Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet kızlar ekledım ama 10 dk kadar bır sure sonra kaldıracagım

içim şişti valla sabahtan beri zaten hormonlar tavan içimde fırtınalar :) işteyim gözümü forumdan ayıramıyorum..

Maşallah size ve ailenize. En iyi intikam mutlu olmaktır. Çok güzel bir Çocuğunuz ve eşiniz var, o salak adam bunları hak etmemiş demek ki..

sevgili CuteMom CuteMom
yaşadıklarınız bir kadının yaşayabileceği, görebileceği en ağır şeyler. Rabbim size büyük sabır vermiş ve bu işin üstesinden gelmişsiniz. Siz çok fedakar bir annesiniz, inşallah bundan sonra her şey gönlünüzce olur.
Yalnız son cümlelerinizden tekrar evlendiğinizi anladım. Yanlış mı anladım acaba? Eğer yanlış anlamadıysam ömürlük, çok mutlu ve huzurlu bir evliliğinizin olmasını dilerim.
Bir de bebeğinizin sağlık sorunları olduğunu yazmıştınız. Bu konuda bir gelişme oldu mu bu geçen zaman içerisinde? Evladınızın sağlık durumu nasıl?

Cuteeee sen benden de güzelmişsin ya gı :KK71:

Şaka bi yana esin de sen de çok güzel bir ciftsiniz oğlun da çok yakışıklı Allah sizi hiç ayırmasın.Amin.

cute helal olsun sana hani bir laf varya 'bazı kadınlar çok daha adam' diye sende onlardan birisin ,sen yaşadığın acıların karşılığını dünya güzeli bir evlat iyi bir eş ve yuvayla almışsın da bakalım o adi herif yaptıklarının bedelini nasıl ödeyecek.??

sevgili CuteMom CuteMom
yaşadıklarınız bir kadının yaşayabileceği, görebileceği en ağır şeyler. Rabbim size büyük sabır vermiş ve bu işin üstesinden gelmişsiniz. Siz çok fedakar bir annesiniz, inşallah bundan sonra her şey gönlünüzce olur.
Yalnız son cümlelerinizden tekrar evlendiğinizi anladım. Yanlış mı anladım acaba? Eğer yanlış anlamadıysam ömürlük, çok mutlu ve huzurlu bir evliliğinizin olmasını dilerim.
Bir de bebeğinizin sağlık sorunları olduğunu yazmıştınız. Bu konuda bir gelişme oldu mu bu geçen zaman içerisinde? Evladınızın sağlık durumu nasıl?
bebegım saglıklı canım buyudu masallah
bende tekrar evlendım ayrıldıktan 2.2.5 sene sonra hemen hemen

Cuteeee sen benden de güzelmişsin ya gı :KK71:

Şaka bi yana esin de sen de çok güzel bir ciftsiniz oğlun da çok yakışıklı Allah sizi hiç ayırmasın.Amin.
senı senın sılahınla vuracagım senın gıbı yazacagım dıyorsun :)

bebegım saglıklı canım buyudu masallah
bende tekrar evlendım ayrıldıktan 2.2.5 sene sonra hemen hemen
işte bir kadının azmi!!! yürü be kim tutar seni...:KK76::KK76::KK50:
hem senin adına hem de oğluşunun iyi olmasına çookk sevindim. Rabbim bir ömür mutlu eylesin seni çünkü bunu fazlasıyla hakediyorsun. :KK9::KK9:
bütün mutluluk emojilerini gönderiyorum sana. (hepsini tek tek koyamadım idare edin :KK66: )

ALLAH'A HAVALE ET CANIM ZOR BİR DÖNEMDEN GECMİŞSİN AMA KURTULMUŞSUN DİLERİM BU SATTEN SONRA YÜZÜN HEP GÜLSÜN:KK15:

Oowww boyle bir hikayeyi filmlerde bile gormemistim. Ben olsam bu hikayenin icinden perisan halde cikardim, ya da cikamazdim belkide. Ama siz guclu kadinmissiniz gercekten. Adam cok zayif bir karakter belliki. Siz ona fazla gelmissiniz ki zaten. Kaldiramamis. Ama simdi mutlu bir evliliginizin olmasina cok sevindim. Rabbim kem gozlerden korusun sizi. Mutlulugunuz daim olsun.

Şimdi cute tek seferliğe mahsus Yazmış olsan bunları hadi esti diyeceğim de her mesajında bir ima bir geçmişe gönderi mevcut.

Bırak artık geçmişle yaşamayı inan sana eziyet..
Kurtulmuşsun çekmiş gitmiş zaten cinsel problemli vs Ölü doğmuş bir evlilikmiş sizinki ..

Şimdiki eşini ve oğlunu çok sevdiğini düşünüyorum ama iç sesi hep geçmişe lanetler taşıyan ve nefret dolu bir kalple onları gerçek anlamda mutlu edebiliyor musun? bak bu sorunun cevabı önemli ..
Seneler geçmiş yaraların kendiliğinden sarılmıyorsa hafızan ilk günkü gibi taze ise lütfen tıbbi yardım al.
Emin ol çok rahatlayacak ve mutlu olacak, mutlu edeceksin..

buyaşadıklarının buyuk bır kısmının benzer olaylarınıda bende yasadım henuz 10 ay oldu basımdan gecelı bırgun yazıcak cesaretı bulursam bende yazıcam ıcımı dokucem ama ne kadar zor olugunu cok ama cok ıyıbılıyorum helekı senın psıkolojın bozuk hastasın sen laflarıyla aldatmanın ustunun ortulmeye calısılması...
malesefkı detaylı bır delıl bulamadım hep havada asılı kaldı soyledıklerım bulduklarım ve hala evlıyım ve hala ınkar edıyor konusu acılınca yapmadım dıye

bilmiyorum . ama tek bıldıgım suan dusundugumde durust olayım mutsuzdu . sadece kendını dusunerek yaptı butun bunları . kım yapabılırkı hayatımın hangı donemınde sadece kendımı dusundum? yok . fedakar bırıyım ben ıyıde bır ınsanım bakmayın haksızlıklara gelemıyorum ve susamıyorum .

Çocuk yaparken sadece kendinizi düşünmüşsünüz birçok türk kadını gibi ..adamın çocuk meraklısı olmadığını mutsuz olduğunu ben bile burda yazdıklarınızdan anladım..ama pişman değilsiniz ve şuan güzel bir hayatınız var,önemli olan da o.Allah bir daha asla böyle insanlarla karşılaştırmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X