Bu kız asla durmayacak

Yahu kıza canım cicim diye konuşmuyorum yüzsüz hala nasıl geliyosun yanıma diye vs verdim veriştirdim ama kız ağladı. Geçen sefer de böyle verip veriştirip ağlatmıştım ama yine geldi. Bu da çare değil ki kıza

tamam işte dalga geçer gibi konuşmak ağlatmaktan daha kolay onu diyorum.

yani şunu desen ay canım ya biliyorum idolünüm ama bu kadar çok inceleme beni. birde kahkaha peşine oldu bitti.

Bu kızcağız "ufak tefek cinayetler" dizisinin senaristinin ilham kaynağı herhalde :) :işsiz::işsiz: Ne kadar özgüvensiz, fitne-fücur insan var, bunun adı kısaca "zavallılık+mutsuzluk" canım :)

Bana göre yanlışı nerede yapmışsın biliyor musun,o yanınıza geldiğinde oradan uzaklaşmayarak.Belli ki rahat durmayacak.Sinirlerin bozulmasın diye uzaklaşsaydın keşke.Kimisi ne yapsan anlamaz.Uğraşma.Yaşlandırır adamı böylesi.

Bana göre yanlışı nerede yapmışsın biliyor musun,o yanınıza geldiğinde oradan uzaklaşmayarak.Belli ki rahat durmayacak.Sinirlerin bozulmasın diye uzaklaşsaydın keşke.Kimisi ne yapsan anlamaz.Uğraşma.Yaşlandırır adamı böylesi.
Uff açıkçası ona ‘bak beautiful traumayı nası da gönderdim’ dedirtmek istemedim. Hiiiiiç yokmuş gibi davranırsam gözümün ucuyla bile bakmazsam gerisin geri döner gider dedim. Ki öyle de yaptım arkadaşlarım da öyle yaptı. Kendi aramızda konuşmaya devam ettik bu salak durdu orda öyle yanımızda tek başına.

Böyle bir yorum geleceğini biliyordum ve bunun açıklamasını yaptım. 3 yıldır bu kız böyle. Her şeyimi istisnasız her şeyimi eleştirir. Örneklerini saysam sanırım sayfalar sürer. Ancak bana görgüsüz demesi sizce normal mi? Bu takılmayacak kadar küçük bir kelime mi?
Arkadaşınız bi iki kere laf soktuysa yazıklar olsun ona. Üç yıldır bu lafları yiyip hala arkadaşlık ediyorsanız yazıklar olsun size. (Shame on you diye yazınca daha havalı duruyordu)

Ben olsam artık onunla muhatap olmam. Bugünkü gibi kendi dahil olursada yokmuş gibi davranıp cvp bile vermem.

Benzer içerikli açtığınız bir önceki konunuza yaptığım yorumlarım bunlarmış.

İyi de böyle davranması için o yüzü ona siz veriyorsunuz. Ben böyle biriyle restorana gidip oturmam, birlikte bikini seçmem, bırak seyrek görüşmeyi hiç görüşmem. Bana saygısız birinden hala arkadaşım diye bahsetmem işim olmaz güle güle. Sizden yüz bulduğu için tepenize çıkmış, muhabbetin seviyesizliğine değinmiyorum bile.

Hiçbir şey demeyin, gördüğünüz an yolunuzu değiştirin, yokmuş gibi davranın. Aynı ortamda kaçacak gibi olmazsa ve laf atarsa "Terbiyesizliğin lüzumu yok" deyin sadece. Diğer arkadaşlarınıza da "Ben gidiyorum X mekanda olacağım isterseniz yanıma gelirsiniz" deyin gidin yani. Gereksiz bir muhatap olma ve seviyesizlik var.

Hala aynı fikirdeyim, özellikle kalın çizdiğim yerlerde.

Ben olsam artık onunla muhatap olmam. Bugünkü gibi kendi dahil olursada yokmuş gibi davranıp cvp bile vermem.
Zaten muhatap olmuyorum onunla uzunca bir süredir. Kendisi geldi yine yokmuş gibi davrandım selam vs vermedim suratına bakmadım ama resmen kendisi dahil oldu. Yani artık ne yapabilirim bilmiyorum

İyi ama kızla muhatap olmuyorum. Yokmuş gibi davranıyorum. Daha iyi ne yapabilirim. Kızın suratına bakmıyorum

Sonuç olarak hala seninle muhatap olmasına izin veriyorsun. Mesela en basiti aynı ortamda olmazsan eyelinerın hakkında yorum yapamaz, arkadaşların aynı ortamdaysa sen yanlarından kalkıp giderek tepkini gösterebilirsin. Tepkisiz kalmak yüz vermek demektir.

Derdin çok basitmis gibi duruyor ama ben seni anladım. Haklısın. Insan uzun vadede çok sinir olur böylesi bir kıza.

Mesela saçını mı eleştirdi? Cevabın: ben böyle seviyorum olsun.
Kıyafetini mi eleştirdi? Cevabin: ben bu tarz seviyorum. Mesela ben de senin tarzını kendime uzak buluyorum olsun.

Devam ederse de "canım sen hala anlamadin galiba. Seninle zevklerimiz farkli. Ve ben kendi tarzimi cok seviyorum. Seninkini seviyor olsam zaten aynı olurduk. Ayrıca herkesin zevki aynı olsa dünya çok sıkıcı olurdu. Şu elestirilerin o kadar sacma ki o yüzden" demeliydin.

Sakin olmalı ve altta kalmamalisin bu tip insanlara. Ama en önemlisi sakin kalmak.

Bu son olayda da yanıniza gelince ben olsam kısa bir süre sonra "ben sıkıldım yaa, hadi ayşe gel kahve alalım" diyip gruptaki kizlardan birini alıp uzaklasirdim. Her geldiğinde sıkıldığımi belli eder, arkadaslarimi iceri cekip o ortami dagitirdim. Mesela "kizlar gelin iceri gecelim" diyip bu kıza dönüp "görüşürüz canım" diyip yürüyüp giderdim

Sonuç olarak hala seninle muhatap olmasına izin veriyorsun. Mesela en basiti aynı ortamda olmazsan eyelinerın hakkında yorum yapamaz, arkadaşların aynı ortamdaysa sen yanlarından kalkıp giderek tepkini gösterebilirsin. Tepkisiz kalmak yüz vermek demektir.
Orada yanına geldiği insanlar benim arkadaşımdı oturduğum masada ben ve arkadaşlarım oturuyorduk ve onun için düzenimizi bozmak istemedim. Açıkçası normal bi insan olsa kalkıp gitsem tepki verdiğimi düşünür ve utanır. Oysa bu insan kesin ama kesin uff ne kadar baskın karakterim bak ben gelince gidiyor diye düşünür. Yani gerçekten onu tanıdığım için biliyorum. Böyle yapsam bu sefer her seferinde ne de olsa ben gelince o kalkıyor der gelir. Yüzsüz çünkü

Derdin çok basitmis gibi duruyor ama ben seni anladım. Haklısın. Insan uzun vadede çok sinir olur böylesi bir kıza.

Mesela saçını mı eleştirdi? Cevabın: ben böyle seviyorum olsun.
Kıyafetini mi eleştirdi? Cevabin: ben bu tarz seviyorum. Mesela ben de senin tarzını kendime uzak buluyorum olsun.

Devam ederse de "canım sen hala anlamadin galiba. Seninle zevklerimiz farkli. Ve ben kendi tarzimi cok seviyorum. Seninkini seviyor olsam zaten aynı olurduk. Ayrıca herkesin zevki aynı olsa dünya çok sıkıcı olurdu. Şu elestirilerin o kadar sacma ki o yüzden" demeliydin.

Sakin olmalı ve altta kalmamalisin bu tip insanlara. Ama en önemlisi sakin kalmak.

Bu son olayda da yanıniza gelince ben olsam kısa bir süre sonra "ben sıkıldım yaa, hadi ayşe gel kahve alalım" diyip gruptaki kizlardan birini alıp uzaklasirdim. Her geldiğinde sıkıldığımi belli eder, arkadaslarimi iceri cekip o ortami dagitirdim. Mesela "kizlar gelin iceri gecelim" diyip bu kıza dönüp "görüşürüz canım" diyip yürüyüp giderdim
Kız gelince o kadar sinirlendim ki hadi kızlar içeri geçelim demek hiç aklıma gelmedi valla keşke deseymişim. Sadece o yokmuş gibi konuşmaya devam ettim. Sonunda da çemkirtti beni haliyle. Artık tekrar gelir mi bilmiyorum

Ee niye uc yildir bu kizi cektin cocugunuz mu vardi da ayrilamadin tee Allahim ya.Neyse sonunda aklin basina gelmiste uzak durmaya baslamissin.Boyle olumsuz insanlardan bastan uzak durcaksin hic arkadas olmana gerek yoktu

Ee niye uc yildir bu kizi cektin cocugunuz mu vardi da ayrilamadin tee Allahim ya.Neyse sonunda aklin basina gelmiste uzak durmaya baslamissin.Boyle olumsuz insanlardan bastan uzak durcaksin hic arkadas olmana gerek yoktu
Bu kız çok tuhaftı çünkü. 3 yıl boyunca arada böyle iğneleyerek eleştirerek beni çıldırtıyordu allahım tamam bu sefer def ediyorum bu kızı diyordum sonra bir anda meleğe dönüşüyordu sonra vicdan azabı duyuyordum aslında kötü bi kız değil diye. Dediğim gibi aşşırı tuhaf bi kız

X