boşanmak yada boşanmamak

Sevmiyorsa niye evlenmiş? kızınız kucukse daha 5 6 senelik ancaktır evliliğinız.

Çocuk oyuncagı mı bu? sevmeden evlen cocuk yap sonra cocuga anneneden kurtulacağız de.

Bu soruların cevabını verebiliyor mu?
Ona neden o zaman çocuk yaptın benden demiştim, şakaya vuruyor cevap yok

Daha neyi söylesin? Her şeyi söylemiş. Sizi sevmiyor. Üstelik kızınızı size karşı dolduruşa getiriyor? Çocuğunuzu da düşündüğü için değil, velayeti size verilmesin diye şimdi boşanmıyor. Büyümesini bekliyor.. Şimdi boşanırsanız ev ve çocuk size kalır. Kendinizi kullandırtmayın.
Yok bence kızımıza bakayım diye. Evi benden önce almış, sanmıyorum.
Bir de kızımız üzerinden beni çok üzer diye korkuyorum. Asla rahat vermez. Kaçırır göstermez hatta.... Çok korkuyorum

Çocuğa yazık ediyorsunuz yalnız ikinizde.

Yurtdışina çıkıyor demişsiniz, oraya gidince iyi uzaklaşıyorsa hayatında biri olabilir mi?
Yok hep ayrı ülkelere gidiyor hayatında biri yok eminim. Bence uzağa gidince daha rahat konuşup davranabiliyor

Acik acik esinizle konusun.
Onun bu soguk tavirlarinin altinda yatan sebebleri ögrenin.
Bir aile terapsitine gidin.
Eger bunlar ise yaramazsa ögretmenlik okumussunuz. Atanmak icin calisin ve ise basladiktan sonra bosanin.

eşim beni sevmiyor, eminim. yüzüme de söyledi. şakaya vuruyordum ama ciddi.. beni şu anda boşamamasının tek nedeni kızımız.. ona hep "sen büyü kizim, kurtulacaz bu kadından" diyor. gururum git diyor ama bekliyorum ilk önce o söylesin. para kazanmam gerek. onu seviyorum ama o beni sevmiyor işte.
Neyi beklıosunuz peki .Lütfen gururlu bir kadın olun .Bi işe gırın maddıyatınızı duzeltıp tekmeyı basın.

Acik acik esinizle konusun.
Onun bu soguk tavirlarinin altinda yatan sebebleri ögrenin.
Bir aile terapsitine gidin.
Eger bunlar ise yaramazsa ögretmenlik okumussunuz. Atanmak icin calisin ve ise basladiktan sonra bosanin.
Bir kere benimle konuştu. Neler söyledi... Tam bir şizofren gibi. Onu aldattığımı ima etti.

Dese boşanacakmısınız peki..
Evet..
Daha önce dayanamayıp git boşa beni demiştim. Bir Pazartesi günü işten izin aldı, belli ki resmi işleri halladecekti. Sonra oturup ciddi ciddi neyle geçineceksin, çocuğa nasıl bakacaksın hesapları yaptı. Öyle pahalıya gelir diye düşünüp vazgeçti sanırım. Şimdi aylık parami veriyor resmen kızımızın bakıcısı muamelesi yapıyor bana

Evet..
Daha önce dayanamayıp git boşa beni demiştim. Bir Pazartesi günü işten izin aldı, belli ki resmi işleri halladecekti. Sonra oturup ciddi ciddi neyle geçineceksin, çocuğa nasıl bakacaksın hesapları yaptı. Öyle pahalıya gelir diye düşünüp vazgeçti sanırım. Şimdi aylık parami veriyor resmen kızımızın bakıcısı muamelesi yapıyor bana
İşin maddi kısmını düşünmüş nedense.

Evet..
Siz hala, boşanma adımını ondan bekliyorsunuz. 🙄

X