Boşanma Süreci

Minnoskizim

“Harekete geçmeliyiz.”
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
189
237
bizde baba eksikliği hiç olmadı bana hissettirmediler yanlız şöyle bir durum varki ben kendimi onlara adadım onlarla büyüdüm.. her ne olursa olsun yalan söylemeden dogruca anlattım karşımda çocuk değilde bir büyükle konuşuyor gibi konuştum. biz sohbet saati bile yaptık ben kahvemi aldım onlara sütlerini verdim bir masada oturup sohbet ettik... yeri geldi oğlumla maç oynadım yeri geldi kızımla kız kıza takıldık.. çok şükür Rabbime ki varlıgıda yokluguda biliyorlar üzüntüyü sevinci herşeyi biliyorlar.. umarım sizede böyle güzel evlat yetiştirmenizi nasip etsin rabbim...
Sizi ayakta alkışlıyorum ...helal olsun..bana da şuan güç verdiniz Allah razı olsun...inşallah benim içinde güzel olacak herşey...❤️

mrvemuu

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
379
503
29
Sizi ayakta alkışlıyorum ...helal olsun..bana da şuan güç verdiniz Allah razı olsun...inşallah benim içinde güzel olacak herşey...❤️
Bana da oldu hanımefendi iyi geldi gerçekten 😊 siz ne durumdaydınız en son evden çıktınız mı boşanma fikir aşamasında mı suan sadece

Minnoskizim

“Harekete geçmeliyiz.”
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
189
237
Bana da oldu hanımefendi iyi geldi gerçekten 😊 siz ne durumdaydınız en son evden çıktınız mı boşanma fikir aşamasında mı suan sadece
Ayrıyız aylardır, sadece görüntülü arıyor çocuğu görmek için...kesin bosancaz da dediğim gibi bi durum oldu onu bekliyoruz , sonra dava asamaaina gecilecek