Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz fazla detay vermisti ifsa olmaktan korktu sanırım ama ifşa oldu mu bilmiyorum. Uyelik iptali istemişti hatta ama hala açık gözüküyor sadece 1 yıl olmus o girmeyeli.

Aaa ifşa mı oldu?
Eşinin aldatma olayından konu açtı ve muhtemelen affetti o akşam da üyeliği kapattı diye biliyordum ben...
Ben öyle hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor da olabilirim uzun zaman geçti üzerinden.

Cok güzel bir güçlü kadin hikayesiydi onun 2. Es aldatma konusundan önce okumustum bunu ve onun icin cok mutlu olmustum. Çocuğunu cok seviyordu ikinci eşi , umarim mutludur.

Aaa ifşa mı oldu?
Eşinin aldatma olayından konu açtı ve muhtemelen affetti o akşam da üyeliği kapattı diye biliyordum ben...
Ben de böyle hatırlıyorum
Yani ifşa olmaktan korktu onlar bulabilir deyip her şeyi sildirmek istedi ama bana pek inandirici gelmemişti. Birçok kişi de böyle dusundu. Galiba affedeceği için uzaklaşmak istedi.

Ay neden ifsa ettiler ki ya.
Ben ifsa olmak istemiyorum uzatmayin vs tarzi bir seyler diyordu. Ustune ustune gene ifsa mi ettiler
Seviyorlar ifşa etmeyiz bunu bir kaç üye daha yaşadı. Kimi gitti kimi kaldı. Bana yapılsa direk dava açarım. Anonim olunan yerde kiişnini kimlik bilgilerini ifşalamanın suçu var

Ben de böyle hatırlıyorum
Yani ifşa olmaktan korktu onlar bulabilir deyip her şeyi sildirmek istedi ama bana pek inandirici gelmemişti. Birçok kişi de böyle dusundu. Galiba affedeceği için uzaklaşmak istedi.
Muhtemelen affetti de.
Konuda da yazmıştım, herkes aldatmayı silip atmak zorunda değil.
Kimi böyle yaşayabilir, bu onu ne gurursuz yapar ne bir şey.
Sadece kendine eziyettir diye, çok büyük baskı vardı konuda ve aksi olunca gitti bence.

Seviyorlar ifşa etmeyiz bunu bir kaç üye daha yaşadı. Kimi gitti kimi kaldı. Bana yapılsa direk dava açarım. Anonim olunan yerde kiişnini kimlik bilgilerini ifşalamanın suçu var
Tabi canim haklisin. Zaten kendi ismiyle cismiyle bilinmek istese kendi adina soyadına alir uyeligi ya da fotosunu koyar. Kadin o kadar dedi uzatmayin diye ayip valla.
Koca koca kadinlar hic olacak is değil.

Muhtemelen affetti de.
Konuda da yazmıştım, herkes aldatmayı silip atmak zorunda değil.
Kimi böyle yaşayabilir, bu onu ne gurursuz yapar ne bir şey.
Sadece kendine eziyettir diye, çok büyük baskı vardı konuda ve aksi olunca gitti bence.
Malesef buranın en büyük problemi bu
Ciddi bir psikolojik baskı yapılıyor bu tarz konularda
Oysa ki herkesin kendi hayati.

Tabi canim haklisin. Zaten kendi ismiyle cismiyle bilinmek istese kendi adina soyadına alir uyeligi ya da fotosunu koyar. Kadin o kadar dedi uzatmayin diye ayip valla.
Bizzat şahit olduğum biri daha varç resmen kızı ifşa ettilerç sonra da güzelsin çirkğnsin muhabbetine girdiler

Ama çok eskiden burda albümü vardı kendi hamilelik fotolarını atmıstı. Hatırlıyorum bu üyeyi. Hatta çocuğu 2.eşini babası biliyordu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X