Bulaşık Makineleri Bulaşık Makinesi Tavsiyeleriniz

en ii marka hangısı sizce bulşk makınesnde yardım edermsnz arcelık mı alsm bosch mu

en ii marka hangısı sizce bulşk makınesnde yardım edermsnz arcelık mı alsm bosch mu

geçen yıl ki bulaşık mak magduriyetimi bana mecbur kalarak değiştirten bosch tan sonra bosch markanın hiçbir ürününe göz ucuyla dahi bakmıyorum. içi plastik kaplı en ucuz boşu bulaşık makine modelini aldım bir miktar da para iadesi yapıldı. öylece duruyor kenarda makine. lanet olsun dedim. şimdi tekrar bulaşık makinesi aldım beko nun. o kadar memnunum ki anlatamam. o boşla boşu boşuna yılalrca eziyet çekmişim yıkanmayan temiz olmayan lekeli ve paslanan ürünlerime ve zamanıma yazık olmuş. annemin de makinesi arçelik ben de beko aldım. gıcır gıcır vallahi. hiç suya bile tutmasam da tertemiz çıkıyor. boschun bana yok elektrik tesisatıdır, yok su basıncıdır, yok gider borularının durumudur, yok kullandığın deterjandır, yok sizin kullanma biçiminizdir.... diye ha bire müşteride kullanıcıda sorun aradığı bütün değişkenlere rağmen BEKO bu sınavı alnının akıyla geçmiştir. çamaşır makinesi için aynı şeyi söyleyemesem de bulaşık makinesinde harika tek kelimeyle :)

geçen yıl ki bulaşık mak magduriyetimi bana mecbur kalarak değiştirten bosch tan sonra bosch markanın hiçbir ürününe göz ucuyla dahi bakmıyorum. içi plastik kaplı en ucuz boşu bulaşık makine modelini aldım bir miktar da para iadesi yapıldı. öylece duruyor kenarda makine. lanet olsun dedim. şimdi tekrar bulaşık makinesi aldım beko nun. o kadar memnunum ki anlatamam. o boşla boşu boşuna yılalrca eziyet çekmişim yıkanmayan temiz olmayan lekeli ve paslanan ürünlerime ve zamanıma yazık olmuş. annemin de makinesi arçelik ben de beko aldım. gıcır gıcır vallahi. hiç suya bile tutmasam da tertemiz çıkıyor. boschun bana yok elektrik tesisatıdır, yok su basıncıdır, yok gider borularının durumudur, yok kullandığın deterjandır, yok sizin kullanma biçiminizdir.... diye ha bire müşteride kullanıcıda sorun aradığı bütün değişkenlere rağmen BEKO bu sınavı alnının akıyla geçmiştir. çamaşır makinesi için aynı şeyi söyleyemesem de bulaşık makinesinde harika tek kelimeyle :)

peki bekonun hangi modeli olduğunu da yazar mısın?

peki bekonun hangi modeli olduğunu da yazar mısın?

Benimki BEKO D 6001 EI

ha şunu da ekleyeyim . mesela boşta ki kısa program hiç temiz yıkamazdı. boştan çok çektim çooookkk...ben beko da en kısa programda da yıkıyorum. tablet deterjan kullandıgım için tablet kullanınca bi kaç dk daha uzuyor sanırım 1 saat 14 dk da prıl pırl. çoğunlukla (yani hemen hemen hep) bu programı kullanıyorum. tabi biraz da maaelsef beyaz eşya yada elektronik işi şans işi.....bilginize.

benimkide bosch gayet iyi yıkıyor ama çizme konusunda deterjan markasıda çok önemli iyi olur diye en pahalısını almayın içinde demir alaşımlar oluyormuş çiziyor, ucuzlar daha güzel yıkıyo :))

benim de kullanmadığım deterjan kalmadı.1 aydır Bingo deterjan kullanıyorum bu kadar iyi olmasını beklemiyordum açıkçası. kesinlikle artık bingo kullancam.

arçelikten şaşmayın derim,annemlerin 23 yıllık arçelik leydi bulaşık makinası tık demedi onca yıl,daha yeni değiştirdiler ,bozulduğu için değil o kadar yıldan sonra renk değiştirdi resmen görüntüden dolayı yani,tabi yine arçelik aldılar ,gerçi bendeki beko ama ikiside ayni zaten....

tasarımına aldanıp aldığım tam ankastre franke FDW 612 EHL bulasik makinem yari dolu halde bile; en yüksek ayarda iki kez yıkamama rağmen tabaklarımı sürekli kirli çıkartıyor.servise sorduğumda tableti değiştirmemi önerdiler.piyasadaki tüm tablet ve toz deterjanlarla test ettim malesef sonuc aynı  daha önce standart bir makinede 4 yıl boyunca bir kere bile yaşamadığım bu sorunu nasıl olurda ürünlerine bu kadar güvenen bir markada yaşayabilirim aklım almıyor

Merhaba arkadaşlar,
henüz evli olmasam ve buna daha vakit varsa da artık bulaşık makinesi almak için illa evlenmeyi beklememe gerek yok düşüncesine kapıldım:KK1:
başka bekar bir arkadaşımın bulaşık makinesi almasıyla aklım iyice çelinmiş durumda.
Kullanıp memnun kaldığınız/kalmadığınız modelleri paylaşır mısınız?
Ben bugün Vestel bayiine gidip bir göz gezdirdim. BMJ - L503 X modelinin görüntüsü hoşuma gitti. Ayrıca 15 kişilik kapasitede olması da güzel gibi görünüyor. Daha önce bulaşık makinesi kullanmamış biri olarak şimdilik görüntü ön planda. Sizlerin tavsiyesi nelerdir? :KK3:
(gri renk veya çelik kaplamalar tercihimdir)

slm
çok iyi düşümüssün gerçekten beyaz eşyayı almak ıçin evlenemeyi beklemene gerek yok :) bende öyle yaptım ve Samsung DWFN320T bulasık makınasını 950 tl ye çeyizm için aldım henuz kulanmadım ama cevremde bir kaç kişi bu ürünü kullandıgı için onlara danısarak aldım çokta memnun kaldıklarını söyluyorlar samsung markasını tavsiye ediyorum bende sana :)

3 yil once buzdolabi,cam,mak, ve bulasik makinesi uygun fiyata almistik,bulasik makinesinden hic memnun degilim,cay ve ayran icilen bardagi bile temizlemiyor,ayrica bulasiklar islak cikiyor,duzenli makine temizleyici kullanmama ragmen tabani les gibi,sakin almayin:KK50:

3 yil once buzdolabi,cam,mak, ve bulasik makinesi uygun fiyata almistik,bulasik makinesinden hic memnun degilim,cay ve ayran icilen bardagi bile temizlemiyor,ayrica bulasiklar islak cikiyor,duzenli makine temizleyici kullanmama ragmen tabani les gibi,sakin almayin:KK50:

benmkı bosch sılent plus ama süper 2 sene oldu ve mukemmel yıkıyor

Beyaz eşya şans işidir ama ben LG marka almak istiyorum şu 3 çekmeceli olanlardan.. Birazda pahalı bildiğiniz üzre. Kullanıpta memnun kalan var mı? O kadar para vericez mağdur olmak istemiyorum açıkcası..

Arkadaşlar kesinlikle Siemens bosch grubundan birşey almayın biz siemens bulaşık makinesi aldık, aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 50 şer TL fazladan elektrik su parası ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
yumurtamı tavuktan meselesi
koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada 444 TL haraç vereceğiz,
yada vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

slm
çok iyi düşümüssün gerçekten beyaz eşyayı almak ıçin evlenemeyi beklemene gerek yok :) bende öyle yaptım ve Samsung DWFN320T bulasık makınasını 950 tl ye çeyizm için aldım henuz kulanmadım ama cevremde bir kaç kişi bu ürünü kullandıgı için onlara danısarak aldım çokta memnun kaldıklarını söyluyorlar samsung markasını tavsiye ediyorum bende sana :)

ben aldım ve kullanmaya da başladım. Aslında başladım denemez çünkü ilk yıkamada deterjan kapağı açılmadı sonra da le hatası vermeye başladı.

Ne alırsan al SAMSUNG alma.

Ben bosch kullanıyorum ama bardaklarımı hep çiziyor. Herşeyi denedim, olmadı...

Kislar ben bosch marka bulasik makinesi aldim cok gusel yikiyor ama tam kurutmuyor damla damla kaliyor sizdede oyle olan varmi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X