Bebek Beslenmesi blw yöntemiyle ek gıdaya geçiş

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...neleri-blw-ve-ek-gidaya-gecis-sureci.1047295/

Bu da dün açılan grup. Bölünmeyip bir arada olsaymışız iyiymiş. Neyse ikisine de bakacağım artık.
Merhaba canım. Ben de katılmayı düşünmüştüm senin mesajını görünce. Ama keşke benim emek vererek yazdığım açılış ve bilgilendirme mesajımı etiket yapmadan kopyalamak yerine orjinal bir bilgilendirme mesajı yazsaymış. Hoşgeldinizin yanındaki smileye kadar kopyalamış arkadaş. hayrını görsün ne diyim.

Ya ben de fark ettim ama yok canım ondan kopyalamamıştır herhalde ikisi de aynı yerden bulmuşlardır dedimkusura bakma

Ahahaha hiç farketmedim ya kötü olmuş o.

Merhaba canım ağustıs annesiyim ben de,6ay dolunca blw yapmak istiyorum, sakıncası yoksa neler aldığını paylaşabilir misin ben se sipariş vericem de

Merhaba canım ağustıs annesiyim ben de,6ay dolunca blw yapmak istiyorum, sakıncası yoksa neler aldığını paylaşabilir misin ben se sipariş vericem de
Merhaba canim, kollu ve kolsuz onluk aldim, termal kasik ve catal aldim, mama kabi aldim yanimda biyere goturursem koymak icin, bunlar disinda yere sermek icin ortu ve vantuzlu tabak alicam onlari unutmusum :) buharda pisirme aparatim vardi zaten. en onemlisi mama sandalyesini henuz almadim. Insallah alicam :)

Ben de aldıklarımı paylaşayım gikir olur size de. Ben de AliExpress ten aldım çünkü.

Bunların dışında çorba için küçük kahve fincanı ve kahve yanı su bardaklarından aldım. Renkli ve ilgisini çekecek şeyler seçmeye özen gösterdim. Umarım işe yarar

Sanırım bir benim bebek geceleri yüz üstü dönmeye çalışırken sinirlenip uyanıyor annesini uyutmuyor. Eskiden uyku problemimiz olmazdi ama artık geceleri yüz üstü dönüyor hadi dönsün rahat uyusun desem emeklemeye çalışıyor duvara doğru gidiyor kafa. Napicam bilmiyorum böyle

Ay ne tatli ya kiyamam emeklemeye basladi mi canim masallah. Ben hala reflu yataginda yatiriyorum yanlarinda yastik oldugu icin donemiyo. Boyu uzun geliyo ayaklari disarda oluyo ama olsun :) sen de yanlarini destekle istersen kipirdayamaz.

Ben aldım 2 gun once gayet iyi bence yeterli yani ve pratik çok para dokmeye gerek yok

Merhaba. Hoşgeldiniz :) bizler de yaklaşık bir ay içinde yavaş yavaş geçeceğiz ek gıdaya. Paylaşımlarımız o zaman daha çoğalacaktır. :) umarım hepimiz için eğlenceli ve kolay bir süreç olur. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…