Boşanmaya ramak kaldı !

Cicek kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
3.032
7.191
Konunuzu okuduğumda aklimda canlanan, iki olgunlaşmamış insanin evlenmesi.
Iki ergen sevgili aynı evde yaşamaya çalışıyor gibi bir izlenim oluştu. Daha kendiniz olgunlasmamisken bebek için erken sanki.
Eşinizde 17 yaşında gibi davranıyor, size sormadan kuzenine para verecek fln.
Youtuber olma hayallerini anlarım, ama eşiniz hala büyümemiş

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
424
1.274
26
Aptal, enayi anlamında canım.
Tesekkur ederim hic art niyet anlaminda dusunup bakmadim bile ceviriden. Hey allahim takmis kafayi bana arlanmiyor. Ban yersemde yiyeyim T Takitoki TERBIYESIIIZ birde hamilesin. Ban yememek icin ingilizce yazinca mi icin rahatliyor yurekli ol turkcesini yaz!!

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Tesekkur ederim hic art niyet anlaminda dusunup bakmadim bile ceviriden. Hey allahim takmis kafayi bana arlanmiyor. Ban yersemde yiyeyim T Takitoki TERBIYESIIIZ birde hamilesin. Ban yememek icin ingilizce yazinca mi icin rahatliyor yurekli ol turkcesini yaz!!
Ne alaka be ne oluyor yine iyimisin sen? Sorunun ne acaba?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Terbiyesiz degil yazdigim sahte anlamina geliyor almancada..ben ingiilzce konusmam bebisim

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Ay begenme yazilarimi bir zahmet cicisim b e r i l b e r i l qyrics calinti resimlerle buraya kayit.olan sensin yasak bu biliyorsun degilmi

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
424
1.274
26
Terbiyesiz degil yazdigim sahte anlamina geliyor almancada..ben ingiilzce konusmam bebisim
Sen kimsin ki bana sahte diyebiliyorsun peki??? Ne hakla ? Ben sana iyilikle gelmisim sen dummy demissin ? Almanca yadabingilizce ne fark eder ? Mune Mune abla daha oncede uyarmani istemistim hala ayni sekilde devam ediyor.

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Sen kimsin ki bana sahte diyebiliyorsun peki??? Ne hakla ? Ben sana iyilikle gelmisim sen dummy demissin ? Almanca yadabingilizce ne fark eder ? Mune Mune abla daha oncede uyarmani istemistim hala ayni sekilde devam ediyor.
Ben resimlerine yönelik dedm calinti resimleri kendi profilinde paylasiyorsun senmissin diye senle burda mahalle kavgasi yapamicam güzelim. Sende calmq elalemin resmini yasak bu umarim biliyosun dur. Hadi iyi geceler

Otrera

Condemnant quod non intellegunt
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
1.243
4.475
Ay begenme yazilarimi bir zahmet cicisim b e r i l b e r i l qyrics calinti resimlerle buraya kayit.olan sensin yasak bu biliyorsun degilmi
topluma mal olmuş ve herkesçe bilinen,ünlü insanların resimlerini kullanmak yasak değildir.

ona bakılırsa ben de Gal Gadot'un resmini kullandım,ben de mi çalıntı resim koyarak yasakları çiğnemiş oldum?

bi hoşsunuz gerçekten,kadına nasıl saldıracağınızı şaşırmış gibi duruyorsunuz buradan

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
424
1.274
26
Ben resimlerine yönelik dedm calinti resimleri kendi profilinde paylasiyorsun senmissin diye senle burda mahalle kavgasi yapamicam güzelim. Sende calmq elalemin resmini yasak bu umarim biliyosun dur. Hadi iyi geceler
Ben kimsenin resimlerini calmiyorum. Idrak etmeden sorun mu yasiyorsun sen hala?? Daha onceki yazilarimi tekrar yukari cik oku tekrar aciklama yapmayacagim sana. Terket simdi konumu. Kavga yerine ceviren sensin. Yok bebisim yok cicim.

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
424
1.274
26
topluma mal olmuş ve herkesçe bilinen,ünlü insanların resimlerini kullanmak yasak değildir.

ona bakılırsa ben de Gal Gadot'un resmini kullandım,ben de mi çalıntı resim koyarak yasakları çiğnemiş oldum?

bi hoşsunuz gerçekten,kadına nasıl saldıracağınızı şaşırmış gibi duruyorsunuz buradan
Beni anlayan birisi oldugun icin mutluyum gercekten 🥲. Calmak degil ki bu bir ünlunun fotografini begenip koymak nezaman suc oldu anlamadim. Sebepsizce kafsina takmis beni. Okadar da iyilikle yaklastim en basinda birde..

Otrera

Condemnant quod non intellegunt
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
1.243
4.475
Beni anlayan birisi oldugun icin mutluyum gercekten 🥲. Calmak degil ki bu bir ünlunun fotografini begenip koymak nezaman suc oldu anlamadim. Sebepsizce kafsina takmis beni. Okadar da iyilikle yaklastim en basinda birde..
boş verin,kusursuz da olsanız hep birileri beğenmemek için bir şey bulacak.

sosyal medyada insanlar kendi iç sıkıntılarının acısını diğer insanlardan çıkarıyor resmen, bu kadar mı küçük şeylere takarlar anlamadım ki...

ayrıca bildiğim kadarıyla, profili herkese açık olan birinin fotoğrafını kendi hesabında paylaşsan bile suç sayılmıyor çünkü sen zaten profilini açarak buna izin vermiş sayılıyorsun...

takmayın hiç, galiba kocanızla çözmüşsünüz sorunlarınızı,sevindim :)

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
44.771
141.680
48
Forum kurallarına göre avatar seçiminde şu hususlara dikkat edilmelidir:
"Üye Resmi(Avatar) olarak politika, cinsellik, yasa dışı örgüt veya bir siyasi partinin simgesi olan resimler kullanılamaz ve boyutları en fazla 120x120px - 30kb olabilir. Avatar boyutunuz büyük ise fakat 30kb. yi geçmiyor ise, sistem avatarınızın boyutlarını 120x120 hale getirecektir. *Forumda kullanılan standart rütbelerin, avatar olarak kullanılması da yasaktır."

Bunların dışında kalan ve kullanılmasında sakınca olmayan avatarlar eğer bir ünlüye vb aitse, üyenin avatardaki fotoğrafın kendisine ait olduğunu iddia ettiği ve aksi ispat haller müstesna, fotoğrafın sahibi olan ünlü vb kişi yasal hakları dahilinde, ilgili mercilerden karar çıkartarak şahsen başvurup fotoğraflarının avatar olarak kullanılmamasını talep etmediği müddetçe üyelerin avatarlarına çalıntı diyemeyiz, kaldırılmasını da talep edemeyiz.