Buda başka bir forumda rasladığım erkek tarafının gözüyle acılı bir boşanma süreci .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun özeti: “yine bir gün fena enayi yerine konup hatun ve ailesince sömürüldüm kavga ettik ertesi gün çiçek alıp özür dilemeye gittim” şeklinde devam eden bir döngü

Ya elimi taşın altına koyup da evlendim hatta benim maaşım daha yüksekti onu da ayrı kompleks yaptı ama parayı da yemekten geri durmadı, sonuç: bir gece yarısı cebimde 350 tl ile evden ayrıldım. Çabuk bitsin sülük gibi yapışıp uzatacak diye arabayı (o da işe giderken lazım diye) alıp herşeyi bırakıp anlaşmalı boşandım, 26 yaşındaydım yine yaparım malı mülkü dedim. Böyleleri kıymetli oluyor edebiyatını da hiç sevmem zira konudaki ilişki asla bir evlilik değil salak köle ve kan emici efendi ilişkisinden ne hayır gelecek, yine de insan böyle örnekleri görünce düşünmeden edemiyor yani ben öyle ezik bir tip de değilim koca olsun yeter herşeyi veririm diyecek ama insanları mı tanıyamıyorum da böyle birini buldum yoksa kötü insanlarda enayi tespit dedektörü mü var da onlar da böylesini buluyor anlamadım gitti. Höff geçmiş evliliğimi sorgulattı bu konu bana.

Ama siz bana cok gülmüssünüz

Ama trendlerdeydi nasıl geldı o zaman oraya olmax olamaz bunu ben yapmıs olamaaaaamm olmamalıyım olmasam ıyı olurdu neyse tamam gıdım de bi kösede hayatı sorgılıım
Forum arada cozutuyor eski konuların yukarıya çıktığı zamanlar oluyordu gene öyle bişeydir, bi de benzer konular diye yeni icat çıkarmışlar orada da çıkmıştır, olur böyle şeyler hemşirem şeyapma

700 liraya elbise, 6500 liraya gelinlik cok değil ki.. yani evet az değil de sanki asırı pahalı gibi yazmıs eniste bey. Normal değil mi o fiyatlar? Benim kuzenım gecen bahar nişan elbisesine 800 lira verdi gercı salonda yapamadılar ama o hevesle almıstı.

Hahah yaaa hiç gülesim yoktu valla benim de aklıma direkt bu geldi
Ama haksizmiyim abiyi nasil yemisler abide safyir enayidir yedirmiste yedirmis vallahi sans ya ben ne diyim.biz gul gibi kadinlarda kimlerle ugrasiyoruz su hayatta. Surda memur isi gucu olan kadinlar kismet ariyor bulamiyor nice guzel ev kadinlari var hamaratli kismet ariyor akilli olsa bu abi burdan evlenir valla. Bana burdan yazzsa ben burdakilerden birini ayarlarimm

Belki benim gibi herkesi kendin gibi görüyor olabilirsin Öyleleri kıymetli oluyor ama gerçekten edebiyat yapmaya gerek yok bu konuda gerçekler

Geçen alışverişte bir çift gördüm kız resmen eşini çocuk azarlar gibi azarladı, hem de saçma sapan bir sebep yüzünden. Ben utandım o utanmadı çocuk da garibim hiçbirşey diyemedi ...

iyi de tarih 2012. enflasyonu düşünün. o dönem için aşırı pahalı

Adam bıldıgın boşanma dılekcesı yazmış.Bır delıller eksık.Okumadım hepsını belkı delılde vardır

Valla okurken ah keşke benim kocam olsaydı diye düşünmedim değil

Valla okurken ah keşke benim kocam olsaydı diye düşünmedim değil
Senin kocayi bilmemde simdi bisey yazacam olmayacak. Simdiki esim ozman nisanlimdi 250 liralik nisan sacima bir saat konusmustu adamin 8 bin maasi vardi o donem ustelik. Diyorum guzellerin asla sansi yok iyilerim sansi yok yemin ediyorum bak isyan etmiyorum Rabbime ama bugun birnkere daha anladim. Enistemin kiz kardesi gerizekali diye adlandirdigimiz bu asla evlenmez hayatta. Evde kalir dedigimiz. Bizi otobuslerde gemide ortamda sirf parasiyla ezip hava atan ustelik tipte yok bak. o kiz yuregi efendiligi o kadar guzel bir adamla evlenmiski. Adam ölümüze dirimize dugunumuze herkesten once kosuyo.bi mutevazi. Ustelik muhendis.o kiz bu adami yerin dibine sokuyo bize yaptii gibi. Dedim yani artik eminm Allah cirkin sansi versin ya lanet gelsin dedim kiskanmak degilde kaderime cok uzuldm

O kadar haklısınız ki sizi çok iyi anlıyorum ben henüz evli değilim ama eski nişanlım da bana asla değer vermeyen öküzün tekiydi. Allahtan ben evlenmeden gerçek yüzünü gördüm de nişanı attım. Üstelik 8 yıldır hayatımdaydı ama o yüzük takılmadan parmağa ben gerçek yüzünü görememişim. Ben de nişan günü kuaförün yerini bilmediği için bir ton azar işitmiştim. Yerin dibine sokulmuştum. Hiç haketmedik bunları hiç. Allah bildiği gibi yapsın ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…