BU EVLİLİĞİ NASIL BİTİREBİLİRİM?YARDIM EDİN..

Ortaklık gibi bisey söz konusu değil.Bizim çalıştığımız yer bir kurye firmasının şubesi.Ve şube eşim adına.20-25 bin arası kazanıyor ayda.Hem olsaydı beni ortak mı yapardı. ayda 1000 lira veriyor bana sadece.

Oğlunuz şu an kaç yaşında ? Velayeti halen sizde mi , babasında mı ?

Size tamamen katılıyorum.Sanirim cahillikten göremedim ben.Ve oğluma babalık yapması bana yeterli geldi.Diger şeyler belki hep vardi ben yeni farkettim ya da kendi işi olup biraz fazla kazanınca azıttı.Bilmiyorum

Memleketinizin ne özelliği var? Aile desteğiniz olmadığını yazmışsınız illa memleketinize dönmeniz neden şart anlamadım o yüzden. Ailesine halt yemek düşer. Dayanın polisle bi kapılarına da bakalım gönderiyor mu göndermiyor mu. Siz ilk iş bir avukatla görüşün o size bir yol haritası çizsin

İlk önce birbirinize güveniyormuş gibi davranın.Düzenli çalışan haline getirsin sizi ama mutlaka gelir gider belgesini bulmanız gerekiyor. Genelde SGK ‘dan en düşük ödemeyi gösteriyorlar mahkemede

Ben iş bulurum o sorun değil, bir sürü alanda çalıştım zaten.Deneyimim var bir çok işte.Ama boşanma davasına yanaşmıyor.
Evlenmek için 2 tarafın istemesi , boşanmak için de sadece bir tarafın istemesi yeterli.
Boşanma davasına yanaşmıyor diye birsey yok , siz açarsınız davayı , beyefendi bir gelmez iki gelmez üçüncüde eşşek gibi gelir .

Zaten çocuklarınız küçük velayet de sizde kalır, nafaka da alırsınız . Mutlaka bir avukatla görüşün .

Kardeşim var orada.Ve orada yaşam benim için daha kolay.Buradaki insanlar çoğu Suriyeli ve bosansam bile bu adam bana rahat vermez.Şart degil elbette ama orası bildiğim ve yaşamın kolay olduğu bir yer.Ailem destek olmasa da eski komşularımız var.Orda tamamen sahipsiz değilim. Orda bana erişemez.Kesinlikle bir avukata gidicem.Ama maalesef gecen sene bir avukat tarafından dolandirildim

İlk önce birbirinize güveniyormuş gibi davranın.Düzenli çalışan haline getirsin sizi ama mutlaka gelir gider belgesini bulmanız gerekiyor. Genelde SGK ‘dan en düşük ödemeyi gösteriyorlar mahkemede
Benimle ilgili hicbisey yapmıyor.Beni çalışan olarak göster demiştim. Gelir belgesi var son birkaç ayin.Sgk değil bagkurlu ama bağkuru da ödemiyor işe başladığından beri

Şecaat : yüreklilik, yiğitlik demekmiş.

Şecaat sitesi nedir ?

Avukat mı dolandırdı ??

Hemen ise girin para biriktirip ciddi anlamda birikim lazim 3 cocuga .ailenizin destek olmaması kotu olmuş bari siz isteyken onlar sahip çıkardi bakici bile bi dunya para 6000 binden basliyor bakıcılilar kira faturalar okul masraflari krese gidecekse kreş size cok az nafaka bagliyorlar cocuklara bile
adamin iyi gelirlerini ispat etmeniz lazim evrak vs Bi yerden baslamak gerekirse iyi bir is ilk

Bunlar aklıma gelmemişti. Herseyin kopyasını alıp bir avukata da danisicam.Ayrica biz konuşurken ses kaydı alsam cocuklari bana göstermeyecegini vermeyeceğini söylediği zaman.Mahkemede ise yarar mi

Çocukları size vermeyen adam velayeti alınca göstermeyecegini biliyorsunuz değil mi ? Nasıl vereceksiniz altı ve iki yaşında çocuğun velayetini ya cidden anlamıyorum . Aldatılmak bile daha iyi çocuklarınızı bırakıp gitmenizden . Bu kadar gurur yapacaksanız zamanında kendi işinize gitseydiniz üçüncü çocuğu yaomasaysiniz alır cikardiniz çocuklarınızı . Ama benim evliliğim iyiydi bahane değil ne zaman başınıza ne geleceğini bilmiyorsunuz ki bunu siz daha iyi bilirsiniz zaten bir kere bosanmissiniz . Bu hayatı niye böyle haybeden yaşıyorsunuz ya yazık o üç çocuğa

Daha önce evden müşteri temsilciliği yaptım Amazonda bir şirkete.Sonra esim is yeri açınca bırakıp eşime yardım ettim.O şirkette tekrar çalışabilirim. Deneyimli de olduğum için tekrar alacaklarını söylemişlerdi fikir degistirirsem

Çocuklarımı bırakmak istemediğim için bu kadar kafa yoruyorum bu işe zaten.Ama her kavgada çocuklarımla tehdit edilmekten ve evden kovulmaktan da bıktım. Psikolojik şiddet de cabası.Sadece cocuklarimla huzurlu bir hayat ıstiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…