Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bu kadar yıpranmış saçlar uzar mı? kesmeli miyim? Resimli

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar son 1 yıldır evde baya işlem yaptım saçıma , baya yıprandı.
Kestim uçlardan.
Şimdi siyaha boyadım oda aktı baya. Bu durumda şuan. Uzatmak istiyorum hemde hızlı bi şekilde. kısa saç yakışmıyor ama uzar mı bu yıpranmış haldeyken? Bi miktar daha kesmeli miyim?.. göğüs kısmın üstünde kalacak kadar kesmeyi düşünüyorum eğer uzamasına engelse kırıklar
Sık sık düzleştiriyorum uzamasını engeller mi

Eklentiler

• 20210624_131901.jpg
    20210624_131901.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 303
Kestir kırıkları aldircak sekilde katlıda kestirebilirsin bide keratin bakım yaptır benim pilatin saçlarım keratin bakım yaptıriyorum hep

Çok kötü değil saclarin keratin çok iyi gelecektir 😍
Ay inşallah yaa belimin altındaydı sıkıldım diye gittim kısacık kestirdim pişman oldum sonrada açıcı filan uyguladım kısa diye açık kullandığım için düzleştirdim hep sanki uzamıyor artık , en kısa zamanda yaptırcam keratini 🤗🙏🏻

Kestir kırıkları aldircak sekilde katlıda kestirebilirsin bide keratin bakım yaptır benim pilatin saçlarım keratin bakım yaptıriyorum hep

keratin bakımımı yaptırıyorsunuz yoksa direk keratin mi yani düzleştirme mi , yaptırıyorsunuz ,

benımde saçlarım aşırı kuru , faydası olurmu bilmiyorum
Çok kötü değil saclarin keratin çok iyi gelecektir 😍

keratin bakımımı yaptırıyorsunuz yoksa direk keratin mi yani düzleştirme mi , yaptırıyorsunuz ,

benımde saçlarım aşırı kuru , faydası olurmu bilmiyorum
Keratin bakım yaptıriyorum direk düzlestirme değil o brezilya fonune giroyor bu yatıştırıp hem güzel gorunmesini sağlıyor hem yumusatiyor keratin botox diye geçiyor genelde atayim saclarimı zamanı geldigi halde bence iyi durumdalar

Dün akşam yıkandım kurutmadim normalde kurutsan daha guzel duzgün duruyor toplamıstım çözdum cektim 3 ayda 1 yaptirmaya calıaıyorum ben memnunum

Eklentiler

• 20210624_140701.jpg
    20210624_140701.jpg
    115,3 KB · Görüntüleme: 269
Keratin bakım yaptıriyorum direk düzlestirme değil o brezilya fonune giroyor bu yatıştırıp hem güzel gorunmesini sağlıyor hem yumusatiyor keratin botox diye geçiyor genelde atayim saclarimı zamanı geldigi halde bence iyi durumdalar

kuaförler hep iyi geliyor diyorlar ama ben inanmıyorum ınanamıyorum , benım saçlarım tına turner ı bilirmisin fönlemezsem aynın onun gibi ( fotoyu ekleyebildim :KK9: ) aynı bunun gibi

yaptıran bir kişiden duymak memnun etti teşekkür ederim ,

Eklentiler

• tina-turnerin-hayatini-konu-alan-muzikal-yapildi-81047-19042018124042.png
    tina-turnerin-hayatini-konu-alan-muzikal-yapildi-81047-19042018124042.png
    457,3 KB · Görüntüleme: 265
senın saçlarda çok iddialı rengi , güle güle kullan :-)
Sağol canım normalde saclarim kalin telli yapısı güzel ama açicı biliyorsun hem kurutup hem yipratiyor ama keratini artik aliskanlik haline getirdim mesela arkadasımda pek boya yok oda kuruluğu için yaptıriyor yumuşuyor nemleniyor saç tavsiye ederim güzel biyerde yaptır memnun kalirsım 😍

Kızlar son 1 yıldır evde baya işlem yaptım saçıma , baya yıprandı.
Kestim uçlardan.
Şimdi siyaha boyadım oda aktı baya. Bu durumda şuan. Uzatmak istiyorum hemde hızlı bi şekilde. kısa saç yakışmıyor ama uzar mı bu yıpranmış haldeyken? Bi miktar daha kesmeli miyim?.. göğüs kısmın üstünde kalacak kadar kesmeyi düşünüyorum eğer uzamasına engelse kırıklar
Sık sık düzleştiriyorum uzamasını engeller mi
Bence acımayın baya bir kestirin. Keratin bakım hakkında fikrim yok, neredeyse omuzlarınıza kadar kırıklar var, üstelik yanmış gibi duruyor.
Kestirdikten sonra da fön makinesiyle kurutmamaya dahi dikkat edin. Uçları için de en basitinden bir yağ alın. Ben Şubat ayında belime kadar olan saçlarımı küt kare kestirdim, hem de çene hizasında ☺️ Şimdi omuzlarımdan aşağı yol aldılar gidiyorlar yine.
Tek yaptığım ısıdan uzak durmak ve mutlaka uçlarına yağ sürmek.

Bence acımayın baya bir kestirin. Keratin bakım hakkında fikrim yok, neredeyse omuzlarınıza kadar kırıklar var, üstelik yanmış gibi duruyor.
Kestirdikten sonra da fön makinesiyle kurutmamaya dahi dikkat edin. Uçları için de en basitinden bir yağ alın. Ben Şubat ayında belime kadar olan saçlarımı küt kare kestirdim, hem de çene hizasında ☺️ Şimdi omuzlarımdan aşağı yol aldılar gidiyorlar yine.
Tek yaptığım ısıdan uzak durmak ve mutlaka uçlarına yağ sürmek.
Çok teşekkür ederim şu sıralar kuaföre gidemeyeceğim bu yuzden kendim kesmeyi düşünüyorum, dediğiniz gibi nerdeyse omuzlarıma kadar kesebilirim bugün cesaretimi toplarsam:)))) ay bide ben bu saçı açıcı ile açıp karamel, kahve tonlarına boyamayı düşünüyordum. 🤕

Sağol canım normalde saclarim kalin telli yapısı güzel ama açicı biliyorsun hem kurutup hem yipratiyor ama keratini artik aliskanlik haline getirdim mesela arkadasımda pek boya yok oda kuruluğu için yaptıriyor yumuşuyor nemleniyor saç tavsiye ederim güzel biyerde yaptır memnun kalirsım 😍

en kısa zamanda yaptıracam , kesinlikle iyi bir yerde yaptırırım zaten ,

konu sahibi eğerdüzleştirici kullanıyorsan onu kullanmayı bırak , oda çok yıpratır diyor kuaförler

konu sahibi eğerdüzleştirici kullanıyorsan onu kullanmayı bırak , oda çok yıpratır diyor kuaförler
Aynen hatta bana sordu ben düzlestirici fırça kullanıyorum sadece onda sorun yok press yapmadıgı için dedi duzlestirici kullanmayın arkadaslar fırcalarda çok iyi bunun icin

Aynen hatta bana sordu ben düzlestirici fırça kullanıyorum sadece onda sorun yok press yapmadıgı için dedi duzlestirici kullanmayın arkadaslar fırcalarda çok iyi bunun icin
Çok teşekkürler 🤗 küt kestim omuzlarımın da üstünde bi kac cm. düzleştirici de kullanmıycam artık hiç. Zaten hep evdeyim o kırıklar baya gitti. Hoşumada gitti ama boyama fikrini atamıyorum kafamdan ya🤭

kuaförler hep iyi geliyor diyorlar ama ben inanmıyorum ınanamıyorum , benım saçlarım tına turner ı bilirmisin fönlemezsem aynın onun gibi ( fotoyu ekleyebildim :KK9: ) aynı bunun gibi

yaptıran bir kişiden duymak memnun etti teşekkür ederim ,
Benimde??
Millet kabarmasin diye kurutmuyor.Ben kurutmayinca saclarim ayni bu sekilde oluyor :olamaz:

Çok teşekkürler 🤗 küt kestim omuzlarımın da üstünde bi kac cm. düzleştirici de kullanmıycam artık hiç. Zaten hep evdeyim o kırıklar baya gitti. Hoşumada gitti ama boyama fikrini atamıyorum kafamdan ya🤭
Uzun saclar gitti mi?? Nasıl cesaret ettin canim son halini merak ettim?
Kırıkta olsa güzelmis saclarin masallah bea

X