Boşanmak istiyorum lütfen yardım

Bizler çocuklarımızı önümüze koyup yıkılmış hayatımizda önceliği onlara veriyoruz halbuki cocuklari yanımızda görüp 2 çocuk psikolojisi değilde 3 insan psikolojisi olarak bakarsak birşeyler daha kolay olur sanki .. siz iyi olmazsanız babayla büyümüş olmalarının bir anlamı yokki ..
Oğlum bana anne baba yokken çok neselisin diyor .gerçekten çocuklarla yalnizken eşim bir yere gidince özellikle .evde çok keyifliyiz

Çoçuk mutsuz ailede büyüyorsa zaten o manevi doyum olmuyor kendisi bile bıkıyor ne biçim babam var hayatim var mesela diye.O yüzden bazen mesafe daha iyi.Istediginde gider babasiylada kalir.Ben çoçuk olsam annem babam hep kavga etse açikcasi ayrilmalarini tercih ederim hergun kavga dovuş insanda kafa kalmıyor.

Bizler çocuklarımızı önümüze koyup yıkılmış hayatımizda önceliği onlara veriyoruz halbuki cocuklari yanımızda görüp 2 çocuk psikolojisi değilde 3 insan psikolojisi olarak bakarsak birşeyler daha kolay olur sanki .. siz iyi olmazsanız babayla büyümüş olmalarının bir anlamı yokki ..
Oğlum diyor zaten biz yalnızken daha neselisin .baba şehir dışında olduğu zamanlar özellikle.

Dışarda görseniz ailesinden tutun kapıdaki kediye kadar saygı duyuyorlar ona .öyle merhametli öyle canayakin dışarıya .özünde kötü biri değil .ama rahatını birazcık bozdunmu .vay halime benim .yani eve gelecek istediği zaman konuşup istediği zaman susma kararını o verecek .o zman hiçbir sorun olmaz.
Özünde iyi hali bu mu? Yahu sizi dövüp yarı çıplak dışarı atıyormuş. Şimdi çok pis kufrederdim ama banlanirim. Yalnız anne babaniz neden daha önce sahip çıkmadı size? İlk çocuğu anlarim, 2. Çocuk neden yani. Böylesine bırak 2 çocuk önüne köpek maması bile verilmez..o derece aşağılık biri bence.

Özünde iyi hali bu mu? Yahu sizi dövüp yarı çıplak dışarı atıyormuş. Şimdi çok pis kufrederdim ama banlanirim. Yalnız anne babaniz neden daha önce sahip çıkmadı size? İlk çocuğu anlarim, 2. Çocuk neden yani. Böylesine bırak 2 çocuk önüne köpek maması bile verilmez..o derece aşağılık biri bence.
Hay kafama diyorum bazen çocuk için .ailem düzelir dedi .babama kalsa ilk bu hareketlerini görünce gelsin kizim dedi.annem düzelir kızım idare et kızım diye diye bu zamana getirdi.annem: şimdi de insanlardan etkileniyor.ailesi gelmiyor o da onun için zormuş belki ondan böyle davraniyormus .

Hay kafama diyorum bazen çocuk için .ailem düzelir dedi .babama kalsa ilk bu hareketlerini görünce gelsin kizim dedi.annem düzelir kızım idare et kızım diye diye bu zamana getirdi.annem: şimdi de insanlardan etkileniyor.ailesi gelmiyor o da onun için zormuş belki ondan böyle davraniyormus .
Ama annemde böyle konusuyor ama o da farkında artık gittikçe daha kötü oldugunun

Anneniz bu kafadaysa ailenizin yanına zor sığınırsiniz bence. Artık olan olmuş, bundan sonra insanca yaşamak için çabalayin. Ben evlatlarınıza üzüldüm, artık herşeyin farkındadırlar çünkü.

Herkes aynı tepkiyi verecek diye bir durum yok ama benim arkadaşım ailesinin boşanmasını çocukken başlarına gelen en iyi şey olarak anlatmıştı.

Onun ailesi de sizin gibi sürekli kavga dövüş halindeymiş ( ki onlarda fiziksel bir durum yok). İki küçücük kardeş (biri ilkokulda, biri orta okulda), boşanma konusunu açabilmek için anne-babasının kavga etmedikleri zamanı kollarlarmış. Ne kadar üzücü di mi?

Herkes aynı tepkiyi verecek diye bir durum yok ama benim arkadaşım ailesinin boşanmasını çocukken başlarına gelen en iyi şey olarak anlatmıştı.

Onun ailesi de sizin gibi sürekli kavga dövüş halindeymiş ( ki onlarda fiziksel bir durum yok). İki küçücük kardeş (biri ilkokulda, biri orta okulda), boşanma konusunu açabilmek için anne-babasının kavga etmedikleri zamanı kollarlarmış. Ne kadar üzücü di mi?
Kıyamam çok üzüldüm.bilmiyorum guzel yaşamak varken neden böyle olur insanlar.duyunca boyle şeyleri bazen şükrediyorum halime.arkadasinizin çocukları bunu düşünüyorsa neler yaşamışlar kim bilir .

Kıyamam çok üzüldüm.bilmiyorum guzel yaşamak varken neden böyle olur insanlar.duyunca boyle şeyleri bazen şükrediyorum halime.arkadasinizin çocukları bunu düşünüyorsa neler yaşamışlar kim bilir .

En kötü aile bile ayrılmış anne-babadan iyidir diye bir durum yok. Çocuklarınızı kavga dövüş olan bir ailede büyütmek için uğraşmayın. Çünkü bu onları mutlu etmiyor, tersine ruhlarında çok büyük yaralar açıyor.

Onun ailesi de sizin gibi sürekli kavga dövüş halindeymiş ( ki onlarda fiziksel bir durum yok). İki küçücük kardeş (biri ilkokulda, biri orta okulda), boşanma konusunu açabilmek için anne-babasının kavga etmedikleri zamanı kollarlarmış. Ne kadar üzü

Arkadaşınız çok oldumu bosanal

En kötü aile bile ayrılmış anne-babadan iyidir diye bir durum yok. Çocuklarınızı kavga dövüş olan bir ailede büyütmek için uğraşmayın. Çünkü bu onları mutlu etmiyor, tersine ruhlarında çok büyük yaralar açıyor.
Esim yemek tepsisini döktü .oğlum temizliyor etrafı anne bişey yok şimdi toplicam .kafam şuan daha yerinde.her hafta kesintisiz aynı muhabbet .

Esim yemek tepsisini döktü .oğlum temizliyor etrafı anne bişey yok şimdi toplicam .kafam şuan daha yerinde.her hafta kesintisiz aynı muhabbet .
Kafam kazan gibi her hafta çok daha yaslandigimi hissediyorum.sanki herşey simsiyah başka renk yokmuş gibi .

Arkadaşımın ailesi boşandı ve ondan sonra hayatı düşene girmiş, öyle diyor yani. Şimdi 40 yaşında, üniversitesini bitirmiş, gayet güzel işi gücü olan, kendine yeten, çevresinde sevilen biri.
Özür dilerim yanlış okudum.sevindim adına .her daim mutlu olur umarim

X