Bu erkek milletine ne demeli?

eslem89

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
1.940
1.549
35
Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım. Kardeşimle ilgili olayı tüm detaylarıyla paylaşmak istedim. Kardeşimin bana söylemediği şeylerde varmış çünkü. Kardeşim iş ortamında biriyle tanışıyor. Çocuk çok düzgün böyle ağır filan. Neyse konuşmaya başlıyorlar. Çocuk direk açılıyor senden çok hoşlandım diyerek sevgili moduna giriyor. Sonra konuşurlarken çocuk arada cinsellikle alakasız normal konuşurken parçalıycam seni, kölem olacaksın, ısırıcam tarzı şeyler söylüyor. Kardeşim anlamıyor çocuk arada bi kaç kez daha söylemeye devam diyor. Bu arada da sürekli evleniceğim insan sensin ailelerimiz uyuyor kapalı iki tarafta diyor. Sürekli namaz kılarken takkeli fotoğraf filan atıyor başlarda. Neyse kardeşim bir bahane bularak ayrıldı çocuktan. Ayrılırken söyledikleri de ben seni bekliycem senin için dua ediyorum. Güya mektup yazmış şarkılar gönderiyor filan ayrılık aşamasında. Ancak Senin hayatına biri girerse vazgeçerim senden ne yalanlar ne yalanlar. Kardeşimde seviyor sanıyor tabi duygusal bir mesaj yazıp engelledi heryerden. O söylediği kelimelere girmedi. Sonra aradan 10 gün geçti geçmedi çocuk başka kızla sevgili olmuş stalklarken farketmiş kardeşim. Hatta mesaj atacaktı attırmadım saf olmadığımı anlasın diye.
Sonra kardeşimden bazı detayları daha öğrendim ve inanamadım. Meğer daha başlarda kardeşime bu yaz tatile gidelim birlikte demiş. Kardeşimde şaşırmış olmaz demiş. Sonra ayrı odalarda kalıcaz tabiki diye de açıklama yapıyormuş. Kardeşim kızarım diye söylememiş bunu bana. Bir seferinde de yine yeni tanıştıkları dönemde iş için yakın bir şehire gitmişler. Bunların otelleri farklıymış. çocuk eşyalarını bırakacakmış. Rezervasyon işleminden sonra görevli uyarmış odaya sadece siz çıkabilirsiniz diye. Kardeşimde ben zaten çıkmayacağım burda bekliycem demiş. Çocuk ne dese beğenirsiniz gel sende birlikte çıkalım adama da sadece eşya bırakıp dönücez demiş. Kardeşim çıkmamış tabi. Bunları da sonradan öğrendim. Bir de adam kız çocuklarını çok seviyorum diyormuş sürekli. Hatta iş yerinde birinin kızını ısırmalı hırpalamalı seviyormuş uzun uzun anlatmış pedofili diye bile düşünmüştük.Allah korudu gerçekten.
Benide aldatan yalan söyleyen sevgilerim olduda bu başka bi boyut değil mi ya? Çok dikkatli olmak gerekiyor sanırım neyseki kardeşimin sadece elini tutmuş ama ya anlamasaydık

Buna sesli güldüm.

Kardeşinizin anlatmadığı başka şeyler de olmasın? Diğer konuyu hatırlıyorum bu adama s...tir çekin kapatın konuyu artık hala ne duygusallığında kardeşiniz anlamıyorum.

Adam baştan aşağı leş, böylesi de nadirdir inşallah ya :))
Yok yok kapattı artık tamamen şükretme moduna girdi.

Kardeşinize de tecrübe olmuş oldu. Artık bir ilişkiye başlarken nelere dikkat edeceğini iyi bilir diye düşünüyorum

Sormayın hepsi bir arada tanıtım gibi birşey oldu.
Neyseki adam ileri gitmemiş gerçi gidecekmişte şükür anladık.
Hayır kardeşim diyormuşki çok rahatsın benle konuşurken senin yanında öyle hissediyorum diyormuş yalanlara bak ilk aşkımsın diyormuş. Dövecem adamı elime geçerse :))

Tam dayaklık hakikaten

Tövbe estafurullah ne yazsam bilemedim 2 dakikadır ekrana bakıyorum

Detayları öğrendikçe kusasım geldi cidden ne rezil biriymiş.
Tatil olayına kardeşim tepki verince bi de güya utanma moduna girmiş haklısın dindarım diyorum böyle birşey istiyorum diye tribe girme numarası yapmış kardeşimde teselli etmiş saf kardeşim.
Hangi dindar tatile gidelim der adam baştan belli etmişte işte

Hiçbir dindar ibadetini şova çevirmez zaten. Nasıl bir rezillik bu

Aslında var ya böylelerinin laflarını ses kaydına falan ALICAKSIN iyi bir tehdit ediceksin anasından emdiği sütü burnumdan getiriceksin utanmaz sapık ruhlu yaratık kardeşin iyi kurtulmuş yine

Bence bu kadar takılmayın zaten ayrılmışlar üstelik adam rahatsız etmemiş yeni sevgili bile yapmış.
Bu konuyla ilgili 3.konunuz neyse neymiş artık kurtulmuş kardeşiniz yapacak ta bisey yok .
Daha didikleyip uzatmanın anlamı yok bence .
Bu konuyu böyle uzatırsanız kardeşiniz de takılı kalmaz mi?

Sürekli namaz kılarken takkeli fotoğraf filan atıyor başlarda.

Namaz kılarken nasıl foto çekiyor? Anlamadım ben, birine hususi fotosunu mu çektiriyor yani "Kardeşim tam secdede iki poz, rükuda sağ profilden flashlar patlasın hadi güzel kardeşim" filan? Ahahaha anlamadım.

Namaz kılarken nasıl foto çekiyor? Anlamadım ben, birine hususi fotosunu mu çektiriyor yani "Kardeşim tam secdede iki poz, rükuda sağ profilden flashlar patlasın hadi güzel kardeşim" filan? Ahahaha anlamadım.

Ahahaha

Namazlıkta otururken kendi çektiği fotoymuş selfie

Aynen peşini bırakmaz diye de korkuyordum çok şükür bıraktı pisleşmedi de duygusal takıldı şaşırdım bir bu yanı iyi çıktı:))
Yok yok ben özellikle detaylarıyla anlatmak istedim ne mal adamlar var diye.
Konuyu kapattık tabi detayları öğrendikçe şaşırdım açıkçası .

Şaşırmadım insanların gözünü bu dinle boyayanlar bunlar işte ya kapalı olurlar yada namaz kılıyorum ayağına sürekli resimler sürekli vaazlar o kadar soğudum ki bu yahudi kılıklı müslümanlardan türkiyede çok var bunlardan insanları islamdan böyle soğuttular insanlarda islamı böyle görüyor artık sağolsunlar dinin bile adı çıktı haberlere dahi girmek istemiyorum din adamlarından nefret ediyorum.

Son kuşak z kuşağı geliyormuş bunlarında cinselliği eşcinsellik olacakmış , bütün internet bunları öyle yönlendirecekmiş
Küçük çocukları internet ile başıboş bırakmamak gerekir
Konu ile alakası yok ama cinsellik olunca buna değinmek istedim

Teşekkür ederiz, bu kıymetli bilgileri bizimle paylaştığiniz için... Konuyla alakali olmasa da olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…