Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Dua larınıza bizi de katın hanımlar.. Kulun kula dua sı kurtarırmış.. Dünden beri ekmek alamıyoruz.. Dua edin.nolur😪
çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun .üzüntüden kurtulmak ,sıkıntılarınızın giderilmesi için Hz . yunus duasını çokça okuyun

:KK9:
Harika bir paylaşım olmuş, ben de günlük Yasin ve Vakia süresini okumaya gayret gösteriyordum ama salavat çekmeyi bırakmıştım tekrar başlayayım. Allah razı olsun inşallah rabbim hayırlısıyla dualarımızı kabul eder

:KK200:

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Dua larınıza bizi de katın hanımlar.. Kulun kula dua sı kurtarırmış.. Dünden beri ekmek alamıyoruz.. Dua edin.nolur😪
merhaba nasılsınız durumunuz nasıl su an? size nasıl yardım edebilirim? cok uzuldum mesajınıza :KK43:

4 Yıl sonra Mübarek Ramazana gireceğimiz geceden 1 gece önce çok kötü haber aldım ve öncesinde zaten 1 buçuk aylık bir süreç yaşadım dedim Rabbimin sınavı vardır bununda bir sonu derken tekrar bir sıkıntı ile karşı karşıya geldim bu da bir sınav isyan etmiyorum. Sizin yazdığınız dikkatimi çekti tamda 2018 yılında benim de bazı sorunlarım vardı çok dualar zikirler çektim olmadı bıraktım sonra başka bir konu için zikirler dualar okudum çok şükür ki o zamanlar olmamış diyorum şuan ki halime bakınca gerçekten kötülükten korunmuşum durumunuz nedir bilemiyorum ama cidden eğer sizin için hayırlıysa oluyor hayırsızsa kendinizi yesenizde olmuyor sonradan da anlıyorsunuz ki iyi ki olmamış diye Rabbim hayırlı ve güzel şeylerle karşılaştırmıştır umarım sizi 😇

X