Boşanmak istiyorum lütfen yardım

Haklısınız ilginiz için teşekkür ederim .iyi geldiniz zamanınızı da aldım hakkınızı helal edin .sizinde kalbiniz daima ferah olsun her konuda

Haklısınız ilginiz için teşekkür ederim .iyi geldiniz zamanınızı da aldım hakkınızı helal edin .sizinde kalbiniz daima ferah olsun her konuda
Bakın her zaman ilk adım zordur. Ama insan bulunduğu şartlara uyum sağlıyor. Yani boşanıp yeni bir hayat kurarsanız, ona alışmak da çok kısa sürecek. İlk başta elbette zorluk olacak, ama bunlar bir süreç ve geçecek diye kendinize hatırlattığınız sürece, ayaklarının yere daha sağlam basacak. Ve en fazla bir yıl içinde yeni düzeninizde huzurlu günler geçirmeye başlayacaksınız.

Bakın her zaman ilk adım zordur. Ama insan bulunduğu şartlara uyum sağlıyor. Yani boşanıp yeni bir hayat kurarsanız, ona alışmak da çok kısa sürecek. İlk başta elbette zorluk olacak, ama bunlar bir süreç ve geçecek diye kendinize hatırlattığınız sürece, ayaklarının yere daha sağlam basacak. Ve en fazla bir yıl içinde yeni düzeninizde huzurlu günler geçirmeye başlayacaksınız.
Evet o adımı atmaya çok korkuyorum .aynı evde ayrı kalmayı denedim olmadı .kendisine git dedim .duzenimi senin için bozmam diyor .çocuklar var kadın başıma nereye gidicem desemde.gitmek isteyen sensin diyor .heralde biri sorduğunda o evi terk etti dicek .ne kadar küçük hesaplar .bunun farkındayım ama baskalari ne der diye düşünmek .çocuklarım daha önemli

Bakın anneni dinle yazanlara cevap. Annenin kafa yapısı sağlıklı ise dinlenir ancak.
Erkekler değişmiyor. Anası neyse danası da aynı oluyor. Bir halt olmuyor onlara. Giden heeep kadından. Ailen yasarken, arkandayken kurtul.

Bakın anneni dinle yazanlara cevap. Annenin kafa yapısı sağlıklı ise dinlenir ancak.
Erkekler değişmiyor. Anası neyse danası da aynı oluyor. Bir halt olmuyor onlara. Giden heeep kadından. Ailen yasarken, arkandayken kurtul.
Haklısın öyle yapicam.inan şuan iş mevzusunu düşünüyorum .ev mevzusunda sorun yok ama iş büyük problem .umarım maddi destek sağlar işte ozaman çok rahat ederim .

logusayken sevgilisiyle konuşurdu .işte o donem bırakmak istedim .çocuğun küçük dediler.
Ve anneniz bu adam için düzelir dedi öyle mi? Açık yazacağım kusura bakmayın, annenizi çocuklarınızdan özellikle de 14 yaşındaki kızınızdan uzak tutun. Tavsiye yorum görüş vs bildirmesine izin vermeyin. Sizi yakmış kızınızı da yakmasın. Bir anne kızının bu cehennemde kalmasına nasıl razı olur? Kızınız dedim ama oğlunuz için de geçerli. Kıza erkekten şiddet görmeyi aldatılmayı normal gören erkek çocuğunun da bunları yapmasını normal görür. Keşke babanızı dinleseydiniz.

Herkese merhaba ,evli 2 çocuk annesiyim .kızım 14 oğlum 7 yaşında. Esim sürekli psikolojik baskı uyguluyor .çocukların yanında kavga ediyoruz.gece ayrı gündüz telefonda kavga ediyoruz .artık bende dayanamayip cocuklara yansitiyorum.mevzu uzun caninizi sıkmak istemem .tek derdim çocuklarım ile nasil olacak .en önemlisi psikolojileri .bosanmis arkadaslar varsa lütfen yardımcı olun.cocuklarinizin ruhsal durumu nasıl .ya da annesi babası boşanmış olan varsa lütfen nnn
Ben 5 ay önce boşandım benim çocuklar küçük 2 ve 5 yaşlarında..çocuklarını belli aralıklarla görecekse sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sizin çocuklar büyük işiniz daha kolay gibi

Evdeki durumdan çocuklarda şikayetçiyse, işiniz kolay. Çünkü birde böylesi bir babaya aşırı bağlı olan çocuklar var.

Detaylara bakamadım, ev, araba vs varsa hemen üzerlerine şerh koydurun. Kenara biraz birikim yapın ve davayı açın. İnanın o adımı attıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Kızım çok şükür her konuda hakkından çıkabiliyor .oğlum zaten anneme bayılıyor☺️çünkü annem hep oğlumun yanındaydı .bende öyle yapmayı düşünüyorum .oğlum aşırı babaci nasıl olacak bilmiyorum .okula yeni başladı .logusayken sevgilisiyle konuşurdu .işte o donem bırakmak istedim .çocuğun küçük dediler.simdi okul çağında daha zor geliyor .bilmiyorum dua edin ne olur çok sıkıntıdayim
Sevgilisi mi vardı ????

Ailem her türlü arkamda sorun olmaz .maddi olarak babam kıyamam 70 yaşında hamallık yapıyor .anca gücü kendine .annem çocuklara bakacak calisicam .asciyim normalde ama uzun zmandir çalışmıyorum .2. çocuktan sonra bıraktım çalışmayı .terapi için konuştum ama kendin git bdnde sorun yok diyor
Boşanınya defalarca kovmuş tekrar niye döndünüz

X