Bu Ne şimdi???

Sizi rahatsız eden şey ne tam olarak?
Eşinizin zihniyeti mi? Kadınla ilgili aklından farklı şeylerin geçmesi mi?
Bu tarz çirkin söylemler oluyor malesef kadınlar için. Sinirli, bekar bir erkek için edilmez bu laflar ama kadınlar için edilir.
Esiniz o kadar utanmazki sizinle bile bu muhabbeti yapabilmis. Size de saygısi yok.
Siz aynı laflari bir erkek için söyleseniz ne olurdu o masada acaba?
Belki yıllarca birlikte çalışacak olduğu iş arkadaşı hakkında aklından böyle çirkin birşey geçirmesi...

Çünkü bende çalışan bir kadınım.. Böyle düşüncelere maruz kalabilirim. Eşim gibi "böyle taraklarda bezi olmaz" bı tip olan birinin bile pat diye böyle cümle kurması ayrıca üzdü tâbi ki.

İnsanlar arasında böyle genel bir muhabbet dolaşır bu konuda maalesef. Kimse dibine dipcigine kadar düşünüp söylemiyor bence irdeleyip boş yere huzurunuzu bozmayin. Erkeklerin düşünerek konuştuğu çok az yer var 😅

İnsanlar arasında böyle genel bir muhabbet dolaşır bu konuda maalesef. Kimse dibine dipcigine kadar düşünüp söylemiyor bence irdeleyip boş yere huzurunuzu bozmayin. Erkeklerin düşünerek konuştuğu çok az yer var 😅
Böyle genel bı muhabbet olduğunu burda öğrenmem peki? Çünkü bende çalıştığım yerde gayet kolay gerilen bı insanım. Hakkımda böyle mi düşünülüyor

Böyle genel bı muhabbet olduğunu burda öğrenmem peki? Çünkü bende çalıştığım yerde gayet kolay gerilen bı insanım. Hakkımda böyle mi düşünülüyor
Bekar olmadiginiz için hayır 😂 bizim milletin cahil cuhela zihniyeti işte agizlara da alışkanlık olmuş bu kadar üstüne düşmeyin

Bekar olmadiginiz için hayır 😂 bizim milletin cahil cuhela zihniyeti işte agizlara da alışkanlık olmuş bu kadar üstüne düşmeyin
Ben bizzat biri için eşiyle yatakta problemleri var herhalde dendiğini duymuştum. Kaçarı yok, illa sevişmeye bağlanıyor bu asabiyet. 😵‍💫

Kıza gizli hayranlık duyuyorum demiyor da " evlenmese düz duvara tırmanacak" diyor yerseniz. Kızı sizinle konuşmak istiyor, bunu devamlı hakkında iyi şekilde konuşarak yapamayacağını bildiği için kadın hakkında kötü konuşarak yapıyor. Böyle dikkat de çekmiyor.
Eşinizin kadın tarafından mobinge uğradığınıda düşünmüyorum. En fazla bir kaç bir şey söylemiş tir.

Valla geceden beri düşündüm. Kafamda su belirdi.

Yanında ki kız "......" İstiyor.... O yüzden bu kadar öfkeli....

Yani bunu kastetmis gibi geliyor. Ve hiç yakıştıramiyorum kendisine ve kavga etmek istiyorum onunla.

Birisi burda bana dese ki hayır onu kastetmemistir falan farklı bı bakış açısı yanı?
Evet tam olarak onu kast etmiş

"Ya zaten bir an önce evlensin gitsin Yeterince gergin zaten başıma bela..
Bı kaç sene daha evlenmezse duvarları tırmalamaya başlar... "
Bir erkeğin bir kadının seks hayatı hakkında yorum yapması, şaka yapması kadar çirkin bir şey yok. Anında tüm saygımı yitiririm, kadınlara bakış açısının bir yansımasıdır bu.

Bir kadın öfkeli olunca niye hemen "seks yapmıyor" zannediliyor? Erkeklere böyle etiketler yapıştıran yok ama. Sinirli adama "onun mizacı öyle" denilip geçiliyor. Kadın öfkelenince hemen abuk subuk seksist şakalar... Belki bir derdi var kadının, belki çok zor bir hayatı var, belki bir sağlık sorunu var, ne biliyim yani her şey olabilir.
Çok saygısızca bu yaptığı. Hem size, hem kadına saygısızlık.

Bir erkeğin bir kadının seks hayatı hakkında yorum yapması, şaka yapması kadar çirkin bir şey yok. Anında tüm saygımı yitiririm, kadınlara bakış açısının bir yansımasıdır bu.

Bir kadın öfkeli olunca niye hemen "seks yapmıyor" zannediliyor? Erkeklere böyle etiketler yapıştıran yok ama. Sinirli adama "onun mizacı öyle" denilip geçiliyor. Kadın öfkelenince hemen abuk subuk seksist şakalar... Belki bir derdi var kadının, belki çok zor bir hayatı var, belki bir sağlık sorunu var, ne biliyim yani her şey olabilir.
Çok saygısızca bu yaptığı. Hem size, hem kadına saygısızlık.
Aynen öyle peki ne yapmalıyım

Nereden nereye bağlamışsınız konuyu yani. 🙄
Bazı tek hücreli erkekler kadınların belli bir yaştan sonra hala evlenmediklerinde tırlattıklarını düşünüyorlar. Kadının kendisine asıldığı asılacağı yok yani,yaparsa da kendisinin de eli kolu bağlı değildir herhalde,sizdeki bu paniğe de çok güldüm.

X