bu ilişkiye başlasam mı?

çünkü bu cinsellik konusu dışında karakterinin düzgün olduğunu düşünüyorum.
bir kere gerçekten çok dürüst. haksızlık karşısındaki tavırları da beni etkiledi.
işyerinde olan bir sorunda hemen haksızlık karşısında savunmaya geçmesi falan beni etkiledi.
bunların dışında birlikte vakit geçirmek çok zevkli ve saatlerce muhabbet edilebilir biri.
bende farkındayım bu iğrenç bir tavır. işte beni şuan ondan vazgeçme konusunda durduran diğer tüm bu özellikleri.
bende diyorum belki aramızda cinsel çekim dışında arkadaşlıkta ilerlerse fikri değişebilir mi.
bunun kararsızlığındayım
İşyerindeki olayı anlatır mısınız mahsuru yoksa? Belki el iyisi bu adam. Dışarıda insanlara davranışı da hakkında yeterli bilgi vermez. İstediğini alamayınca kezban iması yapıp çirkefe yatan bir adam bu aynı zamanda.

İş yerine geldiği gibi kartal gözlerle kesip kız bulmuş kendine,ilk buluşmadan niyetini söylemiş, ikinci buluşmada 'seni ne mutlu eder?' sorusuna sex demiş. Her fırsatta seni eve çağırmış.
Madem 'evlenmeden olmaz'cı birisin bu adama sümüğünü atmaman lazim

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
hayır yani bu tavırlarından hiç hoşlanmıyorum da ısrarla peşimi de bırakmıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
ha bu arada çok zeki ve eğlenceli biri.
ilişkiye devam etme konusunda çok kararsızım?

O salağı hemen patrona şikayet ederdim.. Kahve içelim okey e hadi sevişelim bildiğin sapık abaza. Sakın görüşme böyle bir ilişki olabilir mi?

Ben sevişme demiyorum tanısırsın ortak paydalarda buluşursun dertleşirsin vakit geçririsin kafam anlaşır o insanı seversin o zaman cinsellik paylaşırsan paylaşırsın paylaşmazsan paylaşmazsın böyle abaza köpeklere sinir oluyorum.

Evlilik istemiyormuş muş seni isteyen var sırada bekliyo sanki sapık abaza sakın uzak dur ve rahatsız ederse şikayet et ben arkadaslık etcex sandım bu benle sevişmek istiyo istemedim halen peşimde rahatsız ediyor dersin. Tam bir abaza.uzak dur bacım

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
Bncede çok zeki maşallah.. Evde napabilirim sana..ha haaaa yemek mi yapar çamaşır mi yıkar bu kafada biri..Açıkca fuckbody arıyor.. net..

çünkü bu cinsellik konusu dışında karakterinin düzgün olduğunu düşünüyorum.
bir kere gerçekten çok dürüst. haksızlık karşısındaki tavırları da beni etkiledi.
işyerinde olan bir sorunda hemen haksızlık karşısında savunmaya geçmesi falan beni etkiledi.
bunların dışında birlikte vakit geçirmek çok zevkli ve saatlerce muhabbet edilebilir biri.
bende farkındayım bu iğrenç bir tavır. işte beni şuan ondan vazgeçme konusunda durduran diğer tüm bu özellikleri.
bende diyorum belki aramızda cinsel çekim dışında arkadaşlıkta ilerlerse fikri değişebilir mi.
bunun kararsızlığındayım

Karakteri düzgün olsaydı onu mutlu edern şeyin seks olduğunu söylemezdi.
Kitap okumak gezmek tiyatro filan deseydi anlardık bunu.

kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu

Madem karsisin, evlilikten önce cinselik isteyen biri ile niye beraber olmak istiyorsun? Kendi deger yargilarin bu kadar degersizmi?

Ben evlilikten önce cinsellige karsi degilim. Hatta iki kisi karsiliki istek varsa fukbuddy olabilir sorun degil (benlik bir is olmasada, ben baskalarini yargilamam). Ancak madem bunlar senin için önemli konular, niye halen devam ediyorsun o adamla? Soguman gerekmiyor mu?

Ve evet, adamin hosuna gitmissin ve adam salt cinsellik istiyor. Ancak sadece salt cinsellik olmazsa, bir iliskide istese, baslayacakmisin? Neticede bu adam iliski içinde olsa dahi, cinsellik isteyecek çünkü onun normali bu.

Biz seviş desek, seninle niyetinin ciddi olmadığını, sadece gezip tozup kendini tatmin edeceğini ve canı sıkılınca başka arayışlarda olacağını ima eden bir mal ile ilişkiye başlayacak mısın? Bu kadar değersiz biri misin? Sevişmek asla ayıp değil hatta herkesin yaşaması gerek mükemmel bir duygu, yalnız sevişmek tek tarafı tatmin etmek değildir. Sen F*** buddy tarzı bir ilişki yaşamak istemiyorsun anladığım kadarıyla bu yüzden uzak dur, üzülürsün.

Başka adam mı kalmadı? Değer yargilarinizin bu kadar farklı olduğu bir insandan ne bekliyorsunuz? Adamın niyeti sevişmek o kadar. Siz evlilik öncesi cinsellik yaşamak istemiyorsaniz uzak durun bu tabiki.

Zamaninda esimle sohbet ederken bana şunu demisti erkekler surekli çapkınlık anilarini birbirine anlatirmis yani adamlar bunu marifet sayiyor bu karaktersiz adamda belki seninle birlikte olup arkadaslarina seninle olan en ozel anlarını paylasacak niyeti birde cok belli yani uzak dur bencede sonra ah vah edersin

Adam niyetini açıkça söylemiş zaten, ilk buluşmadan evlilik düşünmüyorum demek sadece takılalım, sevişelim demek.Zaten sonraki buluşmada da söylemiş. Sizi geri kafalılıkla suçlayıp manipüle etmeyi düşünüyor. Evlilik öncesi düşünmüyorum vs demenizin bir önemi yok adam diyor ki açık açık söyledim hala benle görüşmeye devam ettiğine göre ben bunu yatağa atarım. Kesip atın ilişki falan yaşayamazsınız bu adamla

Kesinlikle başlama asla asla ..Bak sonra alışma oluyor , sevme bağlanma oluyor giden senden gidiyor.Ben şimdi o haldeyim tek fark ben bilmiyordum sen biliyorsun başından.

Konu sahibi arkadaşım..sen saf falan misin yoksa saf ayağına mı yatıyorsun ?? Gerçekten tutarsız bir konu.hem prensiplerin var hemde böyle prensiplerine ters aç ayı ile gorusmektesin.bence kendine gel.bundan bi cacık olmaz.hala ilerleyen zamanda evlilik fikri olurmu diye düşünüyorsun.olmaz arkadaşım olmaz kafana sok bunu ve bu adamdan kaç.

Bu da yeni çıktı. Eskiden en azından usulen de olsa ilerde fikirlerim değişebilir falan diye yemlemeye çalışırlardı şimdi ona bile tenezzül etmiyorlar :) Adam açık açık evlenme niyetinde olmadığını söylemiş zaten hala ama diyorsunuz. Bırakın şu serseriyi adam etme hevesini artık ne canlar yandı bu yüzden.

Sorunuza sevişmek cevabı veren bir adamla hala görüşmeniz çok çirkin. Bu ne terbiyesizlik ne hadsizliktir. Nasıl böyle cevap verebilir o yüzü sizden nasıl buldu.Amacına belli açık net. Hala nasıl düşünüyorsunuz anlamadim

Sen evlenmeden sevişmek istemiyorsun, adam senle evlenmek değil sevişmek istiyor, sence bu ilişkinin mantıklı bir tarafı var mı?Ne kadar rahat bir adam olursa olsun hiçbir erkek gerçekten duygusal yönden değer verdiği kıza daha ilişkinin başında bu kadar alanen yatak muhabbeti yapmaz. Herşeyi geçtim senin uzaklaşmandan korkar. Adam seni hayatına değil yatağına istiyor. Bunu kabulleneceksen başla, yoksa iki gün sonra sevgilim beni kullandı , bıraktı tarzı konular açarsın. Hayat yeşilçam filmi ya da yaz dizisi değil; seninde yakışıklı rahat çocuğu , aşkımla ideal erkeğe çevirim gibi boş hayallerin olmasın.

X