bu sefer su kilolari alalim!

forelock

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2015
58
29
merhabalar kizlar,

bu kadar kilo almak isteyen varken biz neden yalniz savasiyoruz?:KK16: kilo almak icin gerekli olan devamliligi ancak beraber basarabiliriz :KK19: herkes once boy kilo ve hedefini yazsin, hergun yediklerini ictiklerini yazsin, her pazartesi de tartilip buraya yazalim birbirimize destek olalim Hoppa
fatsecret diye kalori hesaplama programi var onu tele yukleyerek ne kadar kaloriye ihtiyacimiz oldugunu da bulabilir boylece o kaloriyi toplayarak kilo alabiliriz:KK73:

boy:160 kilo:45 oncelikli hedef: 50 asil hedef:60 :KK36:

Şimdi konuyu görünce yazıyım dedim. Ben de bu forumda 2-3 yıl öncesine kadar hep yazardım. Boy ve kilom seninle aynıydı. Neler yaptım Nasıl uğraştım anlatamam. En çok işe yarayan yöntem bebe bisküvisi oldu. Gerçekten kilo aldırıyor. Tabi öğün arttırdım birsürü bişeyler falan filan... En sonunda çıktım 50ye kadar. Aradan 3-5 ay geçmedi tekrar 45e düştüm. Sonra akışına bıraktım 47lerde filan geziyordum ta ki hamile kalana kadar :KK48: hamile kaldıktan sonra iyiki zayıfmışım dedim çünkü gerçekten çok büyük avantaj. Yani diyeceğim şu ki tabiki uğraş kilo almak için ama olmuyorsa akışına bırak gitsin :KK51:

Canım öncelikle merhaba
Bende kilo sorunu olanlardanım.ıkı yıl önce cicibebeyle 13 kiloya kadar almıştım ve 60 kilo olmuştum hatta biraz balık etli bile denilebilir.ancak ne zaman ki cicibebeyi bıraktım O zaman yavaş yavaş kilo vermeye başladım

merilyn ben de hamile kaldiktan sonra 62lere kadar ciktim ama sonrasinda hemen verdim:KK14: simdi yine almak istiyorum..
nur cici bebe ile alinan kilo hemen geri gidiyormus, alinan kilolar kalici olsun:KK9:

kizlar benim tavsiyem su, oncelikle
duzenli yasam aksam yatis sabah kalkis saatimiz belli olsun ve olsunogunler belli olsun: kahvalti-ara ogun-ogle yemegi-ara ogun-aksam yemegi- Allah ne verdiyse ogunu. abartmanin da anlami yok ilk asamada, bikmadan usanmadan adim adim ilerleyelim

su an kac kisiyiz: ben, nur, tekol, mexemet. 4 destek icin iyi bi sayi.
kizlar benim cocuklardan surekli yemek hazirlamaya vaktim olmayacagi icin soyle planladim:
kahvaltida muhakkak: peynir, zeytin, yumurta, tahin olacak
1. ara ogun: 2 adet meyve
ogle yemegi: bi onceki aksamdan kalanlar yenecek
2. ara ogun: kuruyemis+ balli sut
aksam yemegi ben de fikstir: corba, pilav/makarna, ana yemek
yatincaya kadar cayin yaninda ne olursa
gece yatmadan once yarim bardak pekmez icilecek - cok kilo aldiriyor tecrubeyle sabit-
tabii bunlar icin gune erken baslamak lazim. kalkis saatimi 8 olarak belirledim

bende varııım:KK24: 165 boy, kilomu bilmiyorum, 47'yimdiro_O yaş 24,,,, 55 olmak istiyorum kızlaar:KK49: çok çabuk kilo verebiliyorum dikkat etmezsem bir günde gidiyor kilolar :KK43:

Ben üniversitedeyken 42 kiloydum sonra böyle bi şevk geldi çabalarımla 55 e kadar ciktim. 55 le evlendim 64 le doguma gittim. Ve dogumdan sonra 3 ay icinde 55 e geri dustum. 55 kotu bi kilo deil ama bende zayif duruyor.esim de kilo almami istedigi icin almak istiyorum ben 65 e kadar kaldirabiliyorum hedefim 65 inş.

Ünv. deyken nasil yaptiysam ayni sekilde yapicam yani gunun iki öğününde pilaw,makrna muhakkak olucak yatmadan once tok yaticam bi de atistirmalik, biskuvi findik fistik kaju bunlar cok kalorili besinler.. İsteyenlerle whatsap grubu da kurabiliriz destek oluruz birbirimize:) :)

X