Bu Ne şimdi???

Evet, çok densiz bir eşiniz varmış. Kendi kafası ve fizyolojisi öyle çalışıyor demekki? Cinsellik yaşamadığında duvarlara tırmanıp, agresif hareketler sergiliyor demek. Kişi kendinden bilirmiş işi.

Valla geceden beri düşündüm. Kafamda su belirdi.

Yanında ki kız "......" İstiyor.... O yüzden bu kadar öfkeli....

Yani bunu kastetmis gibi geliyor. Ve hiç yakıştıramiyorum kendisine ve kavga etmek istiyorum onunla.

Birisi burda bana dese ki hayır onu kastetmemistir falan farklı bı bakış açısı yanı?
Yoo farklı bir açı olamayacak kadar net olarak eşiniz erkeksizlik başına vurmuş demek istemiş. Çok iğrenç muhabbetler.

Ben anlamadım tanımadığınız bir kadının evlilik muhabbetine kadar dedikodu yapabiliyorsanız kocanızın kadın evlense de “rahatlasa” yorumu sizi neden rahatsız ediyor? İkisi de saygısızca. Yani sanki mürebbiye terbiyesiyle yetişmişsiniz ilk defa böyle bir şey duyuyorsunuz.

Evli olmayan sevişemiyor mu? Eşiniz o an patavatsızca bir şey söylemiş de sizin bu kadar takıntı yapmanız da normal gelmedi bana.

Kafamın içindekileri kelimere çok güzel dökmüşsün canım.
Peki ne yapmalıyım. Öylece konu kapansın istemiyorum.
Düşünce yapısı ve üslubundan rahatsız olduğunu söyleyebilirsin, pasif agresif tepkilerle triplere girmeye gerek yok, anlamaz zaten o şekilde.

Kızlar eşim yeni işinde 4 aylık çalışan. Yani Hastanede çalışıyor buraya yeni girdi.
İş arkadaşı kadın çok sinirli bi insan. Yan yana çalışıyorlar.Herkese herşeye öfkeli 30 yaşında eşimde 35 yaşında. Akşamları bazen işini anlatırken o kadın yüzünden gerildigini o olmasa biraz daha işlerin kolay olacağını söyler çünkü herşeye atar gider yapan of puf yapan Biriymis. Ve eşimle yan yana olduğu için eşime sariyomus. Öfkesini falan bizimkinden cikariyomus (işle alakalı)..Dün akşam eşimle
Bebeğimi anneme bırakıp yemeğe çıktik. Konu iş yerine geldi. O kızı sordum yine aynı mı diye. Aynen dedi. Kızın erkek arkadaşı var . Dedim ki evlenecekler mı . herşey zamanında güzel. Yaşı şuan gayet Uygun dedim. Oda dedi ki. O çocukla evlenecegini sanmıyorum. Onlarinki tamamen telefon ilişkisi gibi. Çocuk yurt dışında zaten. Sonra eşim şu cümleyi kullandı.

"Ya zaten bir an önce evlensin gitsin Yeterince gergin zaten başıma bela..
Bı kaç sene daha evlenmezse duvarları tırmalamaya başlar... "

Benim jeton biraz Köşeli tabi. Ne diyorsun sen ya dedim . O an telefon geldi. Annem çocuk kustu hiç durmuyor diye aradi. Gece de hastaneye gittik acile. Bebeğim şuan iyi hasta olmadı. Ama eşimle konuşamadim devamını. Sabahta işe gitti. Bende yakında ise baslicam. Ama anlamadım yani bu ne şimdi. Ne demek.?
İyi düşünmeye çalışıyorum ama olmuyo. Hayır yanı ben yarın birgün işe başladığımda. İş arkadaşım hakkında böyle bir yorum yapsam ne der bana?. İnanın beynim yandı. Bu akşam konuşucam ama ne tepki vermeliyim bilmiyorum. Kafam allak bullak. Zaten yoğunum bu ara bebekle falan uğraşıyorum siZce ne yapmalıyım çanlarm ?
Benimde bi arkadaşım vardı hastanede çalisan kadın olmasına aynı bu cümleyi kurmuştu bi an önce şu doktor evlenmeden rahatlasak ateşi başına vurmuş bana sarıyor demişti.. eşinizle alakalı değil bence

Ne kadar uzatmışsınız yok akşam konuşacakmışsınız falan :KK70: Neyi konuşcaksın konu açılmış adam sinirinden laf etmiş. Buraya taşınacak konu da değil aranızda geçen dedikoduyu neden bilmek zorundayız :KK70:
Kocasının aklının kaldığını düşündü sanırım.

Ona bakarsanız birçok erkek insanı da öfkesi burnunda geziyor, kaç tanesinin sevişmekle bütün sorunları halloluyor? Mesela eşiniz sizinle sevişiyor diye mobbingden kurtulabiliyor mu? Çok saçma bir bakış açısı var eşinizin. Bi dahakine buna dikkat çekin.
Hee yaa.hergün haberlerde en az 1 saat cinayet, şiddet, kavga, yaralama haberi.bu insanlar da mı partnersiz yani.herkes evli barklı.

hırçın olduğu için yada erkeksizlikten demeye çalışmış olabilir
evet ben de bu yoruma katıldım. Argoda bir tabir vardır bekarlık başına vurmuş diye, hiç katılmamakla beraber hani hayatında düzgün biri olsa zaten nispeten normal biri olur ama hırçınlaşıyor demek istemiş. Bence takılmayın, hanımefendinin konusunu da eşinize çok açmayın. burada aklına karpuz kabugu dusen cok esek gorduk :)

aşırı çirkin bir laf etmiş eşiniz ya
erkeksizlikten çıldırıyor anlamına gelen bi laf bu bence

Kızlar eşim yeni işinde 4 aylık çalışan. Yani Hastanede çalışıyor buraya yeni girdi.
İş arkadaşı kadın çok sinirli bi insan. Yan yana çalışıyorlar.Herkese herşeye öfkeli 30 yaşında eşimde 35 yaşında. Akşamları bazen işini anlatırken o kadın yüzünden gerildigini o olmasa biraz daha işlerin kolay olacağını söyler çünkü herşeye atar gider yapan of puf yapan Biriymis. Ve eşimle yan yana olduğu için eşime sariyomus. Öfkesini falan bizimkinden cikariyomus (işle alakalı)..Dün akşam eşimle
Bebeğimi anneme bırakıp yemeğe çıktik. Konu iş yerine geldi. O kızı sordum yine aynı mı diye. Aynen dedi. Kızın erkek arkadaşı var . Dedim ki evlenecekler mı . herşey zamanında güzel. Yaşı şuan gayet Uygun dedim. Oda dedi ki. O çocukla evlenecegini sanmıyorum. Onlarinki tamamen telefon ilişkisi gibi. Çocuk yurt dışında zaten. Sonra eşim şu cümleyi kullandı.

Benim jeton biraz Köşeli tabi. Ne diyorsun sen ya dedim . O an telefon geldi. Annem çocuk kustu hiç durmuyor diye aradi. Gece de hastaneye gittik acile. Bebeğim şuan iyi hasta olmadı. Ama eşimle konuşamadim devamını. Sabahta işe gitti. Bende yakında ise baslicam. Ama anlamadım yani bu ne şimdi. Ne demek.?l
İyi düşünmeye çalışıyorum ama olmuyo. Hayır yanı ben yarın birgün işe başladığımda. İş arkadaşım hakkında böyle bir yorum yapsam ne der bana?. İnanın beynim yandı. Bu akşam konuşucam ama ne tepki vermeliyim bilmiyorum. Kafam allak bullak. Zaten yoğunum bu ara bebekle falan uğraşıyorum siZce ne yapmalıyım çanlarm ?
Evliliğinizi bozmaya yer mi arıyorsunuz? Ayrıca sizene? Evlenir evlenmez ortayı açan sen adam gol atınca sıkıntı hahaha gayet normal. Bizde kendi aramızda evlensende rahatla diye konusp gulusuyoruz. Ne yapabilirsiniz

Gayet de "erkeksizlik başına vurmuş" demek istemiş, sizi ne ilgilendiriyorsa artık? :işsiz:

Benim jeton biraz Köşeli tabi. Ne diyorsun sen ya dedim . O an telefon geldi. Annem çocuk kustu hiç durmuyor diye aradi. Gece de hastaneye gittik acile. Bebeğim şuan iyi hasta olmadı. Ama eşimle konuşamadim devamını. Sabahta işe gitti. Bende yakında ise baslicam. Ama anlamadım yani bu ne şimdi. Ne demek.?
yani bir kadın olarak kadınların arkasından böyle konuşmak istemem konuşulmasını da istemem ama gelgelelim gerçeklere :KK70: benim de bekar 35 yaşlarında kadın bir yöneticim oldu. İşine delirmiş gibi takıntılıydı tüm hayatı işiydi ve onun gibi olmadığımız için bize sinir oluyordu. Ekibimizdeki erkek arkadaşlar da eşinle aynı yorumu yapıyordu. Derken bizimki sevgili buldu ve birkaç ay içinde evlendi ve öyle bir değişti ki meleğe dönüştü adeta :KK70: sevmek sevilmek çok yaradı. o yüzden eşinin de kötü niyetli olduğunu sanmıyorum samimi bir yorum yapmış.

Umarım odadaki 3. De erkek değildir. Eğer erkekse ve bu mevzuyu onunla da sevişse rahatlar şeklinde yorumluyorlarsa olay hiç de iyi yönde gitmiyor. Bir de kocanız kadınların ihtiyaçları konusunda rahat konuşuyor ya siz de erkeklerin ihtiyaçları konusunda bu kadar rahat konuşabilir misiniz? Buna nasıl tepki verir?

Sizi rahatsız eden şey ne tam olarak?
Eşinizin zihniyeti mi? Kadınla ilgili aklından farklı şeylerin geçmesi mi?
Bu tarz çirkin söylemler oluyor malesef kadınlar için. Sinirli, bekar bir erkek için edilmez bu laflar ama kadınlar için edilir.
Esiniz o kadar utanmazki sizinle bile bu muhabbeti yapabilmis. Size de saygısi yok.
Siz aynı laflari bir erkek için söyleseniz ne olurdu o masada acaba?

Valla geceden beri düşündüm. Kafamda su belirdi.

Yanında ki kız "......" İstiyor.... O yüzden bu kadar öfkeli....

Yani bunu kastetmis gibi geliyor. Ve hiç yakıştıramiyorum kendisine ve kavga etmek istiyorum onunla.

Birisi burda bana dese ki hayır onu kastetmemistir falan farklı bı bakış açısı yanı?
Size kimse öyle demez çünkü tam da anladığınız anlamda söylemiş. Ama evlenecek mi, diye sorarak işi o tarafa sanki siz getirmişsiniz gibi 🙄 Bekarlar duvar tırmalıyorsa demek🥴🥴🥴

X