Boşanma kararı zorlanıyorum ...

Yok cnm boşanmak istiyorum sadece unutamamaktan korkuyorum ve bazı arkadaşlar çok tahrik etmişsin sende eşini deyince hatayi kendimde aramaya basladim
Tamam tahrik ettin bir anlik ofkeye kapildi siddet uyguladi peki ya sonrasi?
Kimse kusura bakmasin esini tahrik etmeyen birtane kadin gosterin bana!
Hepsi siddetmi uyguluyor eslerine?
Kadinlar dogasi geregi konusurlar dayak atmak ustune de pisman olmamak acimasizliktir icinde zerre kadar sevgi olsa kiyamaz sarilir operdi sizi

Kocanda suçlu, sen de , ailen de... ve bence % 99 barışıcaksin. Kendini haklı gören bir koca , hakettim mi diye kararsız kalan bir kadın, kızını döven bir adamı mahvedecegine , iyi düşün adam sinirlenince sus, bu deli diyen bir aile.. ki 2. Kez olmuş hala yok çocuktu yok haketim mi yok çamaşırı bile asardi diyorsun.. biraz kendine değer ver, sen kendine saygı duy ki başkası da duysun

Yok cnm boşanmak istiyorum sadece unutamamaktan korkuyorum ve bazı arkadaşlar çok tahrik etmişsin sende eşini deyince hatayi kendimde aramaya basladim
O zaman o da seni tahrik etmiş ne demek yani erkek diye hep alttan mı alıcaz :KK51: 20 sayfa okumadım ilk sayfaya göre yorum yaptım okuyacağım :işsiz: Ama sende demişsin eşinin lafları var dayağı yer oturursun diye 10 yıldır beraberim eşimle hiç bu lafı duymamışımdır:KK12: sen gene boşanmak istemiyorsan bile ailenin yanına git en azından böyle bir şeyi kabul etmiyeceğini anlasın güvenebilirsen dönersin :KK66:

Aynen öyle kadın susar ona göre herseyden haklıdır bak amcan karısına vuruyor mu sesi geliyormu hiç dedim (üstümüzde oturuyo) o da karı gibi vuramaz karısına dedi ben ŞOK! Bende nasıl ya vurmak erkekliğin mi göstergesi yani dedim
erkeğe bak. hayvan terbiye ediyor sanki. amcası karı gibiymiş. cinsiyet yönünden de sana saygısı yok. bırak şu öküzü. er geç unutacaksın.

Tamam tahrik ettin bir anlik ofkeye kapildi siddet uyguladi peki ya sonrasi?
Kimse kusura bakmasin esini tahrik etmeyen birtane kadin gosterin bana!
Hepsi siddetmi uyguluyor eslerine?
Kadinlar dogasi geregi konusurlar dayak atmak ustune de pisman olmamak acimasizliktir icinde zerre kadar sevgi olsa kiyamaz sarilir operdi sizi
Bende onu demeye çalışıyorum celisiyorum böyle yorumları okuyunca ...
Eşime de dedim Konuşmayan kadın mi var dedim
Sanki ben her tartismada dir dir yapıyorum adama zindan ettim hayatı gibi oldum asla öyle bişey yok
Ya işte anlamıyorum burda bana dirdirci diye ler evde hiç mi tartışminor esleriyle hiç mi gık demiyolar Evet kocacim canım kocaçim sen haklısın mi diyorlar ya da kocası ne derse desin susup oturuyorlar mi
Eskiden anneannelerimiz yaparmis böyle susarmis sineye çekermis şimdi hiç sanmıyorum artık öyle bi kadın yok bende öyle değilim malesef
Eşim haksizsa uyarmak çok doğal hakkım değil mi en kötü dediğim küfür pislik deli salak oldu hiç mi demediniz cidden merak ediyorum hiç tartışmaya kadın var mı hatta kimse Kusura bakmayın öyle kadinlar var ki herseyi sorun eden ben öyle biride deilimdor aza kanaat eden hamarat biritim bu konuda herkes böyle düşündüğü için böyle yazdım yoksa amacım kendimi övmek değil

erkeğe bak. hayvan terbiye ediyor sanki. amcası karı gibiymiş. cinsiyet yönünden de sana saygısı yok. bırak şu öküzü. er geç unutacaksın.
Unutcam aglicam çok ama yaşadıklarıma aglicam zerre acimiyorum hiç kiyamaZaim ben eşime öyle severdim ki pamuklara sarardim ama o günlerden eser yok

O zaman o da seni tahrik etmiş ne demek yani erkek diye hep alttan mı alıcaz :KK51: 20 sayfa okumadım ilk sayfaya göre yorum yaptım okuyacağım :işsiz: Ama sende demişsin eşinin lafları var dayağı yer oturursun diye 10 yıldır beraberim eşimle hiç bu lafı duymamışımdır:KK12: sen gene boşanmak istemiyorsan bile ailenin yanına git en azından böyle bir şeyi kabul etmiyeceğini anlasın güvenebilirsen dönersin :KK66:
Ne güzel maşallah geri dönersem asla gelmem geri o gelip Özür dilemedikce onu da yapmaz o ben artık vakit kaybetmek istemiyorum bugün kararını verdi dedi babam ya bizle gel ya da kal çek dedi

Unutcam aglicam çok ama yaşadıklarıma aglicam zerre acimiyorum hiç kiyamaZaim ben eşime öyle severdim ki pamuklara sarardim ama o günlerden eser yok
geç kalmış değilsin. ya çocuğun olsaydı, ona da şiddet uygulasaydı.
kendini anne babanın yerine koy. göz nuru evlatları bir hayvandan dayak yiyor. sen buna katlanabilir miydin? ailen için empati yap lütfen.

Kocanda suçlu, sen de , ailen de... ve bence % 99 barışıcaksin. Kendini haklı gören bir koca , hakettim mi diye kararsız kalan bir kadın, kızını döven bir adamı mahvedecegine , iyi düşün adam sinirlenince sus, bu deli diyen bir aile.. ki 2. Kez olmuş hala yok çocuktu yok haketim mi yok çamaşırı bile asardi diyorsun.. biraz kendine değer ver, sen kendine saygı duy ki başkası da duysun
Ailem kesinlikle istemiyo eşimi ta baştan istemiyodu zaten hiç sevmezler eşimi ben zorla kabul ettirMistim
Ailem bana bırakıyo kızım karar senin ya gel ama gelicem adını ağzına alma ya da kal çek sonra gelip de siz ayırdıniz beni esimden deme diye öyle diyorlar yani sevdiğimi bildikleri için yoksa gel derler hep sagolsunlar
Hak ettiğimi sanmıyorum asLinda pes peşe sen de tahrik etmişsin dir dir yapmışsın yorumlarını okuyunca kendimde hata aramaya basladim

geç kalmış değilsin. ya çocuğun olsaydı, ona da şiddet uygulasaydı.
kendini anne babanın yerine koy. göz nuru evlatları bir hayvandan dayak yiyor. sen buna katlanabilir miydin? ailen için empati yap lütfen.
Zaten aileme çok üzülüyorum annem hasta kalp hastası onu da yakın zamanda ogrendik perişan ettim ailemi buna hakkım yok hep o pislik yüzünden ben aileme anlatıp canlarını sıkmak hiç istemezdim mecbur aradım Eşim hemen annesini arayip hemen gelin deyince tek kaldım aramak zorunda hissettim ve korktum

Zaten aileme çok üzülüyorum annem hasta kalp hastası onu da yakın zamanda ogrendik perişan ettim ailemi buna hakkım yok hep o pislik yüzünden ben aileme anlatıp canlarını sıkmak hiç istemezdim mecbur aradım Eşim hemen annesini arayip hemen gelin deyince tek kaldım aramak zorunda hissettim ve korktum
en baştan düşün.
sana şiddet uyguladı. iki ay ailende kaldın. umrunda oldu mu? boşanmaya gittiniz ağladın diye 150 tl feda olsun diye öküzce bir cümle kurdu. seni itti boğazını sıktı. pişman olmak yerine geçer dedi, üstüne annesini çağırdı sana ders vermek için. sence bütün bunlar seven ve normal insan davranışları mı?

ilk değil hep ben çok konuşuyomusum ve tahrik ediyomusum o yüzden annesinin yanında dediği laf "konusursan dayağı yer oturursun"
Nasıl ezildim anlatamam ..
Biz daha önce ailelerin haberi olmadan dilekçe bile vermeye gitmiştik ve sen anda vazgeçmiatık ben ağladığımi görünce kağıdı yırtık atıp sana feda olsun 150 tl demişti ondan sonra aylardır tartismamistik şimdi de böyle oldu İnanamıyorum düzeldi diye düşünürken. ..
Hic mi eşler arasında tartışma olmuyo ben bu adamı hiç uyarmsyim hiç kızmayim hep haklısın diyim ...
Benimki de ayni ve ben de dun ayrilma karari aldim, once bosayacagim diyen adam simdi cekismeli olsun bosamiyorum diyor, egosu ve ailesi yikti yuvamizi

en baştan düşün.
sana şiddet uyguladı. iki ay ailende kaldın. umrunda oldu mu? boşanmaya gittiniz ağladın diye 150 tl feda olsun diye öküzce bir cümle kurdu. seni itti boğazını sıktı. pişman olmak yerine geçer dedi, üstüne annesini çağırdı sana ders vermek için. sence bütün bunlar seven ve normal insan davranışları mı?
Kesinlikle değil akşam hersey belli olacak inşallah Rabbim hakkımda hayirlisini versin bu saatten sonra hiç bi şekilde kendimi savunma durumuna gecmicem aileme de beni şikayet etçek çünkü ağzimı yormak istemiyorum bu saatten sonra
Lütfen bana dua edin hakkimda hayırlısı olsun diye lütfen

Benimki de ayni ve ben de dun ayrilma karari aldim, once bosayacagim diyen adam simdi cekismeli olsun bosamiyorum diyor, egosu ve ailesi yikti yuvamizi
Sizin ki nasildi şiddet varmıydi sizde de bu kararı nasıl aldınız hala sevgi var mı BanA yardimci olun cesaret istiyorum çok gucsuzum

Kesinlikle değil akşam hersey belli olacak inşallah Rabbim hakkımda hayirlisini versin bu saatten sonra hiç bi şekilde kendimi savunma durumuna gecmicem aileme de beni şikayet etçek çünkü ağzimı yormak istemiyorum bu saatten sonra
Lütfen bana dua edin hakkimda hayırlısı olsun diye lütfen
Rabbim hayırlı kapılar açsın sana.
sakın affetme. hiç kimse anne babandan daha çok sevemez seni.

Rabbim hayırlı kapılar açsın sana.
sakın affetme. hiç kimse anne babandan daha çok sevemez seni.
Aynen öyle kimseye güvenim yok kalbim çok kırgın
Size de Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin esle sinamasin Rabbim çok zor eş seçimi çok onemliymis

tekerlek kaar değerin yok demiş sana. neyi bekliyorsun? kendine bunu yapmaya hakkın yok senin.

Sizin ki nasildi şiddet varmıydi sizde de bu kararı nasıl aldınız hala sevgi var mı BanA yardimci olun cesaret istiyorum çok gucsuzum
Cok severek evlendik ve hala birbirimizi deliler gibi seviyoruz ama ailesi hicbir zaman huzur vermedi, ailesinden yuzlerce kilometre uzakta oturuyoruz bir de, ona ragmen surekli yonetmek istediler esin de yonetilmek istedi, hep bu yuzden kavga ettik, siddet son iki senedir her kavgamizda var, gecen aylarda burnumdan kan bogazima oluk oluk akiyor nefes alamiyorum, kafami kaldirmama izin vermiyor, öl diyor,,, ve ben buna ragmen yuvami yikmak istemedim, fiziksel siddetin muptelasi oldum ama son zamanlarda psikolojik siddet uygular oldu, karismayacaksin hicbir seyem mutsuz da olsan, hakaret, kufur de duysan suratini da asmayacaksin, hele hele bir kelime konus da goreyim, itaat edeceksin, aileme sover, sen benim ailemi haksiz dahi olsa elestiremezsin, yuzlerine karsi soylemeyi birak arkalarindan bile soylenemezsin, kadinsin, yerini bil! En son bardagi tasiran ise annesi ona kardeslerinden bi daha doguramazmis ama benim gibi kadin cokmus ona, onursuz bir kadin istiyor ama ben o degilim! Biraz tutustu ama kararim kesin, cok yiprandim!

Bende onu demeye çalışıyorum celisiyorum böyle yorumları okuyunca ...
Eşime de dedim Konuşmayan kadın mi var dedim
Sanki ben her tartismada dir dir yapıyorum adama zindan ettim hayatı gibi oldum asla öyle bişey yok
Ya işte anlamıyorum burda bana dirdirci diye ler evde hiç mi tartışminor esleriyle hiç mi gık demiyolar Evet kocacim canım kocaçim sen haklısın mi diyorlar ya da kocası ne derse desin susup oturuyorlar mi
Eskiden anneannelerimiz yaparmis böyle susarmis sineye çekermis şimdi hiç sanmıyorum artık öyle bi kadın yok bende öyle değilim malesef
Eşim haksizsa uyarmak çok doğal hakkım değil mi en kötü dediğim küfür pislik deli salak oldu hiç mi demediniz cidden merak ediyorum hiç tartışmaya kadın var mı hatta kimse Kusura bakmayın öyle kadinlar var ki herseyi sorun eden ben öyle biride deilimdor aza kanaat eden hamarat biritim bu konuda herkes böyle düşündüğü için böyle yazdım yoksa amacım kendimi övmek değil
Keske haksizligini dile getirseydiniz ama senden baba olmaz pislik salak gibi ifadeler kullanmasaydiniz. Esinizi bu kelimelerinizle tahrik etmissiniz.

X