boşanmalı mıyım?

konu sahibinin ve bu sekilde yazan herkesin yalnizca karmasasini elestirmisimdir.. cumleler devrik bile degil, noktalama isareti olmadigindan ne demek istedigi anlasilmiyor, sesli harfler olmadigindan bosluk dolduruyoruz, bir de o kadar uzun ki beyin yoruluyo o kargasa icinde..
alakasizin biri de cikip 'sanane be, kadinin derdiyle ilgilensene' diye hadsizlik yapiyor, ortaligi karistiriyor.. ona destek verelim diye benim imla yanlislarim araniyor.. tebrik ederim ve cok tesekkurler..
neyse ki yorumlarim ortadadir, aciktir, bilenler bilir; kimseyi durduk yere bozma, birine satasma ve acitma amacim yoktur..
arz ederim.

konuyu kapatmak isterim artık ,herkese teşekkürler..
senin de Allah yardimcin olsun bu arada.. cocuktan once esinle aile olabilirmisiniz, sana guven verip eş olur mu, sorunlariniz biter mi, once bunlarin cevabini vermeni oneririm.. cocuk olunca ayrilmak cok zor.. once evlilik oturmali, huzur olmali.. hayirlisi
( ha konuyu tam okumadim da, arkadaslarin yorumlarindan yaptigim cikarim bu )

Canım benim eşinin davranışları çok yanlış ancak bebek olayıda seni çok yıpratmış boşver kim ne derse desin Rabbim kuru taşa can verir inşallah sanada bi bebek verir.

Belki bize kızıyorsunuz ama size yardımcı olmaya çalışıyoruz aslında..
Bakın eşiniz bile demiş "hava alman lazım" diye.. Siz ise "hani sen gidiyordun" diye yine terslemişsiniz..
Bırakın kaynanayı, eltiyi, abisinin çocuğunu filan.. Kim ne demişse demiş.. Boşverin..
Burada "bir derdim var" bölümünde, nerdeyse herkesin kaynana, görümce, elti, eş, nişanlı ve hatta kendi ailesiyle olan sorunları ile dolu..
Yani bu konuda sıkıntı yaşayan sadece siz değilsiniz.. 10 tane çocuğunuz olsa da, onlar sorun çıkarırdı zaten.!
İnsanların söylediklerine kafanız takılmasın.. Bırakın bu agresifliği.. Hatta son derece vurdumduymaz olun, en güzeli..!
Bir şey sorduklarında gayet sakin, yumuşak cevaplar verin..
Böylece hem haklıyken haksız konumuna düşmezsiniz, hem de kaynanan daha çok sinir olur : )
Ve hemen her rahatsızlıkta tedavinin ilk şartı, düzgün psikolojidir..
O nedenle sadece siz değil, eşinizle birlikte psikiyatra gitmelisiniz..
Zaten doktorlar bile bu konuda eşlerin birlikte gitmelerini söylüyor, tedavi sürecine destek olmak için..
Geçmişte neler yaşanmışsa yaşanmış.. Olan olmuş, unutun bunları.. Hatırladıkça daha çok yıpranırsınız..
Artık 4 yıllık evli bir kadın olarak daha sakin ve yapıcı davranıp, eşinize de sahip çıkın ki başkalarının söyleyecek lafı olmasın..
Siz sadece kendinizi ve eşinizi, yuvanızı düşünün.. Bazen bencil olmak en iyisidir.!

Eh benim fedakar arkadaşım sende peygamber sabrı mı var adam hem kel hem fodul baştan bir hata yapmışsın belli ki
en bunu kolayca söylemem ama BOŞAN arkadaşım seni üzen bir adamla ne olacaksın çocuk sahibi olmak istiyormuşsun menepoza girmeyi mi bekliyorsun ? koca dediğin karısının dizinin dibinde olur karısını savunur sorun varsa çözmek ister aile ise destekci olur . bi insanın bir kusuru varsa diğer özellikleri iyidir kabul edersin örtülür kusur ee ama hem kel hem fodul olunca herkez akıllı bi saf sen misin ne çekeceksin . bas tekmeyi gitsin arkadaşım bu devirde kimsenin kimseye muhtaçlığı yok onsuz yapamazsın diye birşey kesinlikle yok. kuru aşkta bir işe yaramaz. sana değer veren insanlarla ol. gerisi vesaire.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…