Boşanma . Canım yanıyor

Hep seninle kavga etmiş hep aynıymış bu adam demişsin yani böyle adamdan ikinci çocuk..
Senin için diyorum böyle ilişkiler sonunda boşanma ile bitiyor olan çocuklara oluyor.Seninde onlara bakmak için çalışman lazım okula giden çocukla çalışmak kolay da ama 6 aylık bebekle zor.
Öyle 😔

Ah canım benim keşke öyle olsa iyi ki olsa keşke ama bu kaçıncı ailem de bıktı artık ben de
Olan olmuş artık, aileniz arkanızda sanırım.Bu çok büyük bir şans sizin için.Bundan sonra sırtınızı ailenize yaslayıp çalışmaya ve hayata tutunmaya başlayscsksınız.8 yaşındaki çocuk bile olan bitenin farkında,çocuklarınıza tutunacaksınız ve onlara güzel bir gelecek inşa etmek için çalışacaksınız.Tabi ki tüm yasal haklarınızı kullanacaksınız bu süreçte.Bu heriften ne size koca,ne de çocuklarınıza baba olur bu saatten sonra.Geçmiş olsun.

Olan olmuş artık, aileniz arkanızda sanırım.Bu çok büyük bir şans sizin için.Bundan sonra sırtınızı ailenize yaslayıp çalışmaya ve hayata tutunmaya başlayscsksınız.8 yaşındaki çocuk bile olan bitenin farkında,çocuklarınıza tutunacaksınız ve onlara güzel bir gelecek inşa etmek için çalışacaksınız.Tabi ki tüm yasal haklarınızı kullanacaksınız bu süreçte.Bu heriften ne size koca,ne de çocuklarınıza baba olur bu saatten sonra.Geçmiş olsun.
Sağol canım 😔 geçer inşallah

İlk çocuğunuz okula giderken keşke çalışsaydınız . İkinci çocuğu düşünmeseydiniz. Çünkü erkekler çalışmayan kadini eziyorlar . Kendilerine bagimli dusunuyorlar. Olan olmuş artık Allah yardımcınız olsun

Çok çok haklısın son 3 sene bu çocuk için çok tedaviler gördük isteyerek oldu ama ben tekrar böyle olacağını kestiremedm yapmaz dedim yaa yapmazz
Yani bir de tedavi mi oldunuz?
Bu üç yılda sizi evden tekrar kovmayacağını size düşündüren neydi?
Kaldı ki tek sorun kovmasi mi? Sizi evden sürekli kovan adam, kovmadığı zamanlarda size prenses gibi mi davranıyordu?
Yazık ya çocuklara üzüldüm ben.

Tabikide unutursun… kimler kimler unutulmadi. Senin kici kirik kocanmi unutulmayacak. Zamana birak, hemen bugun gececek bir aci degil. Yas sureci var, o surecten sonra beyninde alisacak onsuzluga😘

Ya ne kadar kalitesiz bir paçavra!

Sizin iüzüldüğünüz şey nedir tam olarak onu anlayamadım? Adam özünde iyiydi falan demeyin sakın.

Kusura bakmayın ama kafanızı hiç kullanmamışsınız, hiç!
Yazık değil mi o çocuklara? Hem sonra 8 yaşındaki çocuk neden bu mesajı görüyor? Siz çocuğa ne yaşattığınızın farkında mısınız?

Kovuyormuş! var ya onu öyle bir doğduğuna pişman ederim ki, hadsiz vicdansız. Rica ediyorum cesur olun artık kadınlar! Yeter artık bu insan görünümlü geri varlıkların hayatınızı mahvetmelerine izin vermeyin okurken çıldırdım resmen.

Ee birkere de siz evden kovsaydınız al uzaklaştırma kararı gelebiliyor mu bakalım Allah'ın manguşu.
Dua edin böyle birinden kurtulduğunuz için. Tel mutlu gün yok ama 2 çocuk var işte buna üzülünür.

Anladığım kadarıyla küçük yaşta evlenmişsiniz eşiniz de küçükse sevgisi bitmiş boşanma kararını kendisi alamayacak kadar zavallı olduğu için de size böyle yaparak bıktırma politika girmiş şuan sizin için en önemlisi çocuklar onları geleceklerini düşünmek zorındasınız. Bunları öne alıp hayatınızı düzenlerseniz bu olayları daha çabuk atlatacağınıza inanıyorum.

X