Boşanma kararı zorlanıyorum ...

Ailem kesinlikle istemiyo eşimi ta baştan istemiyodu zaten hiç sevmezler eşimi ben zorla kabul ettirMistim
Ailem bana bırakıyo kızım karar senin ya gel ama gelicem adını ağzına alma ya da kal çek sonra gelip de siz ayırdıniz beni esimden deme diye öyle diyorlar yani sevdiğimi bildikleri için yoksa gel derler hep sagolsunlar
Hak ettiğimi sanmıyorum asLinda pes peşe sen de tahrik etmişsin dir dir yapmışsın yorumlarını okuyunca kendimde hata aramaya basladim
Bak 2. Kere dayak yiyorsun ve ailenin yanına dönünce adamın umrunda olmamışsin. Kızını döven biri için ya gel ya çek denmez denmemeli , şiddet başka bişeye benzemiyor adam boğazını sıkıyor ağzını burnunu kanatıyor , öfke kontrolü yok diyorsun Allah korusun öldürecek mi bu adam seni bi dahakine. Çekip alması lazım ailenin. Sen bakma hakettin diye normallestirenleri. Dayagi yer oturursun ne demek ya. Benim eşim son ses bağırsam sesini çıkarmaz. Olmaz olsun öyle sevgi. İnsan sevdiğine kiyar mi. Bi düşün eşinin yüzünden kanlar geldiğini , seven yapar mı hangi mantığa sığar bu. Sevgi bu mudur

Cok severek evlendik ve hala birbirimizi deliler gibi seviyoruz ama ailesi hicbir zaman huzur vermedi, ailesinden yuzlerce kilometre uzakta oturuyoruz bir de, ona ragmen surekli yonetmek istediler esin de yonetilmek istedi, hep bu yuzden kavga ettik, siddet son iki senedir her kavgamizda var, gecen aylarda burnumdan kan bogazima oluk oluk akiyor nefes alamiyorum, kafami kaldirmama izin vermiyor, öl diyor,,, ve ben buna ragmen yuvami yikmak istemedim, fiziksel siddetin muptelasi oldum ama son zamanlarda psikolojik siddet uygular oldu, karismayacaksin hicbir seyem mutsuz da olsan, hakaret, kufur de duysan suratini da asmayacaksin, hele hele bir kelime konus da goreyim, itaat edeceksin, aileme sover, sen benim ailemi haksiz dahi olsa elestiremezsin, yuzlerine karsi soylemeyi birak arkalarindan bile soylenemezsin, kadinsin, yerini bil! En son bardagi tasiran ise annesi ona kardeslerinden bi daha doguramazmis ama benim gibi kadin cokmus ona, onursuz bir kadin istiyor ama ben o degilim! Biraz tutustu ama kararim kesin, cok yiprandim!
Bizim bu manyaklardan kurtulmamin gerekiyo cnm

Bak 2. Kere dayak yiyorsun ve ailenin yanına dönünce adamın umrunda olmamışsin. Kızını döven biri için ya gel ya çek denmez denmemeli , şiddet başka bişeye benzemiyor adam boğazını sıkıyor ağzını burnunu kanatıyor , öfke kontrolü yok diyorsun Allah korusun öldürecek mi bu adam seni bi dahakine. Çekip alması lazım ailenin. Sen bakma hakettin diye normallestirenleri. Dayagi yer oturursun ne demek ya. Benim eşim son ses bağırsam sesini çıkarmaz. Olmaz olsun öyle sevgi. İnsan sevdiğine kiyar mi. Bi düşün eşinin yüzünden kanlar geldiğini , seven yapar mı hangi mantığa sığar bu. Sevgi bu mudur
Ne güzel ya maşallah nerde bizimkinin egosu tavan

Ne güzel ya maşallah nerde bizimkinin egosu tavan
Egosu tavan değil. Sana normal olan normal gelmiyor artik.Hanzo öküz diyoruz senin koca gibilere.. erkek olsam karimi boyle agzini burnunu kanata kanata dövsem aşağılasam 2
Sınıf insan muamelesi yapsam yine de karim seviyorum vs vs dese kusura bakma ama ufacık kıymeti olmaz gözümde...

Şiddet sadece fiziki değildir. Siz de sözlerinizle psikolojik şiddet uygulamışsınız. Kalpteki yaralar da vücuttaki kadar önemlidir.

Bizim bu manyaklardan kurtulmamin gerekiyo cnm
Bana kalirsa sen pisman olursun hemen ayrilsan, bir sure ayri kal hemen dava acma cunku bende de hata var mi diye soruyorsun, pek emin degilsin ama benim durumum oyle degil canim, cok sans verdim, artik birlikte yasamamiza imkan kalmadi

Dayak yediğin adamı hala sevebiliyorsan konuşulacak bir şey yoktur. Mune Mune konumu kapatırmısın demişsin doğru demişsin.

ecen aylarda burnumdan kan bogazima oluk oluk akiyor nefes alamiyorum, kafami kaldirmama izin vermiyor, öl diyor

itaat edeceksin, aileme sover, sen benim ailemi haksiz dahi olsa elestiremezsin

Bunları yaşıyorsunuz ve

Cok severek evlendik ve hala birbirimizi deliler gibi seviyoruz

hala deli gibi seviyorsunuz????

onursuz bir kadin istiyor ama ben o degilim

Onun istediği pek çok şeyi yapmış, üzerine dayak yemiş gene de seven(!) bir kadınsınız.

Buraya bu konuyu yazacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.
Daha dune kadar bebek hayalleri kuruyordum Daha dün 15 dk.önce sarma dolaş hasta oldugum için benimle sarılarak uyuyan adam Eşim ( bu kelimeyi demeye utanıyorum artık ) dün gece sağ gozumu mosmor etti ....
Konuyu kısa kesmeye çalışarak anlatacağım
Eşim amcasiyla kus ve biz oturduğunuz apartman aipe apartmanı amcasiyla Altlığı üstluyuz Bahçe katında biz oturuyoruz Eşim bahceye bi suru lastik getirmisti dizmisti uzun bi zaman önce amcası da köpek besliyor bahcede bi sıra lastiği kenara mi koymuş napmis anlamadım çıkıp da bakmadım ve geldi içeri Eşim bunu görünce benden izin almadılar ne hakla öyle yaparlar soracam onlara dedi bende bak seni istemiyorlar bu binada bu evde bahcede benim diyorlar boşver nasılsa geçiciyiz biz Karışma bosver dedim ( kV ev alacaktı bize )
Bu "sen hiç benim yanımda olmuyosun "dedi bana bende" karisma daha mı iyi ölcak sonra şikayet eder bak boşver "dedim ya köpek için gidip satasirsin ya lastik için dedim kizdim "bıktım artık senden de bunlardan da dedim sen nasıl baba olacan senden baba olmaz" dedim bi de hastayım fena usutmustum."merak etme bitecek zaten önce seni elimin altından cikariyim sonra onlara da gelecek sıra sen varsın diye onlara bişey yapmiyodum sen olmayınca görecekler "dedi
"bak beni tahrik etme sozlerinle demeye başladı (her tartismada bunu soyler ) ben de "hani ne dedim de taharik oldun anca bunu söyleyip durursun hep zaten bu lafına SONRA biteceksen bitsin yaka silktim artık senden"dedim.
Ben hastayım diye Eşim makinadakileri çıkan çamaşırlari asacakti ve böyle aramızda tartışma geçince asmaz heralde artık dedim ve gece olduğu için balkonun tam ışığını yakarken arkamdan geldi "sakin açma ışığı onlar da faydalanacak ışıktan (amcası bahcede ydi isi varsi biz de Bahçe katinda oldugumuz icin neymis isiktan yararlanirmis ) yürü içeri ben asacam benim inadıma gittin astım zaten biliyorum ben "dedi ve arkamdaydi eliyle sırtımi iteledi çok sinirlendim iyice
Bu çok zoruma gitti öncelikle bebek istiyorduk ilaçlar iğne vs. Olmuyordu bende buna " ben sen miyim inatci sensin asil ne alakasi var ya ben hamileysem hiç mi utanmiyosun ha Allah demekki bu yüzden vermiyo çocuk bize "dedim bu da " sen zaten çocuk çok istiyorsun ya olmuyo dersen olmaz tabi "dedi ben de "sen nasıl bi insansın ya istemediğim için mi doktora gidiyorum ben pisliksin sen belki biraz adam olursun olgunlaşırsin diye cocuk istiyodum zaten ben ama senin olgunlasacagin yok "dedim
Bu kalktı eliyle agzimi kapattı boğazimi sıktı nefes alamadım "eğer hamileysen seni de karnındakini de öldürürüm "dedi ben bu lafın üzerine çok ağladım bi sürü şey söyledim hatırlamıyorum
Çok ağladım ve ağlama sus diye kızdı bana sanırım ayağa mi kalktım ne tam hatırlamıyorum bana fena vurdu yere düştüm gözüm sehbanin ucuna geldi ve o ani anlatamam size gÖzüm bula uk görmeye başladı bağırdım görmüyorum ben diye bu da "geçer birazdan kalk ağlama dedi kızarak ve gitti buz getirdi pislik
Annesini aradı hemen "anne hemen buraya gel dedi e bende dururmuyum bende aradım annesinin yanında da neler dedi bana ...
Kendimi ezik gibi hissediyorum
Bu yataginda uyudu ben koltukta uyudum esyalanı almak için yatak odasına girdim ve ister istemez aynada kendimi gördüm ve cok ağladım beddualar ettim açtım yorgani üstünden " ailem geliyo bi iki gün sonra bitti artık bak şu yüzüme bak diye bağırdım "bu da gözleri kanlı Ağlamış heralde gördük dedi sadece
Ne bekliyorum ki zaten
Annemler dayanamadı geliyo aksama burda olacaklar kararını iyice ver dediler
Buraya içimi dökmek istedim ben de de hata varmıydi gerçekten .... kendimden şüphe duyar oldum
İlerde çocuk olunca daha kötü gideceğinden korkuyorum
Sizin desteğinize ihtiyacım var çünkü zaten gurbetteyim yalnızım
Şoktayim 10 dk önce hastasın çamaşırlari ni ararım ben diyen adam şimdi nasıl ..
NOT :hamile miyim değilmiyim bilmiyorum en son test yaptığımda negatifti

Kör olabilirdiniz. Hatta canınızdan bile olabilirdiniz. Ki zaten seni de hamileysen karnındaki çocuğuda öldürürüm demiş. O olaylardan sonra nasıl aynı evde kalabildiniz. Bulanık görüyorum demişsiniz, ambulans çağırıp hastaneye gitmek aklınıza gelmedi mi? eşiniz tam bir canavar. Ne olursa olsun böyle yapmamalıydı. Ama siz de hep ters gitmişsiniz. Üzgünüm ama anlattıklarınızdan sevgi dolu bir evlilik göremedim ben. Zaten saygınızı yitirmişsiniz. Birde çocuk istiyorsunuz. Pes.

Cok severek evlendik ve hala birbirimizi deliler gibi seviyoruz ama ailesi hicbir zaman huzur vermedi, ailesinden yuzlerce kilometre uzakta oturuyoruz bir de, ona ragmen surekli yonetmek istediler esin de yonetilmek istedi, hep bu yuzden kavga ettik, siddet son iki senedir her kavgamizda var, gecen aylarda burnumdan kan bogazima oluk oluk akiyor nefes alamiyorum, kafami kaldirmama izin vermiyor, öl diyor,,, ve ben buna ragmen yuvami yikmak istemedim, fiziksel siddetin muptelasi oldum ama son zamanlarda psikolojik siddet uygular oldu, karismayacaksin hicbir seyem mutsuz da olsan, hakaret, kufur de duysan suratini da asmayacaksin, hele hele bir kelime konus da goreyim, itaat edeceksin, aileme sover, sen benim ailemi haksiz dahi olsa elestiremezsin, yuzlerine karsi soylemeyi birak arkalarindan bile soylenemezsin, kadinsin, yerini bil! En son bardagi tasiran ise annesi ona kardeslerinden bi daha doguramazmis ama benim gibi kadin cokmus ona, onursuz bir kadin istiyor ama ben o degilim! Biraz tutustu ama kararim kesin, cok yiprandim!
şiddet görmekten mantık iflas etmiş sizde. ne demek hala seviyorum. insan demek şiddete de alışıyor bağımlı gibi. dayak yemeyince aranıyormuş. ilginçsiniz. adamın paçası tabi tutuşur. işkence ettiği oyuncağı elinden alınıyor. ne sevgisi Allah aşkına? psikopatın sevgisi mi olur, nesi sevilir?
Allah akıl fikir versin.
tinyrose tinyrose işte geleceğin benzer olacak. sakın alışma dediğim bu. mantık falan gitmiş.

şiddet görmekten mantık iflas etmiş sizde. ne demek hala seviyorum. insan demek şiddete de alışıyor bağımlı gibi. dayak yemeyince aranıyormuş. ilginçsiniz. adamın paçası tabi tutuşur. işkence ettiği oyuncağı elinden alınıyor. ne sevgisi Allah aşkına? psikopatın sevgisi mi olur, nesi sevilir?
Allah akıl fikir versin.
tinyrose tinyrose işte geleceğin benzer olacak. sakın alışma dediğim bu. mantık falan gitmiş.
Allah kimseyi bu duruma benim durumuma düşürmesin gercekten zor

Bana kalirsa sen pisman olursun hemen ayrilsan, bir sure ayri kal hemen dava acma cunku bende de hata var mi diye soruyorsun, pek emin degilsin ama benim durumum oyle degil canim, cok sans verdim, artik birlikte yasamamiza imkan kalmadi
Bende çok şans verd bu ilk degilji

Konumun kapatılmasını istiyorum ....
Zaten canım sıkkın bi de hala ustudents gelenler var lütfen Mune Mune konumu kapatirmisin

X