Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzülme canım kim ne ederse eninde sonunda buluyor cezasını benim kuzenimin eşide neler çekdi neler bir bebeği olsun diye ama kuzen ne yaptı kızcağızı aldattı kızda terk etti sonra babası yaşta bir adamla takılıyordu teyzem cümle aleme oğlunu mağdur gösterip anlatıyordu sanki gelini oğlunu aldatmış gibi halbusem kızcağız boşandıldan sonra takılıyordu o adamla insanlar şerefsiz çoçuklarına toz konduramıyor aynen senin eski kpederinle kayınvaliden gibi bu yüzden hiç üzme kendini bu kadar şeye rağmen en güzel hediyen oğlun olmuş şimdide iyi bir evliliğin var rabbim fazlasıyla vermiş acılarının mukafatını bir ömür mutlu huzurlu olursun inşaallah

ilginç bir hayat başlangıç hikayesi çünkü hayat hikayesi değil hayat daha çokkk uzunnn bundan sonra mutlu olman dileğiyle

[QUOTcisyy35, post: 42702165, member: 682514"]Oscarlık kadınsın. Yaptığın her şeyi iyi ki yapmışsın. Üzülme, onlar belasını bulacak merak etme. Ki O meymenetsiz x şahsın Allah bin türlü belasını verecek. Çocuğunu, merak ediyorum şimdiki eşini mi babası biliyor
evet canim 14 aylikten beri beraberiz esinle
Evet canum[/QUOTE]

Daha once kisa kisa yorumlarindan az cok anlamistim hep aklimdaydin zaten ama Hikâyenin tamamı beni öyle etkiledi ki canım, Sabah sana yorum yaptıktan sonra ev sahibimle kavga ettim evden çıkarıldım yeni ev buldum gidip kredimin üstüne kredi çekeceğim ama senin böyle güçlü durduğunu görünce hiç umursamadim nerdeyse :) o adamın kattığı hiç bir şey yok çocuğuna, iyi ki de çocuğunu görmek falan istemiyor biyolojik olarak güç bela katkı yapmış zaten onu Sperm bankaları da yapıyor zaten. Allah belasını vermiş anlamamis daha da verir. Sen gerçekten cute Mom sin :) çocuğun ile esin ile daha da mutlu ol hep mutlu ol inşallah.

Bu yazdgim konudan çok etkilenen bir arkadaş ile bir şekilde dun aksam iletişime geçtik bambaşka bir konudan ötürü, bugün bu aksam bana calistigi yeri söyleyince neye ugradigimi sasirdim
X kişisinin şuanda calistigi yer ve sevgilisinin . dunya küçük mu desek tesadüfler zincirimi desek ne desek
Önceden BMW x5 le kari gezdiren eski kocamin 2 bin tlye calisiyor olması beni mutlu etti ilahi adalet onu bulmusta haberim yok imiş
Burada eski eşim yengeç
Ben akrep
Yeni eşim balik
Oğlum balik ☺

Bu yazdgim konudan çok etkilenen bir arkadaş ile bir şekilde dun aksam iletişime geçtik bambaşka bir konudan ötürü, bugün bu aksam bana calistigi yeri söyleyince neye ugradigimi sasirdim
X kişisinin şuanda calistigi yer ve sevgilisinin . dunya küçük mu desek tesadüfler zincirimi desek ne desek
Önceden BMW x5 le kari gezdiren eski kocamin 2 bin tlye calisiyor olması beni mutlu etti ilahi adalet onu bulmusta haberim yok imiş
Burada eski eşim yengeç
Ben akrep
Yeni eşim balik
Oğlum balik ☺

Bu yazilanlari geçmişten sil bilgisayar ortaksa da çıkış yap bence yeni eşin gormesin. Tavsiyem.

Burada eski eşim yengeç
Ben akrep
Yeni eşim balik
Oğlum balik ☺
Bu detay beni sinir etti Cutem,ben de yengecim eşim de yengeç. :KK34:

sen bu adamla severek mi evlenmiştin ?birlikte olmak istememiş senle ilginç sonuçta adamın bir cinsel hayatı varken senle niye istememiş hadi istemedi diyelim bunları bile bile sorunlu bir evliliğin varrken ve henüz okadar gençken neden illa bu adamdan çocuk yapıcam diye direttin tüp bebek yaptırdın .
ben olsam bana dokunamayan bir erkekten çocuk yapmam . bakire olup gidip doktora tüp bebek niye yaptırır bir insan ?
konunda çok kopuk noktalar var . sürekli arabasından bahsettiğine göre adamın maddi gücünden dolayı evlenmişsin gibime geldi . bana kızma ama konu bayağı bir saçma geliyor bana . ayrıca evlenip barklanıp yeni eşini severken neden böyle bir konuyu açtın hemde detaylı bir şekilde .ben kendi hayatımda birini severken eskiler pek umrumda olmuyor da :)
neyse konun bu sitede okuduğum konular içinde en enteresan konulardan biri .adam evli karısıyla birlikte olmuyor hiç kadın bakire hala ve gidip tüp bebek yaptırıyor . doktor sormadı mı size düzenli ilşkiye gimiyor musunuz ?biraz deneyin öyle gelin diye . tak diye tüp bebek mi yapalım dedi . o nasıl doktor ?bütün doktorlar doğal yolla olmasına öncelik verir . 19 yaşında yaptırdıysan kaç senelik evliydin ?o yaşlardaki kadınlara en az 2 sene verir doktor . 17 de mi evlendin ?çok açık var konuda kızman için yazmadım . senide tanımıyorum eski bir üyesin galiba ama yazdıklarının bazılarının yalan olduğunu düşünüyorum .
aa pardon adam kısırmış . her konuda cinsellik önemli diyorsunuz görüyorum yorumlarınızı da madem çok önemli sana dokunmayan adamdan niye çocuk yapıyorsunuz ?çok ilginçsiniz . ailenize bu konuyu açıp boşanmanız gerekiyordur . ayrıca hiç mi birşey yaşamadınız evlenmeden önce bu adamla ?tam bir cinsellik olmasada birşeyler yaşanır yani evlenmeden önce görücü usulu mü evlendiniz ?arada çekim olup olmadığı belli olmaz mı ya .

sen bu adamla severek mi evlenmiştin ?birlikte olmak istememiş senle ilginç sonuçta adamın bir cinsel hayatı varken senle niye istememiş hadi istemedi diyelim bunları bile bile sorunlu bir evliliğin varrken ve henüz okadar gençken neden illa bu adamdan çocuk yapıcam diye direttin tüp bebek yaptırdın .
ben olsam bana dokunamayan bir erkekten çocuk yapmam . bakire olup gidip doktora tüp bebek niye yaptırır bir insan ?
konunda çok kopuk noktalar var . sürekli arabasından bahsettiğine göre adamın maddi gücünden dolayı evlenmişsin gibime geldi . bana kızma ama konu bayağı bir saçma geliyor bana . ayrıca evlenip barklanıp yeni eşini severken neden böyle bir konuyu açtın hemde detaylı bir şekilde .ben kendi hayatımda birini severken eskiler pek umrumda olmuyor da :)
neyse konun bu sitede okuduğum konular içinde en enteresan konulardan biri .adam evli karısıyla birlikte olmuyor hiç kadın bakire hala ve gidip tüp bebek yaptırıyor . doktor sormadı mı size düzenli ilşkiye gimiyor musunuz ?biraz deneyin öyle gelin diye . tak diye tüp bebek mi yapalım dedi . o nasıl doktor ?bütün doktorlar doğal yolla olmasına öncelik verir . 19 yaşında yaptırdıysan kaç senelik evliydin ?o yaşlardaki kadınlara en az 2 sene verir doktor . 17 de mi evlendin ?çok açık var konuda kızman için yazmadım . senide tanımıyorum eski bir üyesin galiba ama yazdıklarının bazılarının yalan olduğunu düşünüyorum .
aa pardon adam kısırmış . her konuda cinsellik önemli diyorsunuz görüyorum yorumlarınızı da madem çok önemli sana dokunmayan adamdan niye çocuk yapıyorsunuz ?çok ilginçsiniz . ailenize bu konuyu açıp boşanmanız gerekiyordur . ayrıca hiç mi birşey yaşamadınız evlenmeden önce bu adamla ?tam bir cinsellik olmasada birşeyler yaşanır yani evlenmeden önce görücü usulu mü evlendiniz ?arada çekim olup olmadığı belli olmaz mı ya .

sordugun butun soruların yanıtları arka sayfalarda var. yasadıklarım butumuyle gercek yalan yok.

yenı evlıyken gecırdıgımız bır kaza sonucu ben onun sorununu , oda benden sakladıgı sorununu ap acık bır sekılde ogrendık
cok merak edıyorsunuz arka sayfalara bakabılırsınız sorularınız yanıtları orada var , buarada x5'ler bmw'ler kendı aracları degıldı tabiki , bunuda yazmıştım maddi gucu ıcın evlendıgınız kısma ıse alyansımı satıp son tedavımdekı ıgnelerımı karsıladım demıstım, bunla ılgılıde yazdım yanı oturup tekrar yazamıcam
konuyu neden acıtıgımıda acıkladım
zahmet olmazsa okuyun derım.

sordugun butun soruların yanıtları arka sayfalarda var. yasadıklarım butumuyle gercek yalan yok.

yenı evlıyken gecırdıgımız bır kaza sonucu ben onun sorununu , oda benden sakladıgı sorununu ap acık bır sekılde ogrendık
cok merak edıyorsunuz arka sayfalara bakabılırsınız sorularınız yanıtları orada var , buarada x5'ler bmw'ler kendı aracları degıldı tabiki , bunuda yazmıştım maddi gucu ıcın evlendıgınız kısma ıse bunla ılgılıde yazdım yanı oturup tekrar yazamıcam
konuyu neden acıtıgımıda acıkladım
zahmet olmazsa okuyun derım
tamam herşey ok
cinsellik olmayan bir evliliğie niye çocuk yapıyorsunuz ?çok önemli deyip duruyorsunuz konulardaki yorumlarınızda dikkat ettim . madem adam dokunmuyor hastalık vs de olsa ne olursa olsun neden tüp bebek yaptın ?hiç mi cinsellik yaşanmadı evlenmeden önce ?hadi yaşanmadı diyelim olmadı adam yapamıyor bunu biliyorsun tüp bebek niye yaptırıyorsun o yaşta ?ailene söylemedin mi bu durumu . çok ilginç ya . kocam bana dokunmuyorsa gider onu boşarım tüp bebek yapmam yani .

tamam herşey ok
cinsellik olmayan bir evliliğie niye çocuk yapıyorsunuz ?çok önemli deyip duruyorsunuz konulardaki yorumlarınızda dikkat ettim . madem adam dokunmuyor hastalık vs de olsa ne olursa olsun neden tüp bebek yaptın ?hiç mi cinsellik yaşanmadı evlenmeden önce ?hadi yaşanmadı diyelim olmadı adam yapamıyor bunu biliyorsun tüp bebek niye yaptırıyorsun o yaşta ?ailene söylemedin mi bu durumu . çok ilginç ya . kocam bana dokunmuyorsa gider onu boşarım tüp bebek yapmam yani .
adam bana dokunmuyor degıldi konu bahsi gecen seyler farklı gelişti
nedendenı acıkladım kac yasında oldugumu acıkladım
ılk bırlıktelıgımı , bekaretımı nasıl kaybettıgımı yazdım.
evet suanda cınsellık olmayan evlılıgın bır tarafına koyarım ama bunuda yasadıklarım bana ogrettı.
evlenmeden once cınsellık yasanmadı ben zaten cok kucuktum malumunuz 19 yasında evlendım ben. 7 kere sevıstık
ereksıyon olamıyordu ılk tup bebek denememde evlendıkten 3 ay sonra oldu. hersey cok hızlı gelıstı sız bu sekılde acelecı yazınca bende oturup bana ınanmayan yasadıklarımı reddeden bırıne ıcıme dokesım gelmedı
tekrarlıyorum gecmıs sayfalara gıdıp okuyun yazdıklarımı.
aılem bu durumu tamamen ayrıldıktan sonra ogrendı oncesınde olan bır kac seyı yazmıştım .

adam bana dokunmuyor degıldi konu bahsi gecen seyler farklı gelişti
nedendenı acıkladım kac yasında oldugumu acıkladım
ılk bırlıktelıgımı , bekaretımı nasıl kaybettıgımı yazdım.
evet suanda cınsellık olmayan evlılıgın bır tarafına koyarım ama bunuda yasadıklarım bana ogrettı.
evlenmeden once cınsellık yasanmadı ben zaten cok kucuktum malumunuz 19 yasında evlendım ben. 7 kere sevıstık
ereksıyon olamıyordu ılk tup bebek denememde evlendıkten 3 ay sonra oldu. hersey cok hızlı gelıstı sız bu sekılde acelecı yazınca bende oturup bana ınanmayan yasadıklarımı reddeden bırıne ıcıme dokesım gelmedı
tekrarlıyorum gecmıs sayfalara gıdıp okuyun yazdıklarımı.
aılem bu durumu tamamen ayrıldıktan sonra ogrendı oncesınde olan bır kac seyı yazmıştım .
garip geldi o yüzden inanmadım .
19 yaşında da cinsellik yaşayan insanlar var 15-16 yaşındada birşeyler yaşıyor artık insanlar konu o değil .
tamam işte adam bekaretini bozmamış yani ilişki olmamış aranızda . o zaman niye tüp bebek yaptırdınız dedim bende . kızmaya gerek yok . bakire ve tüp bebek yaptırmaya gittiniz .doktor sormadı mı sen niye bakiresin diye . doktorun muayne sırasında anlamaması mümkün değil . neyse bu konuya yorum yapmayacağım bende . şimdiki hayatında mutluluklar .

garip geldi o yüzden inanmadım .
19 yaşında da cinsellik yaşayan insanlar var 15-16 yaşındada birşeyler yaşıyor artık insanlar konu o değil .
tamam işte adam bekaretini bozmamış yani ilişki olmamış aranızda . o zaman niye tüp bebek yaptırdınız dedim bende . kızmaya gerek yok . bakire ve tüp bebek yaptırmaya gittiniz .doktor sormadı mı sen niye bakiresin diye . doktorun muayne sırasında anlamaması mümkün değil . neyse bu konuya yorum yapmayacağım bende . şimdiki hayatında mutluluklar .
ben bu yazdıklarımı senelerdır yazıyorum sız ılk defa okuyor olabılırsınız
sımdıkı konuyu actım cunku oglum bıyolojık babasından haberdar degıl fakat onun ıyılıgı ıcın bunu acıklamak zorundayız.
19 yasından once cınsel bırlıktelık yasamadım
ama bu sefer evlenmeden once deneyerek aldım
doktor durumumuzu bılıyordu fakat erkek kısırlıgındakı son noktadaydık ve oradan bır darbe almıstı bır an once amelıyat olması gerekıyordu uzun uzun yazdım bunları okumamak sızın tercıhınız
pısmıs tavugun basına gelmeyen seyler basıma geldı ama ben oglum ıcın asla pısman degılım belkıde dunyada tek bır tane cocugum olacak onuda bu adamın spermınden tup bebek olarak dogurdum asla pısman olmadım olmayacagımda.
bekaretımıde tup bebek ıslemerı sırasında kaybettım

tamam herşey ok
Evlenirken hastalıkta ve sağlıkta beraber olacağız deniliyor, hiç duydunuz mu? Bir kusurun var hadi seni terk mi edeyim deseydi? Siz resmen neden evliliğine sahip çıktın diyorsunuz, çıkmasa mıydı evliliğine sahip?

Evlenirken hastalıkta ve sağlıkta beraber olacağız deniliyor, hiç duydunuz mu? Bir kusurun var hadi seni terk mi edeyim deseydi? Siz resmen neden evliliğine sahip çıktın diyorsunuz, çıkmasa mıydı evliliğine sahip?
bunu yazmıstım baska bırıne
eger adam bu sekılde cıkmasaydı sız bugun hepınız sana bravo ne kadar fedakar kadınsın dıyecektınız ama sonuc ayrılık oldugu ıcın sorgulanıyor ben zaten sorgulanmasına takılmıyorum
ben hala benımle neden o ısı yapmadı dıyorum cevabı yok mesela , sadece negatıf elektrık aldım oturup adam akıllı yazmak ıstemedım zaten bu soruların dogru biçimde soran herkeze cevap verdım arka sayfalarda

yorumlara tek tek bakamadım ama merak ettim o ailesi ve o adam şuan ne yapıyolar haberin varmı? bu kadar aha rağmen hala yaşıyolarmı merak ettim.

çıkmasaydı tabi . kadın birlikte olmazsa erkek ne kadar dayanır söyleyin bana .bir kadın cinsellik tabikide yaşayacak evlilikte . yaşamıyorsada neden gidip tüp bebek yaptırır dedim ben . bu benim fikrim .soonradan olsa hadi neyse başından beri o zaman bu adam beni kandırdı derim kaldı ki adamın başka kadınlarla ilişkisi var demek ki sorunu yok . sorunu olsa başka kadınlada olur . başka kadınlarla abi-kardeş gibi mi takılmış ilginç bir adam .
herşey düzgün giderse çocuk yaparım bu evliliğie niye çocuk yapayım yani .

bunu yazmıstım baska bırıne
eger adam bu sekılde cıkmasaydı sız bugun hepınız sana bravo ne kadar fedakar kadınsın dıyecektınız ama sonuc ayrılık oldugu ıcın sorgulanıyor ben zaten sorgulanmasına takılmıyorum
ben hala benımle neden o ısı yapmadı dıyorum cevabı yok mesela , sadece negatıf elektrık aldım oturup adam akıllı yazmak ıstemedım zaten bu soruların dogru biçimde soran herkeze cevap verdım arka sayfalarda
negatif elektirik almanın nedeni burdakiler gibi vah vah canım falan yazmamam olmuş olabilir .
konun çelişkilerle dolu . ben senin bütün bunlara katlanıp üstüne birde çocuk yapıcak kadar saf bir kadın olduğunu düşünmüyorum açıkcası . yazdığın yorumlarla şu konu çelişiyor .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X