Bu kız gerçekten hasta!.ne yapmalıyım

Size bu kadar zarar veren insana daha neyin merhameti?????? Merhametliyim bahanesine sığınmayın. Hayatınızdan çıkarın. Bitsin, gitsin.....

Hep kendi dertlerine bağlar.
benim de var öyle bir arkadaşım
sizin kadar takıntılı değil Allah tan tek anlattığı da ben değilim
bir iki defa tıktım lafı ağzına sorunlu bir evliliği var kesinlikle boşanmıyor
bikaç ayda bir boşanma davasına koşar dinle dinle sonra barışır sonra yine aynı
dedim artık bana hiçbişey anlatma.. anlatmıyor anlatsa da çok değil

Pozitif enerjiyi düşürüyorlar..çözüm odaklı değiller.inanin ne derseniz deyin yine bosanmicak ancak sizin canınızı sıkacak.cok iyi yapmışsınız.

gerçekten rahatsız o kız ... yardım etmekle , terk etmemekle iyi yapmışsınız , düzelmeyi kendisi istemeli !!!

en iyisi engelleyin gitsin.....
kimse kimseyi çekmez bu devirde.

Benim de ilk borderline geldi aklıma. Buradan böyle teşhis koymak amatörce psikiyatristlik oynamak oluyor tabiki ama hayatındaki insanları başlarda göklere çıkartıp tamamen bel bağlayıp sonra düşman ilan etmesi filan benziyor bence. Hayatını daha fazla zorlaştırmadan yardım alsa kendisi için iyi olur arkadaşınızın.

Borderline ye baktım gerçekten çok benziyor.cok şaşırdım.

Her yerden engelledim ben. Son bir rezalet çıkardı kafede , kafe sahibi de arkadaşım, seni dışarı çıkarmak zorundayım diye kovdu bunu. Sonra yakın arkadaşlarıma yazmış hep. 20 senelik arkadaşıma yazmış instadan, o da sen kim köpeksin ki bana onun dedikodusunu yapıyorsun yazmış sonra cevap yok. Arkadaşlarım hep lafı ağzına tıkmışlar. Aradan 3-4 ay geçti kendine yeni kurban buldu komple rahatladım bende. Yalnız sen benim yapmadığım birşeyi yapıyorsun, ben asla mesajlarını okumadım. Gördüm sildim ,gördüm sildim sonra da engelledim.

Çok haklısınız o mesajları okuyunca gerçekten etkileniyorum.bugün ciddi manada engelledim.icime ferahlık geldi.tahminimce farklı bir numaradan bana mesaj aticak bunu bekliyorum ama nezaman.onuda yaptığında telefonumu degistirecegim.

Bu arkadasiniz resnen ruh hastasi. Normal degil. Savciliga gidip sikayet edebilirsiniz. Bir daha yazma yoksa savciliga seni sikayet edecegim, polise bildirecegim yazin, engelleyin. Eve gelirse de esiniz zaten bu kadinin normal olmadigini biliyorumus, birsey olmaz. Eve gelirse de polis cagirirsiniz.

Bence engellemeyin. Ama hiç cevapta yazmayın.engellerseniz hoşuna gider,dahada takar,ulaşmak için çabalar . Red edilmek hoşuna gidiyor. Cevapsız kalırsa ara ara yazar,karşılık bulamayınca sıkılır bırakır.

Kadınla ilgili daha önce de defalarca kez, konu açmışsınız. Siz de iyilik yaparak birilerinin hayatını değiştirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu biraz “ben fazla iyi niyetliyimden” öteye geçmiş. Baştan sevgilisi ile ilgili sizi suçlamaya çalışması, ilginizi çekmek için sevgilisini kullanması ve sürekli dram yaşaması yeterli bir neden olmalıydı.

Allah’tan eve çağırmamışsınız. Sınır kişilik bozukluğu olabilir denilmiş ama tanı koymak zaten mümkün değil, bir kişide birden fazla özellik olabilir ve bunları bilseniz bile size bir faydası olmayacak. Sadece bilin ki bu kadının profesyonel yardıma ihtiyacı var. Ailesinin de haberinin olması gerekiyor. Bir şekilde tepkinizde bir anda sizi düşman bekleyecektir, daha da depreştirecek bir harekette bulunmayın. Ailesini biliyorsanız ve tanıyorsanız onlara kızın durumu anlatın ve bunun onu yalnızlaştırdığını ve yarın bir gün daha büyük sıkıntılara neden olacağını söyleyin. Mesajlarına cevap vermeyin. Başka hesap açın ve onu kullanın.

Neden beni sevmiyorsun düşüncesini anlayamazlar. Sizi tehdit etmesinin ve size saygı duymamasının aslında en büyük neden olduğunu da ancak bir profesyonelden duyarsa anlayabilir.

Bildiğin manyak .

Sende arar aılesıne anlatırsın savcılıga suc duyurusunda bulun.

Yemin ederim okurken throwback yaşadım, benim de tam olarak böyle bir arkadaşım olmuştu hatta okurken “o mu acaba” diye bile düşündüm. Uzun bir süre ona üzüldüğüm için yanında olmaya çalışmıştım ama bataklık gibi içine çekiyordu, toksik bir hale gelince ben çözümü ilişkiyi tamamen bitirmekte buldum. Bu tarz insanlar normal olmadığı için maalesef medenice ayrılamıyorsunuz. Biz baya birbirimizi falan engellemiştik en son her yerden. Siz de ne yapın edin kendinizi kurtarın bu insandan.

Aslında engellemek istememin en büyük nedeni daha da takar yazmışsınızya çok doğru.takmasin diye bekledim.cunku kendi numaramdan engelleyince ınstagramdan yazdı.burdaki arkadaslarin tavsiyesiyle engelledim.rahatladimda.kısa vadeli çözüm oldu belkide.nezaman yapar bilmiyorum mutlaka farklı numaradan destan dolu mesajlarını bekliyorum.eger olurda beni şaşırtır yazmazsa çok mutlu olacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…