Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yüzleştin bitti, inşallah bu detayları kafandan atarsın hatırlamazsın kötü anılarını
kimsenin ahı kimseye kalmaz
bu arada eski nickin g. miydi?

Son düzenleme:
Merak etme Cute, çocuklar çok güçlüler bazen görüyorum hayret ediyorum. Çok denk geldim biyolojik babası/annesiyle yaşamayan çocuklara, gayet güzel idare edebiliyorlar. Seninki yine baba sevgisinden mahrum kalmamış, büyük bir nimet aslında. Bunu düşündüğün kadar zor geçirmeyeceğinizi biliyorum.
Ama belki ileride hesap sormak için, tanımak için, görmek için biyolojik babasıyla görüşme isteği olabilir çocuğunun.

okurken nefessiz kaldım, kalbim sıkıştı
siz ne kadar güçlü bir kadınsınız
eminim oğlunuz da sizin kadar güçlüdür, atlatır herşeyi
hep mutlu olun

Merhaba canım
ben ıstanbulda oturuyorum ,
kendım ıcın gıtmıyecegım ama sanırım benımde hazırlanma surecım var. suanda randevuyu cocuk konusunda bu tıp konularla un yapmıs bırınden aldım ama tek doktorla kalmayacagım deneyecegım baska kısılerıde. ısı paraya doksunler ıstemıyorum . eve gıdınce bıle kadın ya da adam bızı dusunsun gonlunu koysun bu ıse ıstıyorum .
cok sagol tesekkur ederım

Anladım, arkadaşım önce bi kendini hazırla. Oğlun da sanırım henüz 4 yaşında ahut 5.. İstersen biraz daha olgunlaşmasını bekle. Okula başlayacağı sene olabilir mesela.. Bi uzmanla da görüş hatta beraber söyleebilirseniz daha yi olur derim :)

cute, adamin x5 i var, kadinlari gezdiriyor ama tup bebek masraflarini bile senin ailen mi karsiladi, ev kiranizi filan anlamamdm?
cocugu istemedigi icin masraflara karismiyor muydu ?
öyle degıl tam olarak. tedavı oldugumuz hastane kalbur ustu bır yerdı asagı yukarı butun herseyın oldu bıttısı bır daıre parasına ısaret edıyordu.dedıgım gıbı cok fazla alternatıf yontem denedık son tedavıde bır , ılk tedavıyı bız ıkıncıyı aılesı 3. benım aılem karsılamıstı. hamılelık takıplerımıde aynı hastanede yaptırdıgımız ıcın oldukca maddı yuku vardı ama x5 onun degıl. mafya ıslerıne karısmıs dedım ya onun. hatta o aracla ben hamılelık kontrollerıne gıttım sarsmasın benı dıye. ama bılmıyordum belkıde kurcalamalıydım bılmıyorum. evımız kıra degıldı buarada babamın verdıgı evdı hatat suanda o evde oturuyorum.

ama su var bızım zannettıgımızden daha fazlasını kazanmıs ama bıze hıc gostermedı. hatat ben son tedavımde bır ılacım acık cıkınca alyansımı satıp bır gunluk ıgne dozajımı almıştım.

Ah cute cok cok zor....
peki oglun sana eski kocani hatirlatmiyor mu
ne bilim bir durusu
bir kasi gozu....gelmiyor mu gozunun onune arada
cok zor olmali

annelik o kadar farklı ve güçlü bir duygu ki çocuğun düşmanına da benzese nefret ettiğin kişiye de benzese hatta onun kopyası olsa adı bile o olsa boş...
o evlat öyle bir canla seviliyor ki öyle güçlü bir duyguyla seviliyor ki en güzel suret onun güzel yüzü hareketleri duruşu oluyor

katılıyorum
dıle getırmedıklerımı soyledınız
hatta benım oglum esıme benzıyor sımdıkıne . daha dun kuzenım bıle yahu anlamıyorum nasıl benzeyebılırler dıyordu bana. Allah ıste
cunku esımde bende onu cok sevıyoruz hep cok sevdık

buarada hıc karsılasmadınızmı dıye sorulmus
evet karsılastık

bır kere daha yenı ayrıldıgımızda bır gece clubunde , ama onu degıl arkadaşları gordum muhtemelen benı gorunce yokoldu ortalıktan ve o kadar yakın oturuyoruz kı aramızda 30 dk bı mesafe var. ama bız cesmede karsılastık.

daha sonra bır kac sene evveldı burayada yazmıstım gene karsılastık. onun yanında bır kız vardı. elındekılerı fılan dusurdu içeceğini. neden şok oldu ki ne bekliyordu anlamadım?
buarada evlenmiş oldugumu bılıyordur sanırım.

yenı esımle hıkayemde vardı cok eskıden kızlar bakabılırsınız.
bende buyum buarada kızlar bu kadarım ıste bu yasadıklarımla oldum . buarada guclu degıldım kızgındım sadece

son sayfaya kadar okudum. okurken arada bi durdum bu kadar da fazla dedim.Yüce Rabbim sabrını,eşine ve çocuğuna sevgini ve saygını arttırsın öncelikle...
böyle zor bi imtihan bitmiş kurtulmuşsun.herkeste ver problemler ama beni en çok üzen kısmı hamile,lohusa ve emzikli kadına yapılanlar .. kimsenin hakkı kimsede kalmaz elbet, onlarda yaşayacaklar yaşattıklarını ...
bi yandan da takdir ettim oğlunun çok güçlü ayakları yere sağlam basan bi annesi var. hayatta çok şeye sahip yani

cute, belli ki disli kadinsin. (Bunu her konuda yazdigin yorumlari -ayni zamanda hayran da kaldigimdan- okudugumdan soyluyorum)
esin de belli ki silik bir karaktermis.
aslina bakarsan, seninle hic bas edememis. seni sevmemis, ama -bence korkudan- sana bunu soyleyememis bile. o yuzden, hep saman altindan su yurutmus. cok adice bu, Cok da zavalli bir adam, seninle yuzlesememis bile..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…