Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

evdekilerde uyudu okey oynayacak 2 kişi bari olaydı batağa da razıydım tühhh :KK45:

Dur bari wcde bayılmami anlatayim. Belki gülersiniz. Kadin beni yürütmek istedi bayıldım ya 2 3 saat geçti tuvaletim geldi. Neyse korkudan 2 kişi koluma girdi götürdü oturtturdular. Ondan sonra bir tanesi yanimda digeri cikti. Ben baktim gidiyorum. Bi sure yok. Ben gorumcemin üzerine dogru yığılmışim, eski esim gelmis tutuyor. Hala klozetteyim ama. Hemşire karşımda adımı seslenip duruyor. Kadin artik adimi ezberlemiş surekli ayılmaya çalışmaktan. Millet wc önünde kv, baska hemşire falan. Ben gözümü açamıyorum bi turlu. Altım acik ona mi yanayım, kanamam var herkes gördü ona mi yanayım, klozetin tepesinde arkana yaslan diyorlar, yaslanmiyorum klozet ustum pislenir diye ona mi yanayım. Rezil oldum. En son ayıldım. Diyorlar niye yaslanmadin klozete o kadar soyledik diye. Konuşamadığım icin söyleyememisim üstüm pislenir tiksinirim diye

Ay evet, huy olup kalacak muhtemelen. Annem bildim bileli hep 23-06 arası uyur, düzeni de hiç şaşmaz. Çekmemişim ona 😂
tek bir kadın cinsinden kuzenim var alayı erkek o da tavuk gibi saat 8.30 da uyur ergenliğinden beri.evlendi boyunca çocukları oldu gene aynı.ben de saat 01.00 miş aaa daha erkenmiş diyenlerdenim :olamaz: :KK45:

tek bir kadın cinsinden kuzenim var alayı erkek o da tavuk gibi saat 8.30 da uyur ergenliğinden beri.evlendi boyunca çocukları oldu gene aynı.ben de saat 01.00 miş aaa daha erkenmiş diyenlerdenim :olamaz: :KK45:
Ben çocuklukta 7 8 uyurdum. Sabah 5 6 uyanırdım. Sonra gece uyuyup sabahın köründe uyanmaya basladim. Ömrümde 9 10 u gordugum cok nadirdir. Gece uyur horoz gibi kalkarım erkenden

Ay özellikle bu havalarda gündüz yaşamak istemiyorum mümkünse. Şu an bulunduğum yer güvenli, geç saatlerde çıkmak sorun olmuyor. Pastane var burada 24 saat açık, her gece orada oturup dondurma yemekten 100 kilo olmama az kaldı 😂
dondurma mı dedin sen?hem de açlıktan midem guruldarken.rejime başladık pina ile sözde ama ben bugün 2 pizza gmdüm haberi yokk. :halay: sesin güzel mi?hep beraber gece çalışılan bir iş bulalımmm barii.gazino da sen assolist ol ben solist altı çalışırım sorun değil.bir de dansöz lazım bize onu da fb üyelerden buluruz bdv de:KK71:

dondurma mı dedin sen?hem de açlıktan midem guruldarken.rejime başladık pina ile sözde ama ben bugün 2 pizza gmdüm haberi yokk. :halay: sesin güzel mi?hep beraber gece çalışılan bir iş bulalımmm barii.gazino da sen assolist ol ben solist altı çalışırım sorun değil.bir de dansöz lazım bize onu da fb üyelerden buluruz bdv de:KK71:
Ceycey caktirma bugun tost, makarna falan harikaydı.🙈🙈🙈
Evdede dondurma var söyleyince yesem mi olmuştum senin yorum patladi.🤣🤣🤣

X