Bosanma sonrasi esya..

Merak etmeyin ne kaydettiğinin önemi yok darp raporunuz var tahrik etti diye bile ses kaydı gösterse hiçbir şey çıkmaz endişelenme. Eşyalar konusunda da faturalar kimin üstüne eğer ortada fatura makbuz yoksa hepsini al git hiçbir şey yapamaz. Takılar içinde aynı şey geçerli. Tazminat isteyin eşek gibi ödesin. Ayrıntılı hikayenizi okuyamadım ama kirada iseniz kontrat eşinizin üzerineyse uzaklaştırma kararı için başvurun kilidi değiştirin sorarlarsa anahtarı kaybedip değiştirdim dersiniz. :KK66: eşinizi eve almayın boşanana kadar kira ve faturaları ödemek zorunda iş ve şehir bile değiştirseniz evi boşaltmayın ödesin eşek gibi. olurda bu süreçte yaşadığınız il değişirse hiç korkmayın toplayın eşyaları götürün. Boşanmadığınız sürece eşyaları talep edemez güle güle eskitin hele faturası yoksa hiç üzülmeyin hiçbir şey olmaz. tazminatınızı da alın sakın bırakmayın süreç uzasın bırakın o anlaşmaya çalışsın sizinle sömürecek yeni biri çıkar sizinle evli olmak işine gelmez. Şayet eviniz varsa satılamaz kararı koydurun öyle uzaklaştırma kararı çıkartın. Hayatım tehlikede beni tehdit ediyor diyin boşanana kadar zor girer eve o sürünsün 2 sene.

Esyalari vermek sifirdan duzen kurmak beni maddi olarak zorlarz..zaten cogunun odemesini ben yaptim.. Vermek istemiyorum acikcasi..
Koltuğa gerek yok. Bir kilim ser yere üzerine at bi minder. Eşya dediğin tahta taraba Allah yerini doldurur. Ver eşyanın hepsini gözü doysun. Tek celsede boşanmak için elinden geleni yap. Kurtul böylesinden

Ya ben ver eşyaları kurtul diyenleri anlayamadım kusura bakmayın.
Uzayacaksa uzasın süreç boş iftira atarsa atsin kanıtı delili var mı?
Adam hem sizi dövmüş hem kullanmış acı cektirmis bir de üstüne para eşya istiyor böyle bi dünya var mı ya gerçekten çok ilginç.
Allah aşkına konuşun bi avukatla eşyaları satın avukata verin parasını gerekirse ama sürundürün o adamı yani.

Hiç bir eşyayı vermeyin. Kötü anı falan hikaye. Eşyaya çok anlam yüklemek saçma.

Ben olsam yıllarda sürse çekişmeli davami açarım. Tazminat, nafaka, altınlar , mihr hepsi sizin hakkınız. Söke Söke alın.

Yalancı şahit bulsa bile işe yaramayan çok dava gördüm. Elinizde darp raporu var üstelik. Elleri kırılsın.

O ses kaydı beş para etmez. Zaten gül gibi gecindiginiz için acmiyorsunuz davayı.

Lütfen iyi bir avukat tutun. Dava parasını da öder suçlu çıkarsa.

Ödeme dekontlarını vs mutlaka bulun, faturalar/banka işlem detaylarını çıkarıp bir avukat ile görüşün. Ayrıca benim bildiğim kadarıyla (belirli bir süresi var) boşanma sonrası şahısın eş durumu tayini iptal oluyor onu da bir araştırın. Allah kurtarsın.

Facebookta iliskisi yok yapmis bir de.. Saka gibi ya

biliyor musun sosyal medyada durumu eşin gibi olanları çıkarıyorum arkadaşlıktan midem kaldırmıyor. eşim bile sevmiyor sosyal medyada bunu gibileri. kendini küçük düşürüyor. sakın sen bozma karakterini bırak o pisliğiyle cebelleşsin

Sunu kesin olarak söyleyebilirim ki boşandığınız an eski görev yerine tıpış tıpış dönecek isterse 1 kişi alsın yılda. Eşinizin yaptığı gibi suistimalleriengellemek anacıyla 5yıl boyunca sizle evli olduğunu gösterir belgeyi her yıobasında vermesi gerekli . Eşyalar ve takılar boşanma halinde kadının hakkı diye biliyorum ben . Düğün videolarından takı tespiti yapıyorlar . Hiç birşey bırakmayın hepsini alın . Eğer eski görev yerine gönderilmezse bimer çimer heryere yazın şikayet edin

Eşya konusunda seni az çok anlıyorum hepsini ver diyenlere de kulak asma. Sen aldıysan senin haķkın. Sürekli il değiştiren insan eşya almak ev kurmak ne demek çok iyi anlar. Ayrıca sanki sen kusurlu tatafmışsın gibi şartları sana koyan niye o.
Asıl sen korkut darp raporun var madem. Öyle boşanıp 2 ayda kimse hiçbir şey olmamış gibi yeni hayat kuramıyor gerçekler ile hayaller farklı biraz. Kurulan zaten biraz sıkıntılı ooluyor.
Yaşadıklarını hazmet, allah'a havale et ama ben olsam kolayca siyrilmasima izin vermem. Elimden geleni ardıma koymam. Zaten 1 yıl sonra adam umrumda olmuyor, intikam icin değil kendine ve şartlarına en uygun olanı seç.
Bu kararı da sen ver ki ilerde pişmanlık duymayasın.

Arkadaslar bir avukatla gorustum..esyanin yarisini her sekilde ona veriyolarmis anladigim..cunku sonradan aldigimiz seylerin faturasi onun adinaydi yarisini veren bendim sadece..gercekten cok karisigim..

Duygusal olarak yiprandigima mi yanayim maddi acidan zora girecek olmama mk bilmiyorum..darp raporum var..ama yine magdur olacagim boyle giderse..

Yarısıni vermek niye bu kadar koyuyor anlamadım ben yokken pislik hepsini kamyona yükleyip götürmüş. Ben de mahkemeye başvurup hakkımı almaya çalışıyorum. Malesef yarısı onun ver gitsin evlenirken de öyleydi bunu bilerek evlendin. Bosaniinca da eş durumu ile geldiği yerden gidecek dogu görevi varsa yoksa devam edebilir o ilde. Bu kadar uzme kendini. Şartlarını duygusal açıdan değil mantıksal açıdan bakmayı dene.
Yoksa yıprandım haketmedim bu kadarını dersen aç maddi manevi tazminat davası olsun bitsin. Yaşarken zor çünkü psikolojini tahmin edebiliyorum. Ama durum bu. Yıpratma kendini değmeyecek bir adam çünkü.
Dava süreci zor bunu bilerek aç davanı.
Silkelen ve kendine gel.

X