Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Oldum ben, ikinciyi de olacaktım ama babam bekle dedi. Dudağımda uçuk çıkmıştı babam işte o da bir virüs yüzünden çıkıyor, bağışıklık sistemin düşmüştür geçince git ol dedi. Muhtemelen çok saçma bir şey ama @Otrera senin bu konuyla ilgili bilgin var mı?
Çip takacaklar sana 2. dozda. Çipi ziyan etme git ol aşını😃😂

Erken değil mi? Ben de çok yaparım. Domates çorbası yapıyorum şişelere 25 şişe. Hepsini de yedik geçen kış. Ama fasulye domates biber abartmışım. Komşu teyzeye ver ver bitmedi

aslında zamanını tam bilmiyorum. erken olabilir, annemlere bir danışıcam öncesinde :KK70: valla hem annem hem kv bana yaptıklarından veriyor, çok güzel oluyor hemen pratik. biraz da biz yapıcaz bu sene, bol bol yeriz artık :KK70:

Ankara çok sıcak ya, iyi ki evimiz çok güneş almıyormuş dedim.
biz okey akşamlarına çevirdik tatili, serin serin oynuyoruz balkonda :KK70:

aslında zamanını tam bilmiyorum. erken olabilir, annemlere bir danışıcam öncesinde :KK70: valla hem annem hem kv bana yaptıklarından veriyor, çok güzel oluyor hemen pratik. biraz da biz yapıcaz bu sene, bol bol yeriz artık :KK70:

Ankara çok sıcak ya, iyi ki evimiz çok güneş almıyormuş dedim.
biz okey akşamlarına çevirdik tatili, serin serin oynuyoruz balkonda :KK70:
evde meşgul bir eş 10 yaşlarında çocuk bir de annem var.okey online oynayabiliyorum.ahh şu virüs olmasaydı arkadaşlarla ne okey ne batak partileri veriyorduk geceleri :KK71:

evde meşgul bir eş 10 yaşlarında çocuk bir de annem var.okey online oynayabiliyorum.ahh şu virüs olmasaydı arkadaşlarla ne okey ne batak partileri veriyorduk geceleri :KK71:
off süper oluyor o evde toplanıp arkadaşlarla oynamak. biz aile içinde (müstakbel eltim ve kaynım, kv, kp) oynuyoruz, o da eğlenceli ama bir arkadaş ortamı kadar değil tabi :) bitsin virüs valla ya

Biz çip taktırmayı çok isteyen bir aileyiz ceycey :KK70: Herkes aşı çıkar çıkmaz gitti oldu, bir tek benim ikinci doz kaldı işte. Ben gencim ama birine bulaştırırım diye korkuyorum, millet çok rahat.
vanessa rinki nin konularında takılıp kalıyorum.devrelerim yanıyor okudukça :KK71:

Ülkenin % kaçı aşı olmuş? Benim bildiğim en son %18 Di?

off süper oluyor o evde toplanıp arkadaşlarla oynamak. biz aile içinde (müstakbel eltim ve kaynım, kv, kp) oynuyoruz, o da eğlenceli ama bir arkadaş ortamı kadar değil tabi :) bitsin virüs valla ya
akrabalara da razıydım onlarla da görüşmüyorum ki:KK53:10 gün boyunca ki aktivitelerim:cepa avm kentpark avm gordion avm panora avm bilkent center arcadium avm 1 kızılay alışverişi bir de tunalı da yürüyüş.hayata bakkkkk pehhhhhh:olamaz::110::110:

ben de bakayım o üyenin konusuna ya merak ettim :KK70:

ceycey Ankara avmlerini fethetmişsin :)

Simurgp Simurgp grilere boyanmissin konu açıp a bacım? Artik canin daha cok sıkılmasa bari. Bende bdv de boş işlerle uğraştım az güldüm geldim. Simdi mutfagi toplayayim bende 🤣

X