bu adam ne yapmaya çalışıyor???

Yani tamam da ne bekliyordunuz ki? Tanımadığınız birine sosyal medyadan yazmışsınız haliyle o da sizi tanımıyor. Ortada bir duygu yok, yaşanmışlık yok. Siz yazdınız diye damatlık mı bakmaya başlasın? İlişki düşünmüyorum ama reddetme olarak algılama demek, bir tanışırız duruma göre ya cinsellik olur etkilenirsem de belki sevgili oluruz demek. Çok büyük ihtimalle cinsellik olur. Hesap sormanız bu durumda saçma olmuş. Siz adımı atmışsınız yazarsa görüşün yazmazsa kurcalamayın.

Robot değilim tabi üzülüyorum kimi zaman. :KK53: Ama malumu ilan edeceğime ölürüm daha iyi. Çok daraldığımda tuvalete gidip gözüme peçete sokarak ağlamışlığım oldu. Makyajı bozmadan ağlama yöntemimdir. Her ne kadar waterproof da olsa maskara, gözyaşı yapıştırıyor malum. :deli: Sonra toplanıp geri dönerim. Psikopatça mı, evet biraz. Ama öyle, beni mahvettin temalı mesajlar atacağıma böylesini tercih ederim.
Saçım kısa olduğu için topuz olmaz, ama 10 cm topukluyla geziyorum, evet. :KK8:
bu işte insanız biz etten kemikteniz kırılırız üzülürüz ağlarız çok severiz yalvarabilirizde denemek isteriz yani yaşamak böyle bişey

Yani tamam da ne bekliyordunuz ki? Tanımadığınız birine sosyal medyadan yazmışsınız haliyle o da sizi tanımıyor. Ortada bir duygu yok, yaşanmışlık yok. Siz yazdınız diye damatlık mı bakmaya başlasın? İlişki düşünmüyorum ama reddetme olarak algılama demek, bir tanışırız duruma göre ya cinsellik olur etkilenirsem de belki sevgili oluruz demek. Çok büyük ihtimalle cinsellik olur. Hesap sormanız bu durumda saçma olmuş. Siz adımı atmışsınız yazarsa görüşün yazmazsa kurcalamayın.
Benim tabii ki bi beklentim yok sadece bu kadar cevap vermemesini yediremedim kim olursa olsun hangi sıfatla olursa olsun trip atma deniyor ama benim de tavrımı koymam gerekiyordu sanki hataysa da yine olsa yine söylerdim galiba 😅 cinsellik olmaz benle de yazarsa görüşürüm zaten anlar nasıl biri olduğumu takılmalık şeyleri sevmiyorum anlayınca uzaklaşır o da beğenirse de bilmiyorum artık ben hala ister miyim

bu işte insanız biz etten kemikteniz kırılırız üzülürüz ağlarız çok severiz yalvarabilirizde denemek isteriz yani yaşamak böyle bişey
Tamam ama fazla açık kitap gibi olmak da iyi değil işte. Onu anlatmaya çalışmış diğer üyeler işte.
Birini hayatımızda tutacağız diye her şeyi ama her şeyi yapmak, ısrarın dibine vurmak çok da doğru değil demişler. Ben de onlara katıldığımı söyledim özetle.

Tamam ama fazla açık kitap gibi olmak da iyi değil işte. Onu anlatmaya çalışmış diğer üyeler işte.
Birini hayatımızda tutacağız diye her şeyi ama her şeyi yapmak, ısrarın dibine vurmak çok da doğru değil demişler. Ben de onlara katıldığımı söyledim özetle.
oda olur selametle hiç ağlamayalım hep gülelim

ilişkilerinizde sizizn tabirinizle dik durusanız o ilişki illa bir yerden kırılır ya siz kırılırsınız ya karşı taraf şimdi dik durmanın altınıda şu şekilde doldurmayın eğilmek herşeye evet demek bu değil demek istediğim yada nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın
ıletısım seklınıze bayıldım
ıyı forumlar

Söylenen sözlere değil yapılan hareketlere göre düşünürseniz daha sağlıklı karar verirsiniz.Sizin ilginiz hoşuna gitmiş sadece o kadar üzgünüm

iyi güzel yazmışsınız. aslında katılıyorum da olay her zaman öyle olmuyor.
yani bazen de ısrar edip altından girip üstünden çıkan insanlar tercih ediliyor.
bize hep öğretilen ağır ol, karşı tarafın k.çını kaldırma . burda da bir çok kişi yazmış bi tarafı kalkmış diye.
yani bazen ne yapsan olmuyor. çok ağır takılıyorsun bi bakıyorsun adam yanına basit bir kızı almış yüzüğü takmış.
E adama ağır yaramıyormuş demek ki. Basit lazımmış. Kaç gün olmadığın biri gibi davranabilirsin? Değer mi? Kendiniz gibi olun, beğenen gelsin, böyle daha rahat.

hayatımda ilk defa birine açıldım ve daha sevgilim olmadı bile.. şimdi ilk yazdığım kişide böyle bi şey yaşamak o kadar üzücü ki şimdi eğer şehir dışından dönerse ve yazarsa buluşmamalı mıyım onu da bilemedim ben buluşur açık açık takılmak değil gerçek bi ilişki istediğimi ona uymuyorsa görüşmeye devam etmemize gerek olmadığını söylerim diye düşünmüştüm ama..
olan oldu ama genellemeyin. bu kişi x böyle biriydi, tüm erkekler aynı değil sonuçta.
ilişki konusunda kendinizi geliştirmeye çalışın , hangi davranışlar karşı tarafa nasıl yansır, aslında bizim davranışımızın altında yatan gerçek sebepler nedir.....vs gibi .araştırın öğrenirsiniz.
hatta size oldukça faydalı kitap önereyim. Bağlanma -amir levine, rachel heller

olan oldu ama genellemeyin. bu kişi x böyle biriydi, tüm erkekler aynı değil sonuçta.
ilişki konusunda kendinizi geliştirmeye çalışın , hangi davranışlar karşı tarafa nasıl yansır, aslında bizim davranışımızın altında yatan gerçek sebepler nedir.....vs gibi .araştırın öğrenirsiniz.
hatta size oldukça faydalı kitap önereyim. Bağlanma -amir levine, rachel heller
Teşekkür ederim

iyide ilişki düşünmüyormuş kestirip atmanız normal olandı yani. neden ilişki düşünmediğini mi daha iyi anlatacakmış.. masal anlatacak yani..
Ya herhalde görüp beğenirse o da bi düşünecek yoksa da bilmiyorum daha fazla düşünecek takatim kalmadı tek bildiğim benim takılınacak bi kız olmadığım isterse kendine başkasını bulur ben bu şekilde devam etmem bi daha da yazmam

Ya herhalde görüp beğenirse o da bi düşünecek yoksa da bilmiyorum daha fazla düşünecek takatim kalmadı tek bildiğim benim takılınacak bi kız olmadığım isterse kendine başkasını bulur ben bu şekilde devam etmem bi daha da yazmam

işte ilk sorumun cevabı.
içinizde umut olduğu için ilişki düşünmeyen adamla buluşacaktınız.
bencede siz bir daha yazmayın çünkü karşılıklı niyetleriniz başka.

X