Boşanamıyorum yardım edin

Bacım hepsini geçtim, söylemek istemiyorum ama madem ilk günlerden başladı neden 5 sene sonra illa da çocuk:KK43:
Güncellemeyi okumadım şimdi okuyacağım . Allah kötü insanlar ile ksrsilastirmasin dedikleri bu olsa gerek . Ben senin yerinde olsam , vizesiz bir ülkeye taşınırım. Çok ciddiyim. Ölüm korkusu ile yaşayacağıma, başka ülkede yaşarım daha iyi :/

Allah yardimciniz olsun. Size suc bulmuyorum. Evlenmissiniz mutlu olmak icin. Sabretmissiniz mutlu olmak icin oda olmamis. Kimin basina ne gelecegi belli degil. Hala nikahli yasayanlar var. O size dava acmaz. Siz devam kayiplara karisin. Dualarim sizinle

Canım ya çok üzüldüm neler yaşamışsın sen öyle. En çok takıldığım konu da 'ne zaman döveceğiz bebeği ' oldu Dikkat et canım kendine de bebeğine de herşey gönlünce olsun mutlu olsun inşallah yarınların içini ferah tut herşeyden önce yavrun için

Allah yardimciniz olsun icim acidi.neler cekmissiniz cok cok uzuldum. Allah sizi evladiniza bagislasin. Pislik herif....

Okurken nefes alamadım. Allah yardımcınız olsun en büyük adımı atmışsınız. Gerisi gelir hiç korkmayın ailenize de yerinizi söylemeyin. Maalesef babanın çocuğu hiç görmemesi sağlanamıyor ama polis eşliğinde ve en kısa müddette gösterilebiliyor. Ha siz ölüm tehdidi vs gibi şeyler de söylediğinizde sonuç ne olur bilemem. Bu tarz insanlar hastalıklı oluyor. Ama siz hiç korkmayın baroyu arama imkanınız var mı oradan öğrenseniz ne yapılabilir? Aslında bu tarz davalarla gönüllü ilgilenen çok avukat var ama ulaşmak mesele. Allah yardımcınız olsun keşke elimden bir şey gelse çok ama çok üzüldüm.

Bulunduğunuz ildeki veya yakın illerdeki kadın hakları dernekleriyle iletişim kurabilirsiniz. Kadına yönelik şiddet hakkında tecrübeli avukatlara sizi yönlendirebilirler, yerinizin ortaya çıkmamasına da özen göstereceklerdir diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Eski konumun linkini nasıl ekleyeceğimi bilmedığım icin alıntıladım.
Ben evden polis esliginde cıktım. Eşimden şıkayetci oldum. Şimdi bebegimle gizleniyorum. Sorunum şu ki. Gitmeden önce dilekcemi ve vekaletimi verdigim avukatım yan cizdi. Resmen karşı tarafı tutuyor. Beni de eşimi de tanıyan bir avukat ve anlam veremedigim sekilde dolaylı yoldan davama bakmak istemiyor. Kaldım ortada. Dava açamıyorum. Hukukçu arkadaslar yardımcı olabilirler mi. Davayı ben açmazsam karşı taraf önce acarsa aleyhime olur mu. Karşı taraf anlasmali dava acmak istiyor ama bana ulasamadigi icin protokolu isleme koyamiyor ancak ben yaptiklari yanına kar kalmasın istiyorum cunku bosanmak kurtulus olmayacak. Cocugu gorme bahanesi ile yine iskencelere devam edecek. Bulundugum yerden dava acmamamin sebebi desifre olmak istememem. Ne kendim acabiliyorim ne de bu sekilde uzaktan avukat ayarlayabiliyorum. Lüften akıl verin.

O kabus evinden sag salim kurtuldugunuza coook sevindim.

Gecmisler olsun. Bosanma davasi icin delilleriniz var mi elinizde? Eliniz guclu ise gozu kara bi avukat lazim size. Anladigim eski avukati baski, tehdit vb. seylerle ya da para ile kendi saflarina cekmisler. Duyuyoruz paraya is tutan ya da mafya ile calisan hukukculari da maalesef ( iyileri tenzih ediyorum).

Anlasmali bosanma dediginiz gibi son seceneginiz olsun. Hukukcu degilim maalesef ama Kahdem sitesi var nette bir bakin bence. Allah kurtarsin ve guclu olun.

Merhaba arkadaşlar. Eski konumun linkini nasıl ekleyeceğimi bilmedığım icin alıntıladım.
Ben evden polis esliginde cıktım. Eşimden şıkayetci oldum. Şimdi bebegimle gizleniyorum. Sorunum şu ki. Gitmeden önce dilekcemi ve vekaletimi verdigim avukatım yan cizdi. Resmen karşı tarafı tutuyor. Beni de eşimi de tanıyan bir avukat ve anlam veremedigim sekilde dolaylı yoldan davama bakmak istemiyor. Kaldım ortada. Dava açamıyorum. Hukukçu arkadaslar yardımcı olabilirler mi. Davayı ben açmazsam karşı taraf önce acarsa aleyhime olur mu. Karşı taraf anlasmali dava acmak istiyor ama bana ulasamadigi icin protokolu isleme koyamiyor ancak ben yaptiklari yanına kar kalmasın istiyorum cunku bosanmak kurtulus olmayacak. Cocugu gorme bahanesi ile yine iskencelere devam edecek. Bulundugum yerden dava acmamamin sebebi desifre olmak istememem. Ne kendim acabiliyorim ne de bu sekilde uzaktan avukat ayarlayabiliyorum. Lüften akıl verin.
Bana yazin, ben ceza avukatiyim ama yardimci olmaya calisayim.

Allah yardımcınız olsun öncelikle . Şuan nerdesiniz yani güvenli bir yer mi muhtemelen çalışamıyorsunuz da maddi durumunuz nedir ne yiyip ne içiyorsunuz kısaca yanlış anlamayın çok üzüldüm size ve bebeğinize elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Ve tebrik ederim sizi kurtulmuşsunuz o iğrenç yerden bundan sonrada hep uzak olurlar inşallah allahım sen fırsat verme böylelerine . Ölüm korkusuyla yaşamak nedir ya :KK43:

“- bu arada şu ayrıntıyı eklemek istiyorum. Cok aşık olarak evlendik. Hala da çok aşığız karşılıklı olarak. Ancak aşk, sevgi asla menfaat ve vicdansızlığın önüne kalkan değilmiş onu gördüm.”

Tek bir şeye yorum yapıcam. Hala birbirimize aşığız gibi saçma sapan bir cümleyi lütfen kullanmayın. Dalga geçmeyin insanlarla lütfen...

X