BU EVLİLİK OLMAZDI DİYEN EŞİM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir yerden sonra doktor eş ona ağır geldi taşıyamadı beni galiba, aksi halde bir eş hamile karısına "evlenmeden birkaç gün önce arkadaşım bana dedi ki, sen bu kızı sevmiyorsun bununla evlenme dedi bana" gibi bir cümle neden kursun ki. Sizce de bu cümle egosunu tatmin etmek istediğini göstermiyor mu
Bu arada mesajınıza çok güldüm ya 😅
Doktor olmanla alakası ne? Seni bastırmak için yaptığı hamlelerden biri bu.

Aslında güzel bir aydınlanma yaşadınız bazen sinir ile yanlış hareketler yapabilirsiniz ve olası boşanma durumunda bunlar aleyhinizde kullanılabilir bence her halukarda bi haklarınızı öğrenin onun neleri kullanabileceğini öğrenin ve eline koz vermeyin

Nerden vuracağını şaşmış, hangisi gerçek düşüncesi hangisi değil belirsiz.
Aynen öyle o kadar haklısınız ki, inancım ve güvenim o kadar ekside ki alalade söylediği bir cümlede bile yalan arıyorum artık, rol yapıyordur diyorum, eş kişisi neresinden tutarsam tutayım elimde kalıyor kısaca 🤷‍♀️

Baştan sona okudum hepsini. Her şerde bir hayır vardır yaptığınız bir şaka kocanızın gerçek yüzünü görmenizi sağlamış. O gün çok ağlamışsınız ama aslında hayatınızı paylaştığınız adam! ın nasıl hesapçı, iki yüzlü, egoist ve daha aklıma gelip ama yazamadığım tarzda iğrenç biri olduğunu anladığınıza ben çok sevindim. Evet bence de doktor olmanızı yedirememiş çapsız kendisine. Sizi saçma sapan nedenlerle ezip egosunu tatmin ederek blöflere sığınarak sizi kendi istediği biri haline getirmeye çalışmış. Ve üzgünüm ki sizi hiç sevmemiş.
Ben böyle bir varlıktan kurtulacağınız için çok sevindim. Aileniz arkanızda. Hiç bir şeyden korkmayın. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın.
Haa bir de hiçbir zaman yapmadığınız şu doktorluk egosunu artık kimde yapacağınızı eminim biliyorsunuzdur.:21::KK59:

Baştan sona okudum hepsini. Her şerde bir hayır vardır yaptığınız bir şaka kocanızın gerçek yüzünü görmenizi sağlamış. O gün çok ağlamışsınız ama aslında hayatınızı paylaştığınız adam! ın nasıl hesapçı, iki yüzlü, egoist ve daha aklıma gelip ama yazamadığım tarzda iğrenç biri olduğunu anladığınıza ben çok sevindim. Evet bence de doktor olmanızı yedirememiş çapsız kendisine. Sizi saçma sapan nedenlerle ezip egosunu tatmin ederek blöflere sığınarak sizi kendi istediği biri haline getirmeye çalışmış. Ve üzgünüm ki sizi hiç sevmemiş.
Ben böyle bir varlıktan kurtulacağınız için çok sevindim. Aileniz arkanızda. Hiç bir şeyden korkmayın. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın.
Haa bir de hiçbir zaman yapmadığınız şu doktorluk egosunu artık kimde yapacağınızı eminim biliyorsunuzdur.:21::KK59:
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, artık sadece bebeğimin böyle bir babası olacağı için utanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X