bu adam ne yapmaya çalışıyor???

bekarkende evlenirkende boşanırsam da eyvallahım olmaz diyorsunuz da işte sevgi ve aşk başka birşey.
ha şunu derseniz anlarım aşkından da gebersem eyvallahım olmaz deresiniz anlarım.
ama seven insan bu kadar kolay olmuyor, yani sevmek insana eyvallah dedirtiyor maalesef :)
ha herkesin sevgi anlayışı ve duygu yoğunluğu farklıdır o da var. ama yine de ben çok sevince kolay kolay aaa bana şunu yaptı sildim gitti moduna geçilemeyeceğini düşünüyorum.
konu sahibinin tavrı tabiki doğru değil. çünkü arada bir ilişki ve sevgi yok. bir kere yazdığım adam 6 saat sonra dönüyorsa zaten orda en baştan bir ilgi azlığı vardı.
yine de yok ben bu adamı çok beğendim bunun gibisine de denk gelmedim eh işte dediğim adam peşimde koşacağına istediğim adam için uğraşırım mantığı da bana pek ters gelmiyor. ama orada da biraz geniş bir hazım yeteneği gerekiyor :)
Çok üzgünüm ama bu bana biri beni sevsin yeter ki sevsin ben her şeyi yaparım kul köle olurum gibi görünüyor.

İyi bir ilişkide insanlar birbirlerini karşılıklı severler, biri çabalıyor, uğraşıyor, didiniyor diye başlayan ve devam eden ilişki iyi bir ilişki değildir. Sevgi tek taraflıdır. Buna bağlı olarak taviz, tolerans vs de tek taraflıdır. Hem yorucu hem güvensiz bir ilişki olur bu. Yarın bir gün karşısına seveceği bir insan çıkınca ya da siz bir şeyleri yapmaktan vazgeçince çekip gitmeyeceğine garanti veremezsiniz çünkü zaten sizin yaptıklarınız yüzünden yanınızdadır o insan. Kaybetme korkunuz da had safhada olacağı için karşınızdaki insan tepenize çıkar muhtemelen.

Ve bunun ağır başlılıkla hiç alakası yok. Gayet hoppa bir genç kadındım evlenmeden önce. Ama beni sevmeyen bir adamın peşinde gezeceğime ömür boyu yalnız kalmayı tercih ederdim.

Benim ağzından girip burnundan çıktığım adam, ısrar ettiğim için benimle evlenecekse kalsın o iş ya.

Bize hep öğretilen ağır ol, karşı tarafın bir tarafını kaldırma oldu demişsiniz. Bunu bana kimse öğretmedi mesela. Öğrendiğim için böyle olmadım yani. Bekarken burnum yere düşse almazdım. Eşimle evlenirken de hiç eyvallahım olmadı. Şimdi evliyim boşanmsam yine eyvallahım olmaz.

Yani sizin yazdığınız gibi gurursuz olup kendine saygısı olmayan birine bir başkası neden saygı duysun? İş o yüzüğü takmayla bitmiyor.

Sizin yazdığınız gibi tipleri tercih edenler de dişlerini onlara gecirebilecekleri için onları tercih ederler. Amaç sadece yüzük takmaktir! Sonrası bir taraf yalvarır, bir taraf ben neymişim ya bana ne yalvardı der geçinip giderler işte 🤣
yalvardı ağladı diyecek bir karekterlede birlikte olmamak gerekir böyle düşündüğünüze göre sizde diyeceksiniz bu hayatta sonuçlar önemli oraya nasıl geldiğin değil kimi sürünerek gelir kimi havadan uçar gelir sonuç aynıysa aynı eşiniz sizi boşasa söylediğiniz kadar güçlü olmıyacağınıza eminim şu yazdıklarınızdan

Konu sahibinin haricinde de genel olarak yazmak istiyorum.
Kendinize bunu yapmayın kızlar. Size ilişki düşünmediğini söylemiş, belliki arada laf atarım zaman geçer kafasında(en masum hali) elde tutmaya çalışıyor ve adama ısrarla yazıyorsunuz o yazsa da cevap veriyorsunuz. Bir taraflarını kaldırmayın şu tiplerin lütfen ya. Biraz kendinize değer verin.

Sana gelince konu sahibi eğer yara bandı ve ya vakit geçirmelik biri olmak istemiyorsan uzaklaş bu tipten. Belliki umursamıyor ama cepte tutmak istiyor. Kendini bu konuma yakıştırıyorsan devam edebilirsin

Çok üzgünüm ama bu bana biri beni sevsin yeter ki sevsin ben her şeyi yaparım kul köle olurum gibi görünüyor.

İyi bir ilişkide insanlar birbirlerini karşılıklı severler, biri çabalıyor, uğraşıyor, didiniyor diye başlayan ve devam eden ilişki iyi bir ilişki değildir. Sevgi tek taraflıdır. Buna bağlı olarak taviz, tolerans vs de tek taraflıdır. Hem yorucu hem güvensiz bir ilişki olur bu. Yarın bir gün karşısına seveceği bir insan çıkınca ya da siz bir şeyleri yapmaktan vazgeçince çekip gitmeyeceğine garanti veremezsiniz çünkü zaten sizin yaptıklarınız yüzünden yanınızdadır o insan. Kaybetme korkunuz da had safhada olacağı için karşınızdaki insan tepenize çıkar muhtemelen.

Ve bunun ağır başlılıkla hiç alakası yok. Gayet hoppa bir genç kadındım evlenmeden önce. Ama beni sevmeyen bir adamın peşinde gezeceğime ömür boyu yalnız kalmayı tercih ederdim.
bu yazdıklarınız olması gereken şeyler. hayat böyle mi? sanki her zaman karşımıza olması gerektiği gibi davranan insanlar mı çıkıyor ya da başta öyle davranıp sonradan değişen olmuyor mu.
ben bir kere çok uzun zaman eyvallahı olmadan önüme geleni atıp, en ufak uyumsuzlukta engeli basan biri olarak artık zaman geçince acaba mı demeye başladığım için böyle bir yorum yapıyorum. çünkü baktım etrafımda gayet eyvallah edenler ilişkilerini yürütüyor.
yoksa buraya gelip şöyle şöyle olmalı, olmazsa da böyle olmalı yazmayı tabiki isterdim ama hayat hiiiiç öyle değil maalesef

yalvardı ağladı diyecek bir karekterlede birlikte olmamak gerekir böyle düşündüğünüze göre sizde diyeceksiniz bu hayatta sonuçlar önemli oraya nasıl geldiğin değil kimi sürünerek gelir kimi havadan uçar gelir sonuç aynıysa aynı eşiniz sizi boşasa söylediğiniz kadar güçlü olmıyacağınıza eminim şu yazdıklarınızdan

İyi sizi eşiniz bosarsa yalvarıp ağlarsınız o zaman ne diyim. ağlarken de yuvam için her şey mubah kim takar gururu dersiniz. benim için bir sakıncası yok. Hayat sizin.

İyi sizi eşiniz bosarsa yalvarıp ağlarsınız o zaman ne diyim. ağlarken de yuvam için her şey mubah kim takar gururu dersiniz. benim için bir sakıncası yok. Hayat sizin.
ne kimseye yalvararak nede kimseyi yalvrtarak yada birşey yaptığında bu bana çok yalvardı diyecek karakterlerle ilişki olmaz 2 kişilik birşey yaşanıyor ben durayım tek kişi götürsün kadın erkek farketmez aldatılırsınız bugün olmassa yarın siz beni yanlış anladınız sandığınız kadar duygusuz değilsiniz eşim beni boşasın döner giderim demessiiz demek istedim benim hissettiğim bu

bu yazdıklarınız olması gereken şeyler. hayat böyle mi? sanki her zaman karşımıza olması gerektiği gibi davranan insanlar mı çıkıyor ya da başta öyle davranıp sonradan değişen olmuyor mu.
ben bir kere çok uzun zaman eyvallahı olmadan önüme geleni atıp, en ufak uyumsuzlukta engeli basan biri olarak artık zaman geçince acaba mı demeye başladığım için böyle bir yorum yapıyorum. çünkü baktım etrafımda gayet eyvallah edenler ilişkilerini yürütüyor.
yoksa buraya gelip şöyle şöyle olmalı, olmazsa da böyle olmalı yazmayı tabiki isterdim ama hayat hiiiiç öyle değil maalesef
Önünüze gelene engeli basar en ufak uyumsuzlukta kaçarsanız hayatınıza birinin girmemesi normal ama zaten 😂 sizin ortanız yok ben bunu anladım yazdıklarınızdan.

Hayat aslında tam da böyle bişey. Biz nasıl bir insansak nasıl bir enerji yayıyorsak öyle insanları çekeriz kendimize. Biz hayattan ne istiyor ya da bekliyorsak hayat onu veriyor bize. Sadece çoğu insan neyi nasıl isteyeceğini bilmiyor, isterken endişe ediyor, bu endişesi enerjisine yansıyor ve tam endişe ettiği şeyle karşılaşmış buluyor kendisini. Siz de onlardan birisiniz sanıyorum.

ne kimseye yalvararak nede kimseyi yalvrtarak yada birşey yaptığında bu bana çok yalvardı diyecek karakterlerle ilişki olmaz 2 kişilik birşey yaşanıyor ben durayım tek kişi götürsün kadın erkek farketmez aldatılırsınız bugün olmassa yarın siz beni yanlış anladınız sandığınız kadar duygusuz değilsiniz eşim beni boşasın döner giderim demessiiz demek istedim benim hissettiğim bu
Üzülmem dememiş, yalvarmam demiş. Terkedip giden ya da boşanmak isteyen adamın neyine yalvarır ki insan?

Oysa ben size ne hissettiğinizi hiç sormamistim. Demek ki içimde tutmayıp yazayım dediniz çok teşekkür ederim. Aldatilacagimi da o ongorebilmissiniz ne hoş. dahası yazdıklarımın hiçbirini anlamadığınız halde beni alıntılalayip aldatilirsiniz yazmak istemişsiniz. 🤣 simdi biraz da başka arkadaşları alıntılayin olur mu.

Iyi forumlar hissiyatli kardeş.

Önünüze gelene engeli basar en ufak uyumsuzlukta kaçarsanız hayatınıza birinin girmemesi normal ama zaten 😂 sizin ortanız yok ben bunu anladım yazdıklarınızdan.

Hayat aslında tam da böyle bişey. Biz nasıl bir insansak nasıl bir enerji yayıyorsak öyle insanları çekeriz kendimize. Biz hayattan ne istiyor ya da bekliyorsak hayat onu veriyor bize. Sadece çoğu insan neyi nasıl isteyeceğini bilmiyor, isterken endişe ediyor, bu endişesi enerjisine yansıyor ve tam endişe ettiği şeyle karşılaşmış buluyor kendisini. Siz de onlardan birisiniz sanıyorum.
benim gibilere aşırı duygusal diyorlar :KK70:
etrafımdakilerinin tanımlaması böyle. yani kararlarını duygularınla alınca böyle dengesizlikler çıkıyor ortaya.
onun dışında enerjiye fazlasıyla inanıyorum. insan korktuğunu çekiyor.
ama şuna da inanıyorum, gerek bu platform olsun gerek gerçek hayatta olsun. herkes yorumlarının sıralıyor, öyle yaparım böyle yaparım diye ama ben de diyorum ki hayat hiç öyle değil. başına gelince bi bakıyorsun en yakından tanıdığın ahkam kesen insanların asla yapmam dediği şeyleri yaptığını görüyorsun. o yüzden çok ta şey yapmamak lazım.

Ben de reddediş olarak düşünürüm tabii ama saygı duyuyorum net bi cevap almak güzel oldu deyip konuyu kapatmıştım sonrasında görüşmek isteyen bir kere daha kesinlikle bi reddetme değil bu diyen kendisiydi belki yazdığım şeylerden çok net anlaşılamamış olabilir ama sürekli mesaj atıp durmadım ben o görüşelim dediğinde sınavım var sonrasında olabilir demiştim müsait olunca yaz dedi yazdım sonra plan yaparken saatlerce bakmadı bu arada sunduğu bahaneler de yalan gelmiyor bana sadece bu kadar da değersiz hissettirilecek ne var altı üstü bir mesaj atıp müsait değilim diyecek diye düşünüyorum yoksa bana göndermeli story attığı da oldu cevap vermedim öyle çok yapıştığım düşünülmesin
Klasik erkek manüpülasyonu bu. Sizi beklettikçe kafanı karıştıracak siz de daha da takıntılı düsüneceksiniz onu. Sonra bi sıcak bi soğuk davranacak. Siz mesaj yazmazsanız yazmayacak siz tamam bitti dediginiz an hissetmis gibi mesaj atacak. Aklınızda hep soru osareteyle yasayacaksınız, hep neyi yanlis yaptim acaba diyeceksiniz

Oysa ben size ne hissettiğinizi hiç sormamistim. Demek ki içimde tutmayıp yazayım dediniz çok teşekkür ederim. Aldatilacagimi da o ongorebilmissiniz ne hoş. dahası yazdıklarımın hiçbirini anlamadığınız halde beni alıntılalayip aldatilirsiniz yazmak istemişsiniz. 🤣 simdi biraz da başka arkadaşları alıntılayin olur mu.

Iyi forumlar hissiyatli kardeş.
çok teşekür ederim çok tatlısınız :S

sız arkadası tamaaaamen yanlıs anlamıssınız yalvarmam demıs dik dururum demıs uzulunce kendımı yerden yere vurmam anlamında soylemıs

ben aldatılır mıyım sızce ? cok net aldatılınca gorursun, aldatıldıgında uzulme, aldatıldıgın zaman gorusuruz seklınde yazınıza denk gelınce heralde dedım bır bıldıgı var oradan bakınca benımkıde goruluyor mu

Beklemede kalmalısınız. Üstüne düşüp kendinizi kaptırıp trip atmayın size söyleyeceği şey baştan ilişki düşünmediğimi söyledim olacak.

adam hakkında hiçbir bilginiz yok, varsayımlar üzerinde ilerliyorsunuz.
işim var diyip dönmüyor, size değer vermiyor. açıkça reddetmek ve ilginizi kaybetmek istemiyor. bu yüzden işim var da işim var işim var da işim var mesajlarıyla karşılaşıyorsunuz.
sizinle ilişki falan istemiyor, muhtemelen hayatında biri var yada beklediği başka biri var. sizi de cepte tutmak istiyor. yedekte bekletecek.

X