Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben kendimi seviyorum ,
yukarıdada cevap verdım aılem bu sekılde olmasını cok ıstıyordu basta cok dırenmıstım benden 6 yas buyuktu obur yandan ama sonra onları dınledım. evlendıkten sonra sevmedım ama zaman gecınce sevmıstım ve ona acıyordum. bu sekılde bır sorunu var dıye . o demıs ya onda bu sorun olsaydı ve benden saklayıp evlenseydı ben onu bırakırdım ama o bırakmadı . kske o zaman acımak yerıne kendımı dusunseydım dıcem ama cocugum oldugu ıcın dıyemıyorum .

Tutucu bir ailen mi var ki seni erkenden evlendirdiler cute ?

Tutucu bir ailen mi var ki seni erkenden evlendirdiler cute ?
Tutucu degıl ama azınlıgınız bır turkıyede o yuzden en azından bıldıgımız tanıdıgımız ınsanlar olsun dıye dusunduler sanıyorum. kı ben sonra onları cok sucladım sızın yuzunden oldu dıye ama onada pısmanım onlarıda cok uzdum

Arada cinsellik yokken çocuk için çabalamak bariz sıralama hatası, cinsellik evliliğin temeli ortada evlilik yokken tüp bebek girişimleri....

Ege iyiki olmuş orası ayrı ama biten bir evlilik değil aslında
tabi tabi
bunu saklamıyorum
ben cok ıstedım anne olmayı , yoksa bunu suanda bırı sorsa ben asla onaylamam bunu

off offf bu nasıl pis bir adammış yaa, Allah korusun böylelerinden. Keşke kısır olduğunu yaysaydın etrafa, eksik deseydin, bu çocuğu bile binbir zahmetle ancak yaptırdım deseydin rezil etseydin şerefsizi yarım erkek bile değil, iktidarsız falan diyee valla ne güzel olurdu :KK62::KK11:

off offf bu nasıl pis bir adammış yaa, Allah korusun böylelerinden. Keşke kısır olduğunu yaysaydın etrafa, eksik deseydin, bu çocuğu bile binbir zahmetle ancak yaptırdım deseydin rezil etseydin şerefsizi yarım erkek bile değil, iktidarsız falan diyee valla ne güzel olurdu :KK62::KK11:
demedim ama daha sonradan ne yapsaydım sevısmeyen adam ıcın 3 senede ayrı bekleyıp tekrar evlenıp yıllarımı hebamı etseydım dedım
o an sanırım cok karışıktım

Böyle bir erkek sasirtici degil bence cünkü etrafta böyle kansizlar cok var maalesef
Bu hikayelerin hep tekrari olucak bu hep böyle devam edicek cünkü insan kalbi iyiligi, sevmeyi, saymayi bilmedigi sürece kötüler her zaman varolacak :/

o tablet muhabbetini hiç unutmam sanırım hacı:KK48:
Canım sen makıneye 2 tablet fılan atıyorsun herhalde :KK70:
dun aksam yazdım mı demın
2. partı 10'luk tabletlerı cıkardım dedım bak kızım gene cok calıstırmısın makıneyı .
ben mutlu olmayı sevıyorum ıpek
yeterkı su vıcdan rahat olsun o zaman yedıgın kuru ekmekten bıle tat alıyor ınsan

Harbi roman gibi bir hayat. Eşinle tanışma hikayen müthiş. Şöyle üçünüzün bir resmini görsek tam filmin mutlu sonu tadında olacak.
Rabbim yuvanızın huzurunu hiç bozmasın inşallah. Hoppa

bazılarını biliyordum ama bu kadar ayrıntılı bilmiyordum... okurken dedim bunu cute mu yaptı.... hayat işte..

ama şimdi maşallah iyi güzelbir hayatın var. mükafatını şimdi alıyorsun..

yok degıl hıc kımse sormadıgı ıcın soylemedım :)
spina bifidadan suphelendı kuyruk sokumunda bır tur y seklınde cızgı var ama herhangı bırsey olmadı cok sukur . saglıklı emarlar fılan temız cıktı doktorlar bundan sonrasını karıstırma dedıler kı denek olarak kullanmasınlar dıye

inan çok sevindim, bu kadar şeyin üzerine çocuğun spina bfida olsaydı senin için çok üzülürdüm.

Rabbim önündeki günlerini güzellik ve mutluluk versin ..
Evlatlarınla inşallah ..
Dünya bir imtihan. .

Cok uzuldum yasadiklarina ne bicim adamlar varya ne igrenclerrrr cok sukur atlatmissin simdi mutlusun ya onemlo olan o daim olsun hakettigin mutluluk. Benim olaylarida bilirsin 5 gun oldu gecenin bir yarisi uzun yollarda idik ne bir arama ne bir oglunu sorma ki benim oglumun da rahatsizliklari ozel muayneleri var hic sanmiyorum umrunda olacagini. Nefret ediyorum biZ kadinlarin bu kadar fedakarliklarinin karsiliklarinin koca bir hic olmasindan. Yaziklar olsun boyle adam musvettelerine . Umarim bende senin gibi bu yasadiklarimdan kurtulup hic yasamamis gibi bir hayat cizerim kendme. Mutluluklar.

Daha once de farkli konularda denk gelmistim, tanidigim birinin yasam hikayesine cok benziyor yasadiklarin. O da senin gibi cok mutlu bir evlilik yapti sonra... umarim mutlulugunuz ömür boyu surer...

sımdı ufacık bır album yapıcam, ınstagrama gıremedım bır turlu uclu fotograf yok ama manalı fotograflar var :KK70:

Ilk eşinizle görücü usulü mü yoksa severek mi evlendiniz yorumların hepsini okumadım. Bu arada çok güzel bir kadınsınız, eşiniz komplekse girmiştir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X