Bugun chia aldim hadi hayirlisi:)

Tubacikkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
11
1
31
Kizlar merhabalar oncelikle
Bugun chia tohumu aldim yarin baslicam insallah neden yarin derseniz bugun güne gittim mamalari cok kacirdikta
Sabah tartildim 63 kiloyum bi 5 kilo versem yeterdi yaaaa

Ben inanmıyorum bunlara hepsi para tuzağı. Bir keresinde bende şu Seda Akgül'ün kullandığı bi tablet vardı ya ondan kullandım bana mısın demedi. Sonra dukan diyetiyle 18 kilo verdim eski halime döndüm çok şükür.

Benim annemde 22 kilo verdi dukanla ama bende ne o irade nede o kadar zaman var yaza kadar fitlesmem lazim kizlar

Nerden aliyosunuz millet ya fiyatlari ne durumda.bide nasi gidiyor kilo verebildiniz mi :)

Canim ben internnetten aldim chia turkiyeden resmi web sitesi var doktor taylan kumeli nin 2 aylik paket aldim bugun 3. Gunum henuz 800 gram verebildim bakalim hayirlisi artik 149 tl

Henuz demissin ama yaklasik bi kilo gitmis 3 gunde:) ayriyeten bi diyet yapiyo musun yoksa sadece sute ya da yogurta bunu karistirip yiyosun msun.spor felan ne alemde ay cok soru sordum :KK70:

Hayatim bi diyet yapmiyorum ama dikkat ediyorum yemekleri normal yiyorum ekmek az gece gec yatiyorum ben e haliyle acikiyorum zate kiloyuda bundan aliyorum hep gece yemekten simdi geceleri acikinca yogurda karistiriyorum cok doyurucu bise sanki 2 tabak makarna yemis gibi oluyorum bunun harici bise yapmiyorum

Ben smdi kipadan aldim 250 gr ogle yemegim belli oldu:) sadecebi kasik mi yiyoruz gunde toplam.bi kez yani dimi

Canim ben sabah cayini yapiyorum ac karnina kaynamis suya 1 tatli kasigi koyuyorm 15 dakika demliyorum aksamda yemekten sonra tohumunu 1 kase yogurda katiyom tok tutuyo

Hmm tmamdir bende o cay yok ama yesil cay icerim belki ya da fitoform alirim sabah onu icerm aksamda bunu yerim.kestirmeden kilo vermeye calisiyorum da :KK70: bogazimdan kesesim yok hic.cok sagol canim cevaplarin icin:KK200:

Hmm tmamdir bende o cay yok ama yesil cay icerim belki ya da fitoform alirim sabah onu icerm aksamda bunu yerim.kestirmeden kilo vermeye calisiyorum da :KK70: bogazimdan kesesim yok hic.cok sagol canim cevaplarin icin:KK200:
Ya benimde zamanim yok aslinda en guzeli yavas yavas ama yaz geliyo dugunler basliyo :KK70: cok bi fazlam yokta 63 kiloyum 5 kilo versem yeter bana :p

Ben son zmanlarda haftada bi kilo aliyorum nerdeyse :KK70: bende onlari vermeye caliscam cok saldım kendimi 58kusurum suan 53 olsam yeter.aah ah tayinim çıkmadan once 48 kiloydum hatta 45e dusmustum sinav stresiyle bi ara.atandiktan sonra kisa zamanda hizla kilo aldim.dort yildir istedigim kiloya gelemiyorum bi turlu.son bikac aydirda dusukle sonlanan gebelik gecti basimdan hic dikkat etmedm tabi yediklerime bi suredir bakalim bunlar etki eder umarim hepimize:KK37:

Ben son zmanlarda haftada bi kilo aliyorum nerdeyse :KK70: bende onlari vermeye caliscam cok saldım kendimi 58kusurum suan 53 olsam yeter.aah ah tayinim çıkmadan once 48 kiloydum hatta 45e dusmustum sinav stresiyle bi ara.atandiktan sonra kisa zamanda hizla kilo aldim.dort yildir istedigim kiloya gelemiyorum bi turlu.son bikac aydirda dusukle sonlanan gebelik gecti basimdan hic dikkat etmedm tabi yediklerime bi suredir bakalim bunlar etki eder umarim hepimize:KK37:
58 olsam valla baska bisee istemem:KK70:

Kizlar merhabalar oncelikle
Bugun chia tohumu aldim yarin baslicam insallah neden yarin derseniz bugun güne gittim mamalari cok kacirdikta
Sabah tartildim 63 kiloyum bi 5 kilo versem yeterdi yaaaa
Merhabaaaa, nasıl gidiyo acaba diyet anladığıma göre yarın 1 hafta olacak?? Gelişmeleri yazar mısın :)

X