Bugün yaşadığım olay..

bu olayda bişey olduğunu düşünüyorum o ayrı da

bugün bi kız nişanlıma kantinde nasılsınz dedi oda iyiyim sen nasılsın dedi

nişanlımın ona sen nasılsın diye sorması bile gereksiz geldi bana ve canımı sıktı.lanet olsun ki hiçbir gelişme yok bende

Devam ediyor musun peki terapiye? Arkadaşım ben kadınların 6. hissine güvenirim ama senin durumun bu değil bence. Yani nişanlısının sen nasılsın demesine bile bozuluyorsan kadın normal baksa bile sana anormal görünür. Yani ne diyim umarım hakkında hayırlısı olur.

merhaba herkese

konuya girmeden önce bi açıklama yapmak istiyorum.açtığım konulardan rahatsızlık duyan, bıkan,üyeler lütfen konumdan uzak durun Allah aşkına uzak durun!ben demiyorum ki beni eleştirmeyin ama herşeyin bi adabı var.kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok.
ben bu forumda bi üye isem konu açmakta en doğal hakkım
sana saçma mı geliyo olabilir,bana da bir çok konu saçma geldiği için hiçbirine yorum yapmıyorum,benim konumu kendinize eğlence yapamazsınız.bahsettiğim kişiler kendilerini biliyolar zaten o yüzden LÜTFEN.
ya şu an konuyu açmaya çekiniyorum resmen birilerinin yüzünden sinirlerim bozuldu iyice,ama yeter!

şimdi aklı başında insanlar için anlatıcam.

evt barıştık yine ben küçük bi kaza geçirdim o vesile oldu diyelim..
bugün kafama taktığım bi durum oldu onu paylaşmak istiyorum.
bugün çıkışta nişanlımın odasına gittim bilgisayarda benim dersimle ilgili birşey vardı onu yapalım dedik beraber.
bi kız geldi.odanın kapısı açıktı zaten ama kız kapıyı vurmadı.
kapı açık bile olsa ben tıklatıp öyle giriyorum hocamın odasına mesela.
neyse işte kızı gördük,nişanlıma bakıp nasılsınız dedi direk oda tşkler dedi
tbirşey sorcam dedi ama galiba meşgulsünüz dedi.nişanlımda olsun sorabilirsin,adımı söyleyerek xle biraz işimiz vardı dedi.
yok ben bşy sorcaktım da artık sonra dedi,nişanlımda dersle mi ilgili dedi işte dersin adını söyleyerek.
inanın kız orda ne dedi hatırlamıyorum bile çünkü o an kaldım çünkü kız çok garipti,öylece çıkıp gitti.bu arada hocam filan da demedi hiç
sonra ben sinirlendim neden nişanlımla demiyosunda xle işimiz vardı diyosun dedim ve neden açıklama yapara gibi söylüyosun dedim
söylediği şu:zaten okulda herkes biliyo nişanlı olduğumuzu,açıklama yapar gibi söylemedim,kız seni görmemiş olabilir yarın bi gün gidip hocanın yanında bi kız oturuyodu derse dedikodu yaparsa biz kötü olcaz diye söyledim dedi.
sizce bu olayda bi gariplik yok mu?
kız bana çok tuhaf baktı şu an gözümün önünde bakışları.
ben herzaman nişanlımın yanına giderim öğrenciler gelip soru sorarlar ama hiç böyle bişey olmadı.

bu arada kız hangi bölümde kaçıncı sınıf diye sordum ve nişanlım sadece bizden ders aldığını biliyorum başka bşy bilmiyorum dedi

lorena dert ettiğin şeye bak(saçma bulmuyorum.yanlış anlama)
ama neden bu kadar küçük şeyleri kendine dert ediyorsun...

diyelim ki kızın niyeti bozuk.sen nisanlindan eminsen neden kendini yipratiyorsun.
boş ver yaaa...hem belki kızın gerçekten önemli bir sorunu vardır.hocasıyla paylasmak yada fikir almak istemiştir.olamazmi :KK76:

Valla bende gerek hocam olsun gerekse arkadasim olsun yaninda hatun varsa soracagimi soramadan cikarim.cok basima geldi adama slm veriyorsun karisi nisanlisi sevgilisi herneyse hemen sen benim kocama asiksin damgasi yedim.acaba sorun bendemi diye dusunurken bir kac kisiden daha duydum.hatta arkadasin biri kandil msj i atmis karisi arayip hakaret etmis niye msj atiyorsun diye.bende isle alakali bi arkadasa msj atmistim kardes yazarak hasta karisi evi terketmis beni hergun ariyordu.kardes degil abi diyecekmisim maalllll.birakin ya boyle kiskancliklari kendisine guveni olmayan insanlar baskalarina boyle camur atiyor iste sevgilumde gozu var diye

kızlar konuyla alâkası yok ama.
bu mesaj saatleri neden 1 saat geride.
site yönetimi saatleri ileri almayimi unuttu acep :KK52:

bu olayda bişey olduğunu düşünüyorum o ayrı da

bugün bi kız nişanlıma kantinde nasılsınz dedi oda iyiyim sen nasılsın dedi

nişanlımın ona sen nasılsın diye sorması bile gereksiz geldi bana ve canımı sıktı.lanet olsun ki hiçbir gelişme yok bende

kesinlikle haklısın lorena.. orada başka bir erkek olsa kantini o kızın kafasına geçirirdi, kıza "iyiyim, sen nasılsın" diyerek resmen kur yapmış.. :KK14:

lorena adam gaaaayet normal de, sen hayatında normal birini istemiyorsun.. sen "sen" takıntılı birini arıyorsun hayatında.. sadece sen olacaksın onun için, gittiğin her yeri soracak, seni ölümüne kıskanacak, kendisiyle konuşan kızlara karşı kaba hatta kırıcı olacak, hep sen olacaksın- herşeyden önce sen olacaksın, kendi ailesinden, kardeşinden, işinden.. ha gerçi o zaman da iş bulamaz, topluma karışamaz ama olsun dizinin dibinde olur bir ömür.. işin özeti; senin "sen" takıntın var lorena..

umarım yeterince adaplı bir eleştiri olmuştur :KK34:

Eski konularini da biliyorum ama yorum yapmamistim daha once hic.
Okuduklarima her seferinde uzuldum inan.
Ne seni ne de nisanlini tanirim.ama erkek fıtratı nasil biseydir biliyorum.biseyden eminim ki eger boyle devam edersen birgun gercekten aldatilman kacinilmaz.
Cunku bu kadar kiskandigini belli ederek adama "sen harikuladesin,sensiz olamam,seni kimseyle paylasamam,sen o kadar mukemmelsin ben de o kadar zavalli bi mahlukatim ki sen benle olarak lutfediyorsun ve zaten yakinda beni aldataak veya terkedeceksin" diye altyazi geciyorsun farkinda olmayarak.degersiz ve aldatilmaya layik bi kadin oldugun imajini onun bilincaltina hergun inceden inceye isliyorsun.
Yapma bunu kendine.kendin icin ne hissediyorsan zamanla karsindaki de senin icin ayni seyleri hissetmeye baslar.o yuzden kendin icin "ben mukemmelim benden iyisini kimse bulamaz,benle oldugu icin cok sansli"diye hisset ki onun da bilincaltina bu islensin :KK66:
Mutluluklar :)

merhaba herkese

konuya girmeden önce bi açıklama yapmak istiyorum.açtığım konulardan rahatsızlık duyan, bıkan,üyeler lütfen konumdan uzak durun Allah aşkına uzak durun!ben demiyorum ki beni eleştirmeyin ama En Büyük KKherşeyin bi adabı var.kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok.
ben bu forumda bi üye isem konu açmakta en doğal hakkım
sana saçma mı geliyo olabilir,bana da bir çok konu saçma geldiği için hiçbirine yorum yapmıyorum,benim konumu kendinize eğlence yapamazsınız.bahsettiğim kişiler kendilerini biliyolar zaten o yüzden LÜTFEN.
ya şu an konuyu açmaya çekiniyorum resmen birilerinin yüzünden sinirlerim bozuldu iyice,ama yeter!

şimdi aklı başında insanlar için anlatıcam.

evt barıştık yine ben küçük bi kaza geçirdim o vesile oldu diyelim..
bugün kafama taktığım bi durum oldu onu paylaşmak istiyorum.
bugün çıkışta nişanlımın odasına gittim bilgisayarda benim dersimle ilgili birşey vardı onu yapalım dedik beraber.
bi kız geldi.odanın kapısı açıktı zaten ama kız kapıyı vurmadı.
kapı açık bile olsa ben tıklatıp öyle giriyorum hocamın odasına mesela.
neyse işte kızı gördük,nişanlıma bakıp nasılsınız dedi direk oda tşkler dedi
birşey sorcam dedi ama galiba meşgulsünüz dedi.nişanlımda olsun sorabilirsin,adımı söyleyerek xle biraz işimiz vardı dedi.
yok ben bşy sorcaktım da artık sonra dedi,nişanlımda dersle mi ilgili dedi işte dersin adını söyleyerek.
inanın kız orda ne dedi hatırlamıyorum bile çünkü o an kaldım çünkü kız çok garipti,öylece çıkıp gitti.bu arada hocam filan da demedi hiç
sonra ben sinirlendim neden nişanlımla demiyosunda xle işimiz vardı diyosun dedim ve neden açıklama yapara gibi söylüyosun dedim
söylediği şu:zaten okulda herkes biliyo nişanlı olduğumuzu,açıklama yapar gibi söylemedim,kız seni görmemiş olabilir yarın bi gün gidip hocanın yanında bi kız oturuyodu derse dedikodu yaparsa biz kötü olcaz diye söyledim dedi.
sizce bu olayda bi gariplik yok mu?
kız bana çok tuhaf baktı şu an gözümün önünde bakışları.
ben herzaman nişanlımın yanına giderim öğrenciler gelip soru sorarlar ama hiç böyle bişey olmadı.

bu arada kız hangi bölümde kaçıncı sınıf diye sordum ve nişanlım sadece bizden ders aldığını biliyorum başka bşy bilmiyorum dedi

Sevgili lorena, Bu kadar kiskacligini gorunce eski konularina baktim.. Cunku bende asiri kiskactim simdi azalttim cok sukur ve psikolog yardimi falan yok..
İlk basta sana hak verdim adam guvenini sarmis kiz hakli falan demistim amaaaa bir konunda mustakbel eltindn kisaknmissn yok neden sana yaraniyir yok neden mesaj atiyor falan filan.. inanki bunlar cok itici seyler
baska kizdan kiskanmani anlarim ama elti kiskanilirmi bence bu gercekten hos degil cok itici saglicakla kal

bence nişanlının o kızla ilişkisi var :KK50: o yüzden sana isminle hitap etmiştir. e kız da senin yanında mı konuşsun... yasak ilişki bu....

yahu ne olabilir rahatsız etmek istememiştir ikinizi öyle bir şeyle uğraşırken görünce sonra gelirim demiştir. öğrencisine bak bu da benim nişanlım vs konusuna neden girsinki bir hoca.. işimiz var demiş işte. çok normal.

Bence icindeki his cok dogru..kadinlar hisseder hele lorena dahada hisseder neticede hep tetiktesin guvensizlikten dolayi...bu adam catir catir seni aldatiyo ve sen her suphelendigindede kiviriyor bence en igrenc erkek tipi..bas buna tekmeyi daha cok cekersin

madem aldatıyo o zaman neden ayrılmıyo benden ,ben bu işin peşini bırakmam bulcam o kızı

biri birine nasılsınız diye sorarsa karşısındaki de kibarlık gereği sen nasılsın diye sorar bunda garip bir durum yok :KK14:

öyle tabi bide kız maça davet etti okulun maçında oynuyomuş benim saf da durmuş dinliyo kızı aptal işte işim vr de çek git

abartıyorsunuz gerçekten.

erkek hocalarımla bende çok sorun paylaştım çok kez ders konusunda yardım aldım yetmedi okul harcım için evlerine temizliğe gittim. hocalarıma ilgim yoktu onlardan da hiç öyle bir izlenim almadım. bazıları evliydi de... bu insanlıktır.

olabilir. tuhaf olan herkesin aklında cinsellik var senin nişanlın için ölüp bitiyorlrmış gibi düşünmen.

kötü niyetli düşünmüyorum sadece takıyorum herşeyi kaç hafta terapiye gittim bi gelişme yok belkide bu da benim sınavım

Allahın Selamıni bile takmissin kafana
nasilsiniz denince gorgu kurali olarak iyiyim ,Sen nasılsın diye cevap verilir.
Iyiyim deyip geçilmesi son derece ukalaca ve ayıptır.
halini hatrini
soran birine ayni sekilde cevap verilir. Hele bir okulda hocaysan ,Buna daha da dikkat etmek zorundasin.ogrenciler hassas olurlar çünkü.

evt öyle haklısın işte bunu bile taktm ya

Lorena, tabii ki konuşabiliriz ama ben seni cidden anlayamadığım için ne derece yararlı olurum bilmiyorum.
Bence sen kötü düşünmek istediğin için o kız hakkında böyle şeyler düşünüyorsun. Nişanlının çevresindeki her kızı potansiyel tehdit olarak gördüğün için. Lütfen kendini kandırma diğerlerine karşı böyle hissetmiyorum bu niye böyle diye.

Nişanlın en iyisini yapıyor. Öğrencilerini tersleyen, onları üzen bir hoca mı olsun isterdin? Bak ben daha bugün danışmanım yüzünden bütün akşam gözyaşı döktüm, böyle mi olsun istersin?

Böyle olaylarda Pollyanna olmamak gerek. Kadınlar hisseder. Bence bakışlarından bile bir şeyler yakalayabilirsin. Ama bir sıkıntı olsa nişanlının "sor" diyeceğini sanmıyorum. "Sonra gel" falan derdi. Bu kadar şüphe sana zarar. :/

Sevgili lorena, Bu kadar kiskacligini gorunce eski konularina baktim.. Cunku bende asiri kiskactim simdi azalttim cok sukur ve psikolog yardimi falan yok..
İlk basta sana hak verdim adam guvenini sarmis kiz hakli falan demistim amaaaa bir konunda mustakbel eltindn kisaknmissn yok neden sana yaraniyir yok neden mesaj atiyor falan filan.. inanki bunlar cok itici seyler
baska kizdan kiskanmani anlarim ama elti kiskanilirmi bence bu gercekten hos degil cok itici saglicakla kal

nasıl başardın nasıl azalttın peki
?

bence nişanlının o kızla ilişkisi var :KK50: o yüzden sana isminle hitap etmiştir. e kız da senin yanında mı konuşsun... yasak ilişki bu....

yahu ne olabilir rahatsız etmek istememiştir ikinizi öyle bir şeyle uğraşırken görünce sonra gelirim demiştir. öğrencisine bak bu da benim nişanlım vs konusuna neden girsinki bir hoca.. işimiz var demiş işte. çok normal.

ilk yazdığını ciddiye aldım kalbim sıkıştı resmen ,eğer bşy yoksa ben neden aralarnda bşy olduğu hissine kapıldım peki ben daha öncede kıskandm kavga çıkardım ama bu defa inanılmaz bi huzursuzluk kapladı içimi o kızın halini görmenizi isterdim,konuşömasını bakışlarını..

Sana anlatmaması için tek bir sebep var. Paranoyaklığın. Biraz daha yumuşak git bu olaya. Anlatacaktır.

inş anlatır çünkü bırakmıycam bu işin peşini

Devam ediyor musun peki terapiye? Arkadaşım ben kadınların 6. hissine güvenirim ama senin durumun bu değil bence. Yani nişanlısının sen nasılsın demesine bile bozuluyorsan kadın normal baksa bile sana anormal görünür. Yani ne diyim umarım hakkında hayırlısı olur.

evt devam ediyorum,belkide bende hissettim bilmiyorum

siz üniversitede öğretim görevlisi miydiniz?

yok yükseklisans yapıyorum

lorena dert ettiğin şeye bak(saçma bulmuyorum.yanlış anlama)
ama neden bu kadar küçük şeyleri kendine dert ediyorsun...

diyelim ki kızın niyeti bozuk.sen nisanlindan eminsen neden kendini yipratiyorsun.
boş ver yaaa...hem belki kızın gerçekten önemli bir sorunu vardır.hocasıyla paylasmak yada fikir almak istemiştir.olamazmi :KK76:

işte ben nişanlımdan emin değilim artık,güvenmiyosan ayrıl diyceksin seviyorum onu ve gözümle birşey görmedim ki bi kanıt yok ama şüphe işte arada kaldım

Valla bende gerek hocam olsun gerekse arkadasim olsun yaninda hatun varsa soracagimi soramadan cikarim.cok basima geldi adama slm veriyorsun karisi nisanlisi sevgilisi herneyse hemen sen benim kocama asiksin damgasi yedim.acaba sorun bendemi diye dusunurken bir kac kisiden daha duydum.hatta arkadasin biri kandil msj i atmis karisi arayip hakaret etmis niye msj atiyorsun diye.bende isle alakali bi arkadasa msj atmistim kardes yazarak hasta karisi evi terketmis beni hergun ariyordu.kardes degil abi diyecekmisim maalllll.birakin ya boyle kiskancliklari kendisine guveni olmayan insanlar baskalarina boyle camur atiyor iste sevgilumde gozu var diye

ben kimseye iftira atmadım bu bir,ikincisi de bazı bayanlar da brz düşünceli olsunlar düşüncesiz davranıp da kimseyi senin kendine güvenin yok diye suçlayamazlar

kesinlikle haklısın lorena.. orada başka bir erkek olsa kantini o kızın kafasına geçirirdi, kıza "iyiyim, sen nasılsın" diyerek resmen kur yapmış.. :KK14:

lorena adam gaaaayet normal de, sen hayatında normal birini istemiyorsun.. sen "sen" takıntılı birini arıyorsun hayatında.. sadece sen olacaksın onun için, gittiğin her yeri soracak, seni ölümüne kıskanacak, kendisiyle konuşan kızlara karşı kaba hatta kırıcı olacak, hep sen olacaksın- herşeyden önce sen olacaksın, kendi ailesinden, kardeşinden, işinden.. ha gerçi o zaman da iş bulamaz, topluma karışamaz ama olsun dizinin dibinde olur bir ömür.. işin özeti; senin "sen" takıntın var lorena..

umarım yeterince adaplı bir eleştiri olmuştur :KK34:

evt oldu tşk ederim gerçekten

Eski konularini da biliyorum ama yorum yapmamistim daha once hic.
Okuduklarima her seferinde uzuldum inan.
Ne seni ne de nisanlini tanirim.ama erkek fıtratı nasil biseydir biliyorum.biseyden eminim ki eger boyle devam edersen birgun gercekten aldatilman kacinilmaz.
Cunku bu kadar kiskandigini belli ederek adama "sen harikuladesin,sensiz olamam,seni kimseyle paylasamam,sen o kadar mukemmelsin ben de o kadar zavalli bi mahlukatim ki sen benle olarak lutfediyorsun ve zaten yakinda beni aldataak veya terkedeceksin" diye altyazi geciyorsun farkinda olmayarak.degersiz ve aldatilmaya layik bi kadin oldugun imajini onun bilincaltina hergun inceden inceye isliyorsun.
Yapma bunu kendine.kendin icin ne hissediyorsan zamanla karsindaki de senin icin ayni seyleri hissetmeye baslar.o yuzden kendin icin "ben mukemmelim benden iyisini kimse bulamaz,benle oldugu icin cok sansli"diye hisset ki onun da bilincaltina bu islensin :KK66:
Mutluluklar :)

belkide o kaçınılmaz dediğin şey oldu bilmiyorum ki ,ben istemem belli etmeyi ama kendime hakim olamıyorum öyle birşey ki ben sabaha kadar uyumadığım günleri biliyorum elimde değil yaşayan bilir.Ama şunu anladım ben hiçbirşey huzur kadar değerli değil

Son düzenleme:
Ben sözlüme hep derim, beni görüyorsun, yaşadıklarımı görüyorsun.
Senin yüzünden tek bir öğrenci bile gözyaşı dökecek olursa aklına ben geleyim.
Gayet normal bir konuşma geçmiş aralarında. Ben de hocamın yanında eşi varken tamam ben sonra geleyim der giderim, ne var ki bunda?

Böyle olaylarda Pollyanna olmamak gerek. Kadınlar hisseder. Bence bakışlarından bile bir şeyler yakalayabilirsin. Ama bir sıkıntı olsa nişanlının "sor" diyeceğini sanmıyorum. "Sonra gel" falan derdi. Bu kadar şüphe sana zarar. :/

işte yakaladım o bakışları kız normal girdi kapıdan bize bakıp bakıp suratını astı ağlıycak gibiydi ben inanamadım derdi neydi anlamadım,böyle nişanlım sor diyo o gözlerini yana kaydırarak yok işiniz var galiba diyo

Lorena, tabii ki konuşabiliriz ama ben seni cidden anlayamadığım için ne derece yararlı olurum bilmiyorum.
Bence sen kötü düşünmek istediğin için o kız hakkında böyle şeyler düşünüyorsun. Nişanlının çevresindeki her kızı potansiyel tehdit olarak gördüğün için. Lütfen kendini kandırma diğerlerine karşı böyle hissetmiyorum bu niye böyle diye.

Nişanlın en iyisini yapıyor. Öğrencilerini tersleyen, onları üzen bir hoca mı olsun isterdin? Bak ben daha bugün danışmanım yüzünden bütün akşam gözyaşı döktüm, böyle mi olsun istersin?

hayır tabi kimseyi terslemesin ama çok ciddi davransın ne biliyim.

senin sevgilinmiydi eşin mi okulda çalışıyodu kusura bakma gerçekten unuttum
Mesela sen kendinden örnekler versen ,işte senin hayatında ki insan okuldaki kızları ders çalıştırdı mı hiç ödev gibi şeylere yardımcı oldu mu sohbet ettimi sen nasıl karşıladın vs.
çok sevinirim gerçekten

gerçi ben konu açıp anlatıyorum bi kaç gün rahatlama oluyo gerçekten oluyo ama yorumlar sayesinde ama bi süre sonra eskiye dönüyorum,ama yine de dinlemek isterim

Ben sözlüme hep derim, beni görüyorsun, yaşadıklarımı görüyorsun.
Senin yüzünden tek bir öğrenci bile gözyaşı dökecek olursa aklına ben geleyim.
Gayet normal bir konuşma geçmiş aralarında. Ben de hocamın yanında eşi varken tamam ben sonra geleyim der giderim, ne var ki bunda?

belkide birşey yok ama o an söylememesi dersle ilgili olmadığını gösteriyo ve ben çok merak ettim çok bide o tavırları,yani burda anlatamıyorum çok acayipti

Arkadaşım eski konularına da baktım da..
Bu kadar abartma bence yaa.
Yani birisinden bir dilim kek ya da pasta isteyince nişanlın kur yapmış olmuyor
ya da bayan kek verince göz süzmüş bel kıvırtmış olmuyor ya hu.
İnsanlar sosyal varlıklar, başkalarıyla etkileşim, iletişim halindeyiz.
Ya hu adam beyniyle aldatır, gözüyle aldatır ruhun bile duymaz.
Niye bu kadar kasıyorsun?
Eşime asılan hanım(!) tarafından iftira atıldı eşime hiç yoktan yere ve eşim her şekilde çok kuvvetli delillerle ispat etti bana.
Bunlar dahi gelebilir başına.
Hayat bu.
Her şey olabilir.
Ne demek yanında nişanlısı hanımı varken konuşmasınlar, düşünceli olsunlar?
Kimse kimsenin üstüne atlamıyor.

X