Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Kiz ciddi diyorum birde yanikken makyaj yaparsam at beni pavyona. Kimse ayırt edemez

Ben pamuk gibi olmak istiyorum. Razıyım yaninda tavuk gibi kızarmaya😭😭😭
ben küçükken bizim akrabalar arasında esmer gelin alanlara ayyy ne çirkinnn kapkara gelin almışın derlerdi.aynı ekip şimdilerde torunlarına gelen kızlara tü tü tüü maşallah esmer güzeli diyorlar.onlar bile değişti ayoll :KK53:

ben küçükken bizim akrabalar arasında esmer gelin alanlara ayyy ne çirkinnn kapkara gelin almışın derlerdi.aynı ekip şimdilerde torunlarına gelen kızlara tü tü tüü maşallah esmer güzeli diyorlar.onlar bile değişti ayoll :KK53:
Devir değişti devir. Artik kimin neye ne diycegi belli olmuyor.

Askolsun kiz oyle demek istemedim. Oyle olsa kendimede seviyesiz demis olurum. Biz her telden çalıyoruz demek istemistim 😂😂😂
bdv de her konuda yerim var valla.beni sevmeyen 2 üyeyle de bayramda barıştım.:KK45:kons lar gibi oldum bdv de konu konu geziyorum sıkıntıdan:KK53::olamaz:

🤪🤪🤪🤪🤪 belki birileri gelir dedim ama yok sinek savar gibiyim maşallah gelen kaçıyor. 😂😂😂
reel hayattaki gruplarım bana bayılıyorlar da ben tripliyim bu aralar.hepsine de depresyondayım yazdım.haftalar oldu bir çıkamadın depresyondan diyorlar doktorlar ha ha ha.valla hiç yazasım yok onlara da.beklesinler banane. :KK45:

+18 konularına baksak?hiç takılmadım oralara bunca yıl ama akıllara zarar konularda oradadır kesin :KK53:

reel hayataki gruplarım bana bayılıyorlar da ben tripliyim bu aralar.hepsine de depresyondayım yazdım.haftalar oldu bir çıkamadın depresyondan diyorlar doktorlar ha ha ha.valla hiç yazasım yok onlara da.beklesinler banane. :KK45:
Reeldekilerle bende iyiyim ama cok kalabalık bir arkadaş kitlem yok. İnsanlar yuzyuze muhabbeti severler, ben biraz fazla gulec olurum. Etrafimdakilerde eğlenir.

Reeldekilerle bende iyiyim ama cok kalabalık bir arkadaş kitlem yok. İnsanlar yuzyuze muhabbeti severler, ben biraz fazla gulec olurum. Etrafimdakilerde eğlenir.
ben bir burda bir de bir kaç dostumla ve onların arkadaşlarıyla komiğimdir onun dışında gayet soğuk bulunurum herkesle samimi olmam

X