bulaşık mak. alacam yardım lütfen...

Puantiye

en güzeli hiç doğmamış olmak........
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2007
332
8
49
bulaşık makinası alacam kızlar acaba hangi markanın hangi modelini alsam.tavsiyelerde bulunabilirmisiniz..kaç programlı alsam acaba çok programlılar çabuk bozulur diye duydum yardımcı olurmusunuz rica etsem:lepi:turkbayragi:enbuyukkk:

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.527
10
bence 3 programdan fazla alma benımkı beko 3 programlı ama sındıye kadar sadece 2 programını kullandım çok programda fıyat artıyor bence hıc gerek yok bekodan memnunum tavsıye
ederım

huuulya

küçücüğüm herşeyim...
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
1.814
0
34
bosch kullanıyorum, hiç bi sorun yaşamadım 6 programlı, yarı zaman ve yarım sepet öz. de var, hemde kaç dk kaldığını gösteriyor yıkarken, istersen daha sonra yıkamak üzere ayarlıyabiliyorsun

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.773
6
39
Dün bi mağazada sepeti özel bulaşık makinası sordum Hotpoint gösterdiler..

Üst sepet 1bardak yüksekliği kadar yükseliyor....
Alt sepetteki tabak yerleşen, tarak tarzı teller katlanıyor ....alt sepet tamamamen dümdüz oluyor.. tencere borcam rahatlıkla sığıyor.alkisalkisalkis

Kampanyadaydı ... 1200 idi fiyat kafamçokkarıştı

Ablamın makinasının sepetlerinin "sadece arka tarakları" kapanıyormuş ve çok memnunmuş.
nişanlımın ablasında aynı marka kullanıyor memnun değil 2side vestel..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3217 gün geçti.

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.773
6
39
**Ablasının makinası 5-6 senelik "temiz olacak kadar iyi koyuyorum ama yinede berbat çıkıyor" dedi

Benim ablam 8ay önce aldı "kabasını almadan koyuyorum" memnunum diyor...ama vesteli ben düşünmüyorum.. Almadan ıç sepetlerine de bak..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3217 gün geçti.

miskokulum

canlarım...Kağan&Kerem
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
18.087
425
bosch alma derim,ben dehil tanıdığım kimse memnun değil,şuanli aklım olsa arçelik alırdım

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.816
28
bosch dan şaşma
ben 3 prog. kullanıyorm memnunum, 55 dak. yıkıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2536 gün geçti.

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.781
18
35
valla vestel harıc hersey al bugun bıle benı cılddırttı bulasıkları yıkadı bır actım ıgrenc bır koku sıcak buharı vurdu kusuyordum nerdeyse boyle sey olurmu yıkanmıs halı bıle kokuo bın pısmanım annemın bulasık makınası arcelık ya ben evlenmeden once hıc kabasını almadan atardım mıs gıbı yapardı ya ama bendekı yıkasanda kotu koyu yıkamasanda

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.404
290
3 programlı tek sepet yıkama özelliği olan birşey al

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2594 gün geçti.

_laylaylom_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
5.915
24
3 yıldır arçelik iki programlı olanını kullanıyoruz...kirliler içinde durduğu müddetçe koku bile yapmıyor...
çok memnunuz...ama ben inanıyorum ki beyaz eşya birazda şans işi...çok iyi markalarda bile sorun yaşayanlar var...