bu adam ne yapmaya çalışıyor???

iyi güzel yazmışsınız. aslında katılıyorum da olay her zaman öyle olmuyor.
yani bazen de ısrar edip altından girip üstünden çıkan insanlar tercih ediliyor.
bize hep öğretilen ağır ol, karşı tarafın k.çını kaldırma . burda da bir çok kişi yazmış bi tarafı kalkmış diye.
yani bazen ne yapsan olmuyor. çok ağır takılıyorsun bi bakıyorsun adam yanına basit bir kızı almış yüzüğü takmış.
O yüzük olayı farklı bence. Erkekler bi noktadan sonra evlenmeyi dusunuyorlar ve o an yakında yörede elinin altında kim varsa cok da arayisa girmeden ona yöneliyorlar. Hele de bu kadın evi cekip cevirecek az da safça gorunuyorsa onlara daha da iyi. Bazen de daha sinsi daha pusuda bekleyen kadın kazaniyor boyle durumlarda. Misal megan markle. Ama o becerikli okdugundan degil prens puff artik evleneyim dediginden evlrndiler bence.

Tanımadığı bir insanı çok sevebilmek için ciddi sevgi açlığı olmasi lazım. O boşluklarda muhtemelen aileden geliyordur ki böyle aşkla falan dolmaz.

Bahsettiğim eyvallah kısmına gelince bu gün benim canım çok sıkkın sevdiğim adam bana gülümsemedi hadi ben onu sildim demek değil bu. Benim birine yalvarmam için o biri beni sevmiyordur zaten. Seven insanla öyle ya da böyle orta yolu bulursunuz. Beni sevmeyen, yalvaracagim insandan ben neden sevgi dileneyim ki? bahsettiginiz kaybetme korkusu tek tarafta varsa zaten büyük sıkıntıdır. böyle sıkıntılar yaşayanlar da sevgi emek ister zirvaliklari uydurmuş.
kesinlikle katılıyorum

kızmışsınız ama üye haklı.
yapışkan, adamın peşini bırakmayan bir imajınız var şu an.
adam da büyük ihtimalle böyle düşünüyor.
nasıl böyle bi imaj oluştu anlayamadım ki 😂 buluşup konuşmak isteyen oydu ben sınavım geçsin sonra dedim on gün sonra yazdım bir kere açılmış oldum bir kerede buluşmak için yazmış oldum trip atma konusunda haklı olunabilir ama tutamadım kendimi ben de günümü ona göre planlamıştım sonuçta :KK43:

benim gibilere aşırı duygusal diyorlar :KK70:
etrafımdakilerinin tanımlaması böyle. yani kararlarını duygularınla alınca böyle dengesizlikler çıkıyor ortaya.
onun dışında enerjiye fazlasıyla inanıyorum. insan korktuğunu çekiyor.
ama şuna da inanıyorum, gerek bu platform olsun gerek gerçek hayatta olsun. herkes yorumlarının sıralıyor, öyle yaparım böyle yaparım diye ama ben de diyorum ki hayat hiç öyle değil. başına gelince bi bakıyorsun en yakından tanıdığın ahkam kesen insanların asla yapmam dediği şeyleri yaptığını görüyorsun. o yüzden çok ta şey yapmamak lazım.
Bazı insanların hayatta bir duruşu olur, kırmızı çizgileri olur. Yani bir şeyi yapmam diyorsak yapmıyor olabiliriz. Bu sadece duygusal ilişkiler için geçerli değil benim için. Ama konumuz duygusal ilişki. Ben bir adama yalvarmam mesela, dediğim gibi yalnızlıktan ölsem kuruyup kalsam yalvarmam, peşinde koşmam. Çünkü kendime saygım kalmaz, sonrasında adamı elde etsem de mutsuz olurum, kendimi tanıyorum.

Bu demek değil ki naz yapıyorum, trip atıyorum, huysuzluk ediyorum adamlara hayatı dar ediyorum. Aksine çok uyumlu, çok sakin, sevgisini çok gösteren bir sevgili/eş olduğumu söyler hayatıma giren erkekler. Ama karşılık gördüğümde böyleyim. Aynısını görmem gerek karşı tarafta. Çünkü ben değerliyim. Ben kendime ne kadar değer verirsem karşımdaki insanlar bana o kadar değer verir.

sız arkadası tamaaaamen yanlıs anlamıssınız yalvarmam demıs dik dururum demıs uzulunce kendımı yerden yere vurmam anlamında soylemıs

ben aldatılır mıyım sızce ? cok net aldatılınca gorursun, aldatıldıgında uzulme, aldatıldıgın zaman gorusuruz seklınde yazınıza denk gelınce heralde dedım bır bıldıgı var oradan bakınca benımkıde goruluyor mu
ilişkilerinizde sizizn tabirinizle dik durusanız o ilişki illa bir yerden kırılır ya siz kırılırsınız ya karşı taraf şimdi dik durmanın altınıda şu şekilde doldurmayın eğilmek herşeye evet demek bu değil demek istediğim yada nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın

nasıl böyle bi imaj oluştu anlayamadım ki 😂 buluşup konuşmak isteyen oydu ben sınavım geçsin sonra dedim on gün sonra yazdım bir kere açılmış oldum bir kerede buluşmak için yazmış oldum trip atma konusunda haklı olunabilir ama tutamadım kendimi ben de günümü ona göre planlamıştım sonuçta :KK43:
biz sizi anlıyoruz zaten , karşılıklı oturalım konuşalım istiyorsunuz ama gidişat böyle değil. yurtdışında olsanız tamam ama burada bu olgunlukta bir erkek bulma ihtimali düşük.
karşı taraf bunu böyle görmediği için sürüncemede bırakıyor, bir tarafları havalanıyor. siz ilişki için ısrar eden tarafsınız, nazlı olan karşı taraf görüntüsü oluşuyor.
uğraştığınıza değmez

ilişkilerinizde sizizn tabirinizle dik durusanız o ilişki illa bir yerden kırılır ya siz kırılırsınız ya karşı taraf şimdi dik durmanın altınıda şu şekilde doldurmayın eğilmek herşeye evet demek bu değil demek istediğim yada nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın
Valla ben dik duran biriyim. Kırarım da kırılırım da, doğru adamı bulana kadar da böyle sürecek. Eğilip büküleceğime orta yerimden çatlamayı tercih ediyorum. Beni istemeyeni hiç istemedim şu zamana kadar. Asla hiçbir erkeğe boyun eğmedim, gurur da duyuyorum bununla. Gururluyum, içim kan ağlasa da belli etmem, kan kusarım şerbet içtim derim. Akşam ağlarım, sabah kapatıcımı, rujumu sürer, fönümü çeker işime giderim. Her üzüntü de geçiyor zaten, next next derim. Erkek cinsini kafada çok da büyütmemek gerek.

biz sizi anlıyoruz zaten , karşılıklı oturalım konuşalım istiyorsunuz ama gidişat böyle değil. yurtdışında olsanız tamam ama burada bu olgunlukta bir erkek bulma ihtimali düşük.
karşı taraf bunu böyle görmediği için sürüncemede bırakıyor, bir tarafları havalanıyor. siz ilişki için ısrar eden tarafsınız, nazlı olan karşı taraf görüntüsü oluşuyor.
uğraştığınıza değmez
hayatımda ilk defa birine açıldım ve daha sevgilim olmadı bile.. şimdi ilk yazdığım kişide böyle bi şey yaşamak o kadar üzücü ki şimdi eğer şehir dışından dönerse ve yazarsa buluşmamalı mıyım onu da bilemedim ben buluşur açık açık takılmak değil gerçek bi ilişki istediğimi ona uymuyorsa görüşmeye devam etmemize gerek olmadığını söylerim diye düşünmüştüm ama..

Valla ben dik duran biriyim. Kırarım da kırılırım da, doğru adamı bulana kadar da böyle sürecek. Eğilip büküleceğime orta yerimden çatlamayı tercih ediyorum. Beni istemeyeni hiç istemedim şu zamana kadar. Asla hiçbir erkeğe boyun eğmedim, gurur da duyuyorum bununla. Gururluyum, içim kan ağlasa da belli etmem, kan kusarım şerbet içtim derim. Akşam ağlarım, sabah kapatıcımı, rujumu sürer, fönümü çeker işime giderim. Her üzüntü de geçiyor zaten, next next derim. Erkek cinsini kafada çok da büyütmemek gerek.
müsadenle gülebilirmiyim :KK70: next :KK70: sacları topuz yapıp topuklu giyerseniz inandırıcılığınız daha fazla olur ben yapıyorum bazen :)

şimdi size konuşuyorum sanmayın ki evliyim yada sevgilim var hiçbiri yok ama gözlemlediğim ve insanların gerçek hissettiklerini söylüyorum

Hatayı en başından yapmışsın. Uzaktan görüp beğeniyorsun daha doğru düzgün tanımadan, zaman geçirmeden, ortak paylaşımların olmadan ilgini belli edip ifade edip açılıyorsun. Zaten baştan kaybettin yani. Yedekte birini tutmasına ya da sevgilisinin olmasına gerek yok. O anda girdin cebe. Normal sohbetlerle iletişim kurup buluşma ayarlansa daha iyi olurdu. Bana da biri direkt böyle yaklaşsa ben de cepte görürüm. İkinci konu ise seninle plan yaptığı gün saatlerce ortadan kaybolması, haber vermeden bunu yapması büyük günahlardan biri. O anda soğuman gerekir. Bu ne saygısızlık? İnsan gibi iptal et ya da varsa mazeretin söyle, ertele değil mi ama. Demek ki böyle saygısız bir insan. Bir insan insana bunu yapmaz bu toplumsal bir ayıp bence. Bunu yakın dostun da yapsa ayıp. Bana da zamanında yapıldı. Biriyle date app'ten tanıştık ettik daha ilk kez buluşucaz buluşma planladık vs. Buluşma gününün sabahında kimse kimseye bişey yazmadı. Akşamüstü ben yazdım napıyoruz görüşüyor muyuz, dün öyle sözleşmiştik, yazdım. O gün izin günüydü, saat 19 gibi buluşuruz diye konuşmuştuk. Demez mi ya beni işe çağırdılar işteyim, arkadaşın yerine geldim vs. İşten de gece 23'ten önce çıkamıyordu çalışma saatleri biraz farklıydı. O an bitti gözümde. Zerresi kalmadı. Ama lafımı da söylemeden bırakmadım tabii. Tamam sorun değil ama insan bi haber verir bu durumu, bu bir görgü kuralıdır, yazdım. Haklısın maklısın bişeyler geveledi hiç cevap vermedim ertesi gün numarasını sildim. Böyle sizi eken tipleri şutlayın gitsin, insanın işi mişi çıkabilir hepimiz insanız ama bunu bildirmek, düzgünce haber vermek şarttır.

Arkadaşlar merhaba ilk defa konu açıyorum hayalet üyeydim uzun zamandır. Olay şu ki bir adamdan hoşlandım ve açılmaya karar verdim uzaktan görüp beğenmiştim iş arkadaşlarına tavırları dışında pek bilgim yoktu instagramdan ekledim sevdikleriyle iletişimi de iyi gibi geldi neyse ilgim olduğunu ve tanışmak istediğimi belirten bir mesaj attım beş altı dk sonra gördü nöbetteyim sonra döneyim dedi tamam dedim böyle soğuk soğuk yazmıyor tabii. neyse bir günü geçti hala yazmadı ben de bozuldum ve tekrar mesaj attım neyse konuştuk ettik ilişki düşünmüyormuş ama bunu bi reddediş olarak düşünme diye ısrar etti ve buluşmak istedi sınavım olduğu için erteledim ve geçen gün tekrar yazdım artık görüşebiliriz diye neyse önemli bi işi vardı bir iki saate biter demişti o an buluşma planlıyorduk ama ortadan kayboldu altı saat falan dönmedi mesajıma sonra yazınca ben de bu sefer beni ciddiye almadığını düşünüyorum dedim o da işim hala bitmedi falan dedi ben de haber verebilirdin dedim orda biraz atarlandı gibi oldu biraz konuştuk bu sefer aradı ama konuşurken de süt dökmüş kedi gibi çok haklısın,umursamadığımı düşünüyorsun ama öyle değil falan dedi anlamadım birkaç günlüğüne şehir dışına gitti döndüğünde yazacak mı allah bilir ne düşünmeliyim nasıl yorumlamalıyım bilmiyorum ilk geç yazdığı zamandan sonra görüşmek için tekrar yazdığımda yine nöbetteydi ve geç yazabilirim diye haber verdi böyle şeyleri olunca da akıl edemiyor belki diye düşünüyorum ama bir gün ya da buluşma planlanırken saatlerce ortadan kaybolmak da anormal geliyor. Siz nasıl yorumlarsınız..
Berbat biri

müsadenle gülebilirmiyim :KK70: next :KK70: sacları topuz yapıp topuklu giyerseniz inandırıcılığınız daha fazla olur ben yapıyorum bazen :)
Robot değilim tabi üzülüyorum kimi zaman. :KK53: Ama malumu ilan edeceğime ölürüm daha iyi. Çok daraldığımda tuvalete gidip gözüme peçete sokarak ağlamışlığım oldu. Makyajı bozmadan ağlama yöntemimdir. Her ne kadar waterproof da olsa maskara, gözyaşı yapıştırıyor malum. :deli: Sonra toplanıp geri dönerim. Psikopatça mı, evet biraz. Ama öyle, beni mahvettin temalı mesajlar atacağıma böylesini tercih ederim.
Saçım kısa olduğu için topuz olmaz, ama 10 cm topukluyla geziyorum, evet. :KK8:

Bu konu yüzünden bir çok üyenin profili grileşecek sanırım:olamaz:

Konuya gelince bütün paragrafta anlatılan bir erkek peşinden olmaz denmesine rağmen ısrarla koşulması anlatılıyor.. Hayır dese de konu sahibesi bu şekilde anlatmış.. Ana fikir bu yani ama düz mantık erkek ilişki konusuna gelince hazır da bulunan bir kadını istemiyor.. Onların istediği bu değil..

Hatayı en başından yapmışsın. Uzaktan görüp beğeniyorsun daha doğru düzgün tanımadan, zaman geçirmeden, ortak paylaşımların olmadan ilgini belli edip ifade edip açılıyorsun. Zaten baştan kaybettin yani. Yedekte birini tutmasına ya da sevgilisinin olmasına gerek yok. O anda girdin cebe. Normal sohbetlerle iletişim kurup buluşma ayarlansa daha iyi olurdu. Bana da biri direkt böyle yaklaşsa ben de cepte görürüm. İkinci konu ise seninle plan yaptığı gün saatlerce ortadan kaybolması, haber vermeden bunu yapması büyük günahlardan biri. O anda soğuman gerekir. Bu ne saygısızlık? İnsan gibi iptal et ya da varsa mazeretin söyle, ertele değil mi ama. Demek ki böyle saygısız bir insan. Bir insan insana bunu yapmaz bu toplumsal bir ayıp bence. Bunu yakın dostun da yapsa ayıp. Bana da zamanında yapıldı. Biriyle date app'ten tanıştık ettik daha ilk kez buluşucaz buluşma planladık vs. Buluşma gününün sabahında kimse kimseye bişey yazmadı. Akşamüstü ben yazdım napıyoruz görüşüyor muyuz, dün öyle sözleşmiştik, yazdım. O gün izin günüydü, saat 19 gibi buluşuruz diye konuşmuştuk. Demez mi ya beni işe çağırdılar işteyim, arkadaşın yerine geldim vs. İşten de gece 23'ten önce çıkamıyordu çalışma saatleri biraz farklıydı. O an bitti gözümde. Zerresi kalmadı. Ama lafımı da söylemeden bırakmadım tabii. Tamam sorun değil ama insan bi haber verir bu durumu, bu bir görgü kuralıdır, yazdım. Haklısın maklısın bişeyler geveledi hiç cevap vermedim ertesi gün numarasını sildim. Böyle sizi eken tipleri şutlayın gitsin, insanın işi mişi çıkabilir hepimiz insanız ama bunu bildirmek, düzgünce haber vermek şarttır.
Çokkkk haklısın ben de aynen senin gibi düşündüm ve sinirlendiğimi belli ettim mesajlaşırken terslenir gibi oldu sonra aradı çok haklısın falan diyo bu saatten sonra benim de gözümde değeri kalmadı gururum incindi

X