Boşanma çıkmazı

Neden İstanbul ?
Ilk etapta küçük bir şehre taşının. Kira ucuz olur, yeme içme keza öyle.

Bir yerden başlayın gerisi gelir inşallah.

Çocuğunuzla birlikte gelip gidecek bir okul olursa çok rahat edersiniz.

Nafaka , tazminat, altınları geri alma hakkınız var bunları unutmayın.
Mesela neresi başka hiç bir yer düşünmemiştim hiç bı yerde tanıdığım kimse yok ama İstanbul'da var kızımı bırakabileceğim birilerini bulmam daha kolay olur diye İstanbul düşünmüştüm

Oz
Hayır daha az değil aksine İstanbul da artık ıs bulmak daha zor. Bulunan işte hiçbir şeye yetmiyor.

Özel derste verebilirsiniz.
OzEl dersle nasıl gecinebilirim ki çok cüzi miktarlar kazanirim muhtemelen hem benim bransimda özel ders seçeneği olduğunu sanmıyorum

sizde haklısınız.ama diğer yazan arkadaşlarında dediği gibi avrupada boşanmış kadınların hakları bizim ülkemize göre daha fazla oluyor.haklarınızı iyice bir araştırın derim ben yinede.çünkü şuna emin olunki artık Türkiye'de de iş bulmak ve özel sektörün şartları inanılmaz zor.Sizi korkutmak için yazmıyorum,gerçekleri bilin ona göre doğru karar alın istiyorum.
Tahmin edebiliyorum zorlukları teşekkür ederim cevabınız için

Canım ben de öğretmenim ve malesef arkadaşlar yorumlarda hakli bir insanin burda geçinmesi çok zor, şartlar agır şuan yasadigin yerdeki şartları degerlendir ben seni es kişisi konusunda çok iyi anlıyorum. Korkmanı ve ikna etmek istemeni. Boyle tipler kendilerinde hata bulmadıkları için bırakmıyorlar da.
Bana göre duygusal değil mantık çerçevesinde bakıp önce sana ve çocuğuna maddi kaynak bulmalısın gerekirse para biriktir sonra boşan. Parasız olmaz. Hem artik iki kişilik düşünmen lazım. Yavaş yavaş ama doğru ve net adımlar atmaya çalış. Rabbim yardımcın olsun.

Canım ben de öğretmenim ve malesef arkadaşlar yorumlarda hakli bir insanin burda geçinmesi çok zor, şartlar agır şuan yasadigin yerdeki şartları degerlendir ben seni es kişisi konusunda çok iyi anlıyorum. Korkmanı ve ikna etmek istemeni. Boyle tipler kendilerinde hata bulmadıkları için bırakmıyorlar da.
Bana göre duygusal değil mantık çerçevesinde bakıp önce sana ve çocuğuna maddi kaynak bulmalısın gerekirse para biriktir sonra boşan. Parasız olmaz. Hem artik iki kişilik düşünmen lazım. Yavaş yavaş ama doğru ve net adımlar atmaya çalış. Rabbim yardımcın olsun.
Onunla normal bı hayat sürüp para biriktirmeyi bekleyemem midem almiyiabana dokunacak olma düşüncesini aynı çatı altında normal bı hayat suremem yani

Bir daha şiddet olursa polis çağırıp darp raporu alın ve Ayrılma Davası açın .
Kolejlerin çok fazla vereceğini sanmıyorum ilan var ama alım da var mı çok ya da torpil Dönüyor mu onu da bilmiyorum .

X