BU EVLİLİK OLMAZDI DİYEN EŞİM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten boşanma planları falan yapmış bile, şu an duruyorsa tek sebebi çocuk dedi ve çocuk büyüyene kadar sende kalır sonra ben yanıma alırım dedi, bence bu alçaklık ya, bunun bile hesabını olanını yapmak ne bileyim, ne insanlık görebiliyorum artık ne adamlık
Bu adam çok sinsi, sende planlarını yap donuna kadar al diycem de adam avukat seni baya yorar, çocuğunla bir hayat kur kendine, ailesi aklına girmis, sırf ailesinin gözünde değer kazanmak için evliliğini feda ediyor ama çok pişman olacak, lütfen güçlü durun ailenizden destek alın, yanında ağlamayın kararlı ve net bir duruşunuz olsun...

Hayır yüzümün gülme sebebi babamın bana kendimi çok değerli hissettirmesi, yani şu an eşim bana elinde protokolle gelse iyi yapmışsın hamile halimle beni yormadın derim
Akşamdan beri çok üzülmüştüm, babanızın aşırı iyi niyetli olduğunu, damadına 1 saat nasihatlerde bulunduğunu ama gerçek dünyanın böyle olmadığını, damadın babanızı çok üzeceğini, yıpratacağını düşündüm durdum. Ama son okuduklarımdan sonra ben de kuş gibi rahatladım. Anladım ki, eşiniz cidden arasa babanız ona pabuç bırakmayacak. Çok mutlu oldum adınıza.

Hanımlar babamla konuştum da durumu bildirmek istiyorum, babama dedim ki eşim senle evliliğimiz hakkında konuştu mu, yanlış bir evlilik yaptığımı düşünüyorum bitirmek istiyorum falan diye. Babam bir anda köpürdü, o kimmiş de benim kızımı istemiyor dedi, sen benim için her şeyden daha değerlisin, saçının teline zarar gelirse ortalığı yakarım, ben sana da torunuma bakarım, kendini ezdirme bak ben bunu kabul edemem dedi bana.
Babam birtane çok mutlu ve rahatlamış hissettim o benimle böyle konuşunca, yani hanımlar eşim yalan söylemiş babama hiç böyle bir şey dememiş, peki bu yalanın amacı ne
Kusura bakmayın ama ben erkeklerin yani eşinizin bu derece kapsamlı plan yapabileceğine inanmıyorum.
Amaç falan yok.
Düz bunlar
O an boşanmayı düşünmüş sonra vazgeçmiş olan bu.
Öyle onu yaptı bunu düşündü diye mana yüklemeyin. Zira düşünmez kendileri

Gerçekten niyeti boşanmak değil gibi mi, bilmiyorum ama babamla bile konuşmuş benim haberim yok, babama da demiş bitirmek istiyorum diye. Evlendiği 2.haftadan beri kafasında hep boşanma varmış sadece rol yapmış sabretmiş falan, şimdi de kendisini tek tutan şey bebekmiş, eşim ailesinden de betermiş
Bence seni kendine köle edebilmek için ciddi şeyler yapıyor gözünü korkutma derdinde , ben olsam güzel bir ders verirdim, mahkemede akli başına gelir ama çok geç onun için..

Aman beyim, canım beyim, nolur beni boşama beyim, karnımda bebemle ben ne ederim beyim, babam da sana nasihat etmiş beni kabul etmezler demek ben nere giderim beyim, yeter ki anan üzülmesin sen nereye ben oraya beyim,... Demeni beklemişşşş ama çokkk beklemişşşşş.

Eşine ....... herif yazacaktım uygun sıfat bulamadım.

Hanımlar babamla konuştum da durumu bildirmek istiyorum, babama dedim ki eşim senle evliliğimiz hakkında konuştu mu, yanlış bir evlilik yaptığımı düşünüyorum bitirmek istiyorum falan diye. Babam bir anda köpürdü, o kimmiş de benim kızımı istemiyor dedi, sen benim için her şeyden daha değerlisin, saçının teline zarar gelirse ortalığı yakarım, ben sana da torunuma bakarım, kendini ezdirme bak ben bunu kabul edemem dedi bana.
Babam birtane çok mutlu ve rahatlamış hissettim o benimle böyle konuşunca, yani hanımlar eşim yalan söylemiş babama hiç böyle bir şey dememiş, peki bu yalanın amacı ne
Eşin hasta , başka açıklaması yok, ben senin yerinde olsam ona öyle bir korku yasatirdım ki bir daha boşanma kelimesini ağzına alacak mecali kalamasın , sakın alttan alma korkut iyice ,Deki boşancam babamla konuştum , babanda arasın desin ben kızımın yanındayım hemen boşanma işlemlerini başlat falan filan , bu adamlar anca bu dilden anlar...

Bir süredir ailesiyle görüşmüyor ve haklı olduğum bir konuda onlara karşı beni savunmuştu, bu yüzden konuşmuyorlar, dün bana ailemle yaşadığım şeylerin sebebi sensin dedi. Madem sebep bendim neden beni savundun dedim, çünkü senle yaşıyorum mecburiyetten seni savundum dedi.
Vay adi vay....

Büyüyünce alırım falan dedi gerçekten ya alırsa eşim avukat çünkü, avukat olduğu için net konuşuyor sanırım kafasında bilmediğim başka planlar da vardır
Ya o zamana kim öle kim kala, baska hayat larda olursunuz. İstese de alamaz.
Bakın doktormuşsunuz. Biz bunu dısardan görebiliyoruz, siz de buna üzülüpaplamamalısınız. Sizi vuracağı tek şey bebeğiniz. Dirayetli olun onun için. Çğnkü saplam durması gereken bir annesi var. Kaypak bir babası ayrıca.
Bence sadece psikologla değil,avukatla görüşün asıl.
Bu kadar kolayca sıyrılamamalı bu işten. Defolsun gitsin.
Ailesi de alsın oğulkrını yanına,torunlarına hasret kalsınlar.
Vence doğumu da bekleme ve asla O ismi kouma. Sen çıkart nüfus kağudınu.

Kusura bakmayın bu sert yorumu aklınız başınıza gelsin diye yazıyorum

Bir doktorun bu kadar cahil olduğuna inanmak istemiyorum, hangi mahkeme bebeği babasına verir??? Nasıl alıcak??

Doktorsunuz, toplumda yeriniz var, şahane geliriniz var, bir avukat edinip fırtına gibi esmek yerine zırıldanıyorsunuz ya inanılır gibi değil😶 Sizin yerinizde olsam bu adamın başını böcek gibi ezerdim.

İnanamıyorum yani, bir doktor kendini bu kadar zavallı duruma sokuyorsa diğer kadınlar ne etsin? Sizin gelirin 1/5ine sahip kadınlar 2çocukla boşanıyor hayat mücadelesi veriyor farkında mısınız, onlar ne yapsın peki?

Rica ediyorum siz de aileniz de gururlu olun artık bu adama yapışmışsınız b.k varmış gibi. Elinde her imkan olup pısıp kalan kadınlara çok kızıyorum kusura bakmayın!
İşte aradığım cevap. Çok pasif gördüm konu sahibini.
Şoktan olsa gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X