Boşanma davası süreci nasıl ilerleyecektir ? Hem avukat hem tecrübeli hanımların desteğine ihtiyacımız var.

Haber bekliyorum ve inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum 😍
Süreci avukatlamı yürüttünüz acaba ?
Evet Sizinde güzel haberleriniz olsun uğraşıyoruz bu gereksizlerle adam evine bir ekmek almamış benim enişte bozuntusu babamın evini alacak ablam yıllarca baktı ona aynen anneniz gibi işte simdide nankör kadının kel evine göz dikti

Evet Sizinde güzel haberleriniz olsun uğraşıyoruz bu gereksizlerle adam evine bir ekmek almamış benim enişte bozuntusu babamın evini alacak ablam yıllarca baktı ona aynen anneniz gibi işte simdide nankör kadının kel evine göz dikti
İnanır mısınız, ben tek çocuğum, babamın arkasından böyle konuşmak benim isteyeceğim en son şeydi bu hayatta. Ama işte aynıııı sizin eniştenizden bir tanede bizim evde vardı. İnsanın sinirlerinin perişan olması ayrıııı bir de göbek bağını koparmaya çalışmak ayrı ömür yiyor. İnşallah birlikte mutlu mesut çıkacağız bu işten, sizde içinizi ferah tutun ❤️ ben yeni bilgiler aldıkça sizide bilgilendiririm, belki bir faydası dokunur 🙏🏻

Eski esim babam ve ben sirket ortagiydik. Bosanmadan once ortakliktan cikarttik. Babam bana verdigi dukkanin tapusunu dahi bosanmadan sonra ustume yapti. Aman diyeyim, konu hassas gorunuyor bence hazir dedeniz hayattayken tum kardesler kendilerine verilen mallarla ilgili miras kapsamina girecek bir degisiklik yapmalilar, avukatiniz yol.gosterecektir.
Çok teşekkür ediyorun, bu şekilde de araştıracağım 🙏🏻

HANIMLAR ALAMIYORMUŞ. Mal satışta olsa babadan gelince bağış sayılıyormuş.
Ohh çok sevindim. Ama nolur annenize dikkat edin. O yaştaki kadınlar kolay kolay boşanmaz. Ele güne ne derim diye düşünür. Komşu akraba bir iki birşey der vazgeçebilir. Boşanmaktan vazgeçmesin.
Tamam karşı tarafta babadır eyvallah ama annenize yazık etmeyin. Kadın bu yaşa kadar çekmiş bari bundan sonra rahat etsin.

Allah rızası için bomboş konuşmayın. ALLAH RIZASI İÇİN. Bir kere bile avukata işiniz düşmemiş çok belli. Ben şu anda bulduğum avukatları arayıp durumu şu şekilde telefonda izah etsem yine bilgi verecek belli miktarda. Çünkü asla tek bir avukat bilgisi yeterli olmuyor. Bakın ben size hem iş yerinden tanıyıp hem arkadaş çevremdeki avukatların söylediği şeyleri söyleyeyim. “Bizde hiçbir şey bilmiyoruz. Her şeyi mahkemede öğreniyoruz.”
Ama tecrübesi olan insanlardan emsal kararlar duyarak bir yol çizmek çok daha doğru bir yere varmamız için uygun olacak. Üstte paylaştığım görseller var ya, avukata ait bir yazı. Allah ruh sağlığı yerinde insanlarla muhatap etsin şu süreçte. Gerçekten diğer türlüsü çok zor. Art niyetli ve kötü insanlara laf anlatmak sıkıntılı bir sürece daha da sıkıntı ekliyor ancak. Selametle.
Aynen avukatlar hicbir sey bilmiyorlar, dort sene bosuna okuyorlar, yetmezmis gibi yillarini bosuna harciyorlar mahkeme koridorlarinda. Yeni mezun bir kisiye sorarsaniz tabiki o cevabi verir, evet yeni mezunken teorik bilginin ustune uygulama koymak gerekiyor. Siz de tecrubesi olan avukat bulun. Avukata telefonda soracaginiz bilgiye alacaginiz cevap anca burda yazilanlar kadar olur zaten. Danismanlik ucretini odeyip randevunuzu alirsaniz size daha tatmin edici bilgi verilir. Burdan okudugunuz iki satir yaziyla ya da google aramanizla hukuki surec yurutebileceginize inanmaniz da pek hos dogrusu. O zaman alin size bilgi sadakasi olarak bir hukuki bilgi. Yukarda yok soyle sundan kaldi paylasilmadi vs yazmislar cok sevinmissiniz ya. Sizin olayinizda saglararasi islem var. Onlarin bahsettigi olume bagli tasarruf. Buyrun bunlar neymis ne degilmis on tane avukata sorun sonra yol haritanizi cizin. Aynen selametle.

Ohh çok sevindim. Ama nolur annenize dikkat edin. O yaştaki kadınlar kolay kolay boşanmaz. Ele güne ne derim diye düşünür. Komşu akraba bir iki birşey der vazgeçebilir. Boşanmaktan vazgeçmesin.
Tamam karşı tarafta babadır eyvallah ama annenize yazık etmeyin. Kadın bu yaşa kadar çekmiş bari bundan sonra rahat etsin.
Hiç öyle bir düşünce yapısı yok.
Çok haklısınız. Çok teşekkür ediyorum desteğiniz için ❤️

Aynen avukatlar hicbir sey bilmiyorlar, dort sene bosuna okuyorlar, yetmezmis gibi yillarini bosuna harciyorlar mahkeme koridorlarinda. Yeni mezun bir kisiye sorarsaniz tabiki o cevabi verir, evet yeni mezunken teorik bilginin ustune uygulama koymak gerekiyor. Siz de tecrubesi olan avukat bulun. Avukata telefonda soracaginiz bilgiye alacaginiz cevap anca burda yazilanlar kadar olur zaten. Danismanlik ucretini odeyip randevunuzu alirsaniz size daha tatmin edici bilgi verilir. Burdan okudugunuz iki satir yaziyla ya da google aramanizla hukuki surec yurutebileceginize inanmaniz da pek hos dogrusu. O zaman alin size bilgi sadakasi olarak bir hukuki bilgi. Yukarda yok soyle sundan kaldi paylasilmadi vs yazmislar cok sevinmissiniz ya. Sizin olayinizda saglararasi islem var. Onlarin bahsettigi olume bagli tasarruf. Buyrun bunlar neymis ne degilmis on tane avukata sorun sonra yol haritanizi cizin. Aynen selametle.
Ha sen av sın ? Bak avukat demedim. Siz demedim. Kendini bilmeyen insanlara bu kadarlık bi saygı duyuyorum. Mesajının bir başını bir de sonunu okudum ve çok acıdım sana. Bende klinik psikologum. Sevgisiz ve maalesef ki kötü bir getirisi olarak güvenli olmayan bir bağlanma türüyle büyümüşsün. Şimdi peşimi bırak git terapi desteği al. Bu kadar sevgisizlik seni her daim öldürür. Çocuğunuda aynı böyle yetiştirirsin, onu da perişan edersin. Yazık günah. Bir daha seninle muhatap olmak istemiyorum. Senin pek anlayabileceğin türden bir şey değil benim açtığım konu. Önce ciddi bir tedavi sürecine ihtiyacın var gibi gözükmekte. Şimdi seni gözardı ediyorum. Sakın konumun içinde beni taciz etmeye kalkma bir kez daha. Saldırganlığının çözümü buradaki konular değil. Tedavi tedavi tedavi. Güle güle.

Ha sen av sın ? Bak avukat demedim. Siz demedim. Kendini bilmeyen insanlara bu kadarlık bi saygı duyuyorum. Mesajının bir başını bir de sonunu okudum ve çok acıdım sana. Bende klinik psikologum. Sevgisiz ve maalesef ki kötü bir getirisi olarak güvenli olmayan bir bağlanma türüyle büyümüşsün. Şimdi peşimi bırak git terapi desteği al. Bu kadar sevgisizlik seni her daim öldürür. Çocuğunuda aynı böyle yetiştirirsin, onu da perişan edersin. Yazık günah. Bir daha seninle muhatap olmak istemiyorum. Senin pek anlayabileceğin türden bir şey değil benim açtığım konu. Önce ciddi bir tedavi sürecine ihtiyacın var gibi gözükmekte. Şimdi seni gözardı ediyorum. Sakın konumun içinde beni taciz etmeye kalkma bir kez daha. Saldırganlığının çözümü buradaki konular değil. Tedavi tedavi tedavi. Güle güle.
Ben de size meslegimin geregi olarak belescilik yapmaya calismaktan vazgecin demek istiyorum. Bana siz veya sen demeniz de benim kisisel degerimi belirlemiyor. Klinik psikologmussunuz ya insanlari bu sekilde asagilayabilip asagilayabilemeyeceginizi de iyi biliyorsunuzdur. Isterseniz Mahmut deyin banane. Insallah terapistimi dogru secerim yoksa vay halime.

X