Boşanma . Canım yanıyor

Gamze9415

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
115
40
30
İki çocuğum var biri okula gidiyor. Diğeri 6aylik. 10 yıllık bir evliliği m var.ama bu 10 yıl içinde beni sayısını unuttuğum kadar neredeyse her büyük kavgada evden kovuyor. Anne evime çocuklarım la beraber geliyor aileler bir araya getirince biraz devam ediyor. Sonra tekrar aynı şey oluyor.ve bu son olayda artık canıma tak etti . Son kovduğu olay da şöyle; bir uygulama üzerinden ki bunu bütün ailem görüyor kendisinin aileside dahil bana s....git hayatımdan benim hayatımı zehir etme gibi kelimeleri kullanarak bana gönderme yapmış. Bende bunu gördüm ve yeter artık gidiyoruz biz dedim. O günden beri hafta oldu ne aradı ne sordu. Çocuk larini geldi gördü ve benden daha birde evin anahtarını istedi eve girmeyeyim diye . Bende ipler koptu . Hem canım acıyor çok çok üzülüyorum ağlamak tan helak oluyorum geçer mi bunlar bilmiyorum inşallah geçer. Yarın boşanma davası açmaya gidiyoruz artık bitmeli sorun şu ben bu psikolojiyi atlatabilecek onu unutabilecekmiyim 😔

İki çocuğum var biri okula gidiyor. Diğeri 6aylik. 10 yıllık bir evliliği m var.ama bu 10 yıl içinde beni sayısını unuttuğum kadar neredeyse her büyük kavgada evden kovuyor. Anne evime çocuklarım la beraber geliyor aileler bir araya getirince biraz devam ediyor. Sonra tekrar aynı şey oluyor.ve bu son olayda artık canıma tak etti . Son kovduğu olay da şöyle; bir uygulama üzerinden ki bunu bütün ailem görüyor kendisinin aileside dahil bana s....git hayatımdan benim hayatımı zehir etme gibi kelimeleri kullanarak bana gönderme yapmış. Bende bunu gördüm ve yeter artık gidiyoruz biz dedim. O günden beri hafta oldu ne aradı ne sordu. Çocuk larini geldi gördü ve benden daha birde evin anahtarını istedi eve girmeyeyim diye . Bende ipler koptu . Hem canım acıyor çok çok üzülüyorum ağlamak tan helak oluyorum geçer mi bunlar bilmiyorum inşallah geçer. Yarın boşanma davası açmaya gidiyoruz artık bitmeli sorun şu ben bu psikolojiyi atlatabilecek onu unutabilecekmiyim 😔
Keşke böyle evlilikte 2çocugu yapmasaymışsınız.🫤

Bosanman daha hayırlı...

her gün bu psikolojiyle yaşayıp helak olmaktansa ayrılmak belki size daha iyi gelecektir . Ailenizde destek olursa aşamayacağınız hiç bir sorun olmaz Allahın izniyle 🙏

Ben bunu yazmaktan bıktım,hadi ilk zamanlar güzel gidiyordu diyelim ama hiç sanmıyorum,ilk çocuk dünyaya gelmiş.İkinci çocuk daha altı aylık,neden böyle bir adamdan iki çocuk?
Çok çok haklısın son 3 sene bu çocuk için çok tedaviler gördük isteyerek oldu ama ben tekrar böyle olacağını kestiremedm yapmaz dedim yaa yapmazz

Bebeğiniz daha 6 aylık :KK43: yazık günah ya madem böyleydi neden korunmadınız? Daha çok küçük ve siz hala lohusasınız ani kararlar vermeyin. Yani her fırsatta kovuyor demişsiniz de ne yaşıyorsunuz öfke problemi mi var durduk yere ne diye böyle davranıyor?
Size önerim biraz ayrı yaşayın görüşmeyin tavrınızı koyun sınırınızı çizin ama lohusa halinizle hemen mahkemelere koşmayın

Bebeğiniz daha 6 aylık :KK43: yazık günah ya madem böyleydi neden korunmadınız? Daha çok küçük ve siz hala lohusasınız ani kararlar vermeyin. Yani her fırsatta kovuyor demişsiniz de ne yaşıyorsunuz öfke problemi mi var durduk yere ne diye böyle davranıyor?
Size önerim biraz ayrı yaşayın görüşmeyin tavrınızı koyun sınırınızı çizin ama lohusa halinizle hemen mahkemelere koşmayın
Ah canım benim keşke öyle olsa iyi ki olsa keşke ama bu kaçıncı ailem de bıktı artık ben de

Adam evden kovuyor yaa kovuyor mesajını büyük yavrum gördü hüngür hüngür ağladı yeter anne bırak bu adamı diye yaşı 8
Sizde onu evden kovun hanımefendi kocanizin keyfi öyle istiyor diye 2 çocukla rezil oluyorsunuz. Yüzümü görmek istemiyorsan kapı orada diyin saçınızdan sürükleyip zorla mı atıyor evden?

İkinci çocuğumuz için son 3 sene çok tedaviler görerek isteyerek oldu tekrar böyle olacağı aklıma bilegelmezdi
Hep seninle kavga etmiş hep aynıymış bu adam demişsin yani böyle adamdan ikinci çocuk..
Senin için diyorum böyle ilişkiler sonunda boşanma ile bitiyor olan çocuklara oluyor.Seninde onlara bakmak için çalışman lazım okula giden çocukla çalışmak kolay da ama 6 aylık bebekle zor.

Ben annemlerdeyiz artık dönemem ki oda bir yere gitnez gidecek yeri yok
Boşanmada en büyük yapılan hata kadınım evi terketmesi. Bu sizi suçlu duruma düşürür zor ama yüzünüzü karartın eve dönün sonra açın davayı. Hangi avukata sorsan aynısını der ev, terk eden haksız duruma düşer maalesef

X