Bu kız gerçekten hasta!.ne yapmalıyım

Sizin bunda bir sırrınizmi var bu kadar cekiniyorsunuz cunku ben sizi hatirladim siz bununla bir yere gittiniz adam vardi kavga cikti adam size vurdu biseyler olmistu galiba. Esiniz gailba ilk basta duymasin diye cok korkuyodunuz hep bu arkadasim yuzunden geldi basima hersey diyounuz. Size ozman taa dedikki bak gorusmeyi kes yuvani yikacak bu kiz normal degil dedik. Eski yeni farketmez dostlugunu icmisligini yemisligini bosver koz delirmis ailesini ara senden ciksin heryerden engelle dedik. Sizde var biseyler yani. Rahatsiz olmayin bosa bu belayi siz sardiniz bosa. Ben konulari biliyorm cunku. Macera aramayin kendinize evli bir kadinsiniz asla sevmem bu lafi ama el kapisindasiniz yani calisiyorsaniz duzgun arkadaslariniz olur isinize evinize gider gelirsiniz esinizle gezerseniz. Calismiyorsaniz yine duzgun arkadaslariniz olir evde is guc zaten boyle deli gbi arkafaslara zamaniniz kalmaz. Kendinize evinizde bir ugras bulunki kafaniz dagilsin. Gercekten esiniz cok fena patlayacak artik yani. Evli kadinin bu tarz arkadasliklarina karsiyim bu insanlar evliliklere zarar verir hic bir afam hoslanmaz yani boyle kadinlardan. Seni aldi adamin yanina goturmedimi bu. Hamgi adam bunu kabul etsin simdi sen soyle

takıntılı biri ve çok mutsuz, mutsuz oldukça suçluyor ve daha da sarıyor.
heryerden engelleyin, siz onun stres topu değilsiniz ki. kocanız da ne olduğunu biliyormuş.
ailesine söyleyin denmiş, bence de söyleyin. bırakın onlar uğraşsın.

Çok ciddi psikolojik sorunu var. Destek alması şart. Yakınlık duyduğu insanı saplantı derecesinde sahipleniyor, sevgili arkadaş farketmez. Kendinizi yıpratmayın. Elinizden geleni yapmışsınız. Eşiniz de haklı diğer yandan. Eşimin böyle arkadaşı olsa ben de evimde istemezdim. Takıntılarından kendi başına kurtulması zor gözüküyor.

Takıntılı biri, adama takmış önce şimdi sıra sizde. Hayatınızdan çıkarmanız en doğru şey. Öncesinde ailesine haber verebilirsiniz tedaviye ikna etmelerini söyleyerek. Kahramanı olamazsınız kimsenin uzaklaşmak en mantıklı karar olur sizin adınıza.

Ben de okuduğumda ilk aklıma gelen obsesif olmasıydı

Bizim de yengemle ortak arkadas vardı eşi de abimin iş arkadası. Eşiyle anlaşamıyordu boşanmak istordu eşi ama kadın istemiyordu maddi acıdan parayı adama yedirmek istemiyor eşi de 5 kuruş vermek istemiyordu. . O arada bizim afedersiniz beynimizib içine etti. Onun yüzünden eşlerimizlr kavga eder olduk.kadının yanındayız sürekli destek olamaya calıştık elimden geleni yaptım ama yok sabahın 7 si gecenin 12 si demez arar dururdu. En son cok fena patladım. Onun adına cok üzüldük. Psikologa yönlendirdim. Sürekli kafasında kurar. Aklına bişi gelir arar söyler. En son kiralık katil bile tutmaya getirmişti işi de konustuk ailesine söyledik. Hacılar hocalar VS. Suan babasına gitti cocuklaırnı alıp. Görüşmüyoruz da. Kafam rahat. Onun adına üzgünüm ama cocukları adına daha cok üzgünüm. vicdanım rahat. . Artık iş bizi aşıyordu. Yani yumuşak olmak yaramıyor bazen bıcak gibi kesmek lazım sankiii

Hayır başka birinin konusu ile karıştırıyorsunuz bence.esimin duymaması gereken bir sırrım yok.eşimden hiçbir şeyi gizlemem.

Tüm mesajları ss aldığınızı ve tek bir hatasında direkt şikayetçi olacağınızı yazın. Gerekirse bir müddet hesaplarınızı dondurun

neden bilmiyorum ama lüzumsuz bir adamda bende takinti olmuştu bi ara.
adama sevmiyorum de bi daha aramicam diyordum sevmiyorum diyodu yalan soyluyosun diyip kaldigim yerden devam.
hayatimin gercekten psikolojik olarak bitik olan bi donemiydi en buyuk hatalarimi yaptigim donemdi arkadasiniz bana biraz tutunacak bir dal ariyor gibi geldi
sanki hayatinda buyuk yikimlar olmus ta bir tanesine daha tahammulu kalmamis gibi

Allah askina boyle bir deliyle karsi karsiya kalsam ilk aklima gelen sey coluguma cocuguma zarar verir korkusuyla polise falan gitmek olurdu. Ne 10 yillik arkadasligi,ne dusunmesi, ne uzulmesi kadin resmen hasta, etrafina da zarar veriyor. Ayrica eşimden hicbir seyi saklamam yazmissiniz. Bu yaptiginiz ne?
Ya insanlar cok iyi niyetli ya da ben fazla bencilim demekki

benzer bir durumu ben de yasadim, gözümün önüne geldi suan. O zamanlar kiza lütfen tedavi ol demistim, olmusmudur artik bilmiyorum. Sürekli internette birileriyle tanisip daha ilk bulusmada cinsellik yasardi, adam ertesi gün arazi olunca da krizlere girerdi. Insallah bu döngüyü kirmistir ne diyim...bizim yapabilecegimiz birsey yok maalesef. Siz de bicak gibi kestirip atin, baska türlüsü hic bir ise yaramaz.

O
Hayır başka birinin konusu ile karıştırıyorsunuz bence.esimin duymaması gereken bir sırrım yok.eşimden hiçbir şeyi gizlemem.
O adam sevgilisi sizi darp etmedimi siz demedinmiz artik arkadasimla gorusmeyi dusunmuyorum bana cok zarari oluuor diye hatirliyorm o sizdiniz yani. Sirriniz var demiyorm varmi diyorm

Ben alinti ekleyemiyorum bilmiyorum ama sizin cogu konulariniza tekrar baktim emin olmak icin ben o degilim diyosunuz ama o uyesiniz. Simdi tekrar baktm konulara.alintilayabilen arkaaslar varsa baksin. Size zamaninda cok fikir verilmjs ama bu kizdan kopamamaisniz yine dedim belayi siz cekiyorsunuz

Instagram'da neden engellemediginizi anlamadım,korktugunuz bir sirriniz mi var,evinize gelirse gelsin polis cagirirsiniz olur biter
Ya hayir eski konularina bakin alintilayamiyorum cok konusu var konu sahininin bu kizla. Defalarca uazdik soyledik uzak dur diye bana o uye degilim diyor osun diuorum emin olmak icin tekrar eski konukarina baktm o yani. Inkar etme bari. Hani kendi iyiligi icin diyorum benim ne menfaatim olacak en az 3 konu var o kizla alakali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…