bosanmanin esigindeyim..Allah esime akil fikir versin...

adam size sizi dinlemeden iftira atıp evden kovuyor,düzelince geri dönmeyi düşünüyorsunuz yani ,siz çocuğum babasız büyümesin diye sineye çekeceğinize çocuğum babasız kalmasın diye bence eşiniz düşünsün,

adam size sizi dinlemeden iftira atıp evden kovuyor,düzelince geri dönmeyi düşünüyorsunuz yani ,siz çocuğum babasız büyümesin diye sineye çekeceğinize çocuğum babasız kalmasın diye bence eşiniz düşünsün,

çok haklisin, bu adamin kendine çekidüzen vermesi için çok bile sabrettim artik ne olacaksa olsun. Beni evden kovdugu gün sevgisini bitirdi öyle bir hayalkirikligi yasadimki inan hiç kavgamiz bile olmamisti o güne kadar sok oldum...sonra bebek için sans vermek istedim ama görülen o ki hala kafa ayni. hatasini kabullenmiyor bile kendisi bilir bundan sonra...

kizlar ufak bebegimle annemgildeyim, esim kv nin iftiralarindan dolduruslarindan dolayi sucsuz yere evden kovdu beni. Adam bambaska birisi oldu sanki...gerçekleri görüp kndisine çeki düzen versin yuvam dagildi...ailem aldi beni suan onlardayim...cocugumun babasiz büyümesini istemiyorum...hangi dualar okunur, benim icinde okurmusunuz :KK43:
Hakkinizda neyse hayirlisi Allah onu versin. Bende babasiz buyuttum. Huzur ortamda buyumesindense babasiz buyumesi daha iyi bence..

Humeze suresini okuyun iftira icin gercek ortaya cikiyor zaten surenin iceriginede bakarsaniz anlarsiniz Allah yardimciniz olsun

X