Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Maskelisindir zaten korkma tedbir için yasal olarak isteniyor o test. Hiç bir şey çıkmayacak kalbini ferah tut

Korkma canim maskeniz varsa hicbirsey olmaz

İnşallah
Doğumu beklerken heyecanla şimdi covid miyim diye belirti bekliyorum
Sadece burnum akıyo, biraz da boğaz yanması var
Covidsem doğuma denk geliyor
Her şey burnumdan geldi gerçekten 😔😔

İnşallah
Korkma canım dikkat ettin mi sen ona bak. Dikkat ettiysen hicbirsey olmaz. Suan psikolojik olarak bile belirti gösterirsin. Ben o kadar covidli gördüm kimsenin burnu akmadi.

Korkma canım dikkat ettin mi sen ona bak. Dikkat ettiysen hicbirsey olmaz. Suan psikolojik olarak bile belirti gösterirsin. Ben o kadar covidli gördüm kimsenin burnu akmadi.

Etmez olur muyum
Hem n95 üzerine de cerrahi maskem vardı
Eşimde de öyle
Doktorda tek kat maske
Elimi hiçvir yere sürmedim
Sürekli yıkadım
Dezenfektan da cebimizdeydi

Ama ultrasonda dip dibeydik işte
Uzun da sürdü son hafta diye
O biraz beni düşündürüyor

İnşallah
Psikolojiktir o. Ben 1 eşim 2 kere testi yaptırdı. Beklerken aynen covid belirtileri bulduk kendimizde ama negatif çıktı. Hava çarpmıştır yoktur covid sen de

Etmez olur muyum
Hem n95 üzerine de cerrahi maskem vardı
Eşimde de öyle
Doktorda tek kat maske
Elimi hiçvir yere sürmedim
Sürekli yıkadım
Dezenfektan da cebimizdeydi

Ama ultrasonda dip dibeydik işte
Uzun da sürdü son hafta diye
O biraz beni düşündürüyor
Canim sana bulasma ihtimali bile yok. Kiyamam yaa. Testini ver icin rahat etsin sadece. Test bile vermene gerek yok aslında. Soyle dusun hastanede covidlilerin oldugu yogun bakim hemşireni gördüm onda bile 2 tane normal maske vardi. N95 in koruması zaten ortada. Ben yan yana sandalyede coronali biriyle 1 saat muhabbet ettim, onda maske yoktu bende cift maske vardi. Ayni kisi ayni gün dib dibe biriyle sigara icti, bulasmadi. Baska biri corona oldugunu bilmiyordu suphelendim ben 1 hafta pozitif calistirmisim, yan yana butun gun oturturup is yaptirdim, yanina oturttugum hic kimse pozitif olmadi.
Sakin ol o yuzden, Allahimin izniyle negatif çıkacaksın, sen N95 üstüne maske takmissin ihtimali bile yok.

Canim sana bulasma ihtimali bile yok. Kiyamam yaa. Testini ver icin rahat etsin sadece. Test bile vermene gerek yok aslında. Soyle dusun hastanede covidlilerin oldugu yogun bakim hemşireni gördüm onda bile 2 tane normal maske vardi. N95 in koruması zaten ortada. Ben yan yana sandalyede coronali biriyle 1 saat muhabbet ettim, onda maske yoktu bende cift maske vardi. Ayni kisi ayni gün dib dibe biriyle sigara icti, bulasmadi. Baska biri corona oldugunu bilmiyordu suphelendim ben 1 hafta pozitif calistirmisim, yan yana butun gun oturturup is yaptirdim, yanina oturttugum hic kimse pozitif olmadi.
Sakin ol o yuzden, Allahimin izniyle negatif çıkacaksın, sen N95 üstüne maske takmissin ihtimali bile yok.
Her pazar iğne oluyorum ben hastanede. Covid falan olmadım önlemimi alıp gidiyorum. Birşey yoktur muhtelifte de

Baya içimi rahatlattınız teşekkür ederim 🥰😍

X