Güneş Kremleri Bunu kullanan var mı (resimli) güneşsiz bronzlaştırıcı

Güneş kremleri, bronzlaşma

ciciakrep

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
1.314
610
36
$Görüntü4568.jpg
kızlar avon un güneşsi bronzlaştırıcısı aldım ama böyle bi acaip oluyo iz iz kalıyo nasıl kullanmam gerekiyo kızın birinin süper bronz çikolata gibi tenini görüp sordum bu kremi söylemişti ben mi uygulayamıyorum:KK50:

ah be güzelim bu ürünler rezil eder insanı, bir defa kullandım azıcık cildin nemlendimi terledinmi oturduğun yere ve kıyafetlere bulaşıyor ve çıkmıyorda bence kullanma:KK14:

ya bende bundan almayı düşüünüyodum. cok araştırdım ama karar veremedim, önermiyormusunuz? vücudnu iyice keseleyip peeling yapıktan sonra nemlendirici sürüp, oval hareketler şeklinde uygulayın diyordu sen öyle mi kullandın tatlımm ?? :KK16:

ya bende bundan almayı düşüünüyodum. cok araştırdım ama karar veremedim, önermiyormusunuz? vücudnu iyice keseleyip peeling yapıktan sonra nemlendirici sürüp, oval hareketler şeklinde uygulayın diyordu sen öyle mi kullandın tatlımm ?? :KK16:

evet aynen öyle uyguladım ama pul pul iz gibi bişeyler oldu iğrenç oldum yani:44::44::44::44::44:

bunun içeriğinde kına var çok pis kokuyo hepsii gerçi mendiller filanda nivanınkilerde püüüf işe yarıyorsa alıcam amele yanığı olmaktansa :KK70:

canım ben bu üründen ve diğer otobronzerlırdanda kullandım.bunlar üstüste uygulanmıyor tatlım mesela ben kullanıyodum 4-5 gün sonra tekrar kullanıyodum iyice keselenmek şart tabi.ama kollarımda izler kalmıştı.ve yüze uygulanmasını tavsiye ETMEM! alın bölgesindeki kıllardan dolayı o bölgede koyu bir şerit oluşuyo arkadaşlarım bikaç hafta dalga geçmişlerdi hatta :KK43:

ben almıştım çok kötü bir ürün. çok felaket kokuyoo hacı yağı gibimi desem. o sıcağın gününde cildimden kokusu gitmedi ve. turuncu turuncu yapıyo. yıkandıkça kirli bir görüntü veriyodu. kesyle ovaladım çıkardım. bidaha töbe bunu kullanmam tavsiyede etmem

ben kullandım iğrenç bişey sakın kullanma ha tabi turuncu kınalı bi cilt istiyosan deneyebilirsin:)

Bende kozmetikte çalıştıgım dönem meraktan almıstım :KK9:
Ama bunu eşit sürmeniz gerekiyr yoksa biyer az bronz diğer taraf daha fazla bronz olabiliyor
mendilleri daha cok tavsiye ederim kullanan müşterilerim vardı cok memnunlardı ayrıca terleme oldugunda falan akma yapmıyordu
banyo yapıp iyice keselenmeniz gerekiyordu yani cıkması için :21:

:18::18:mendilleri nasıl ve nereden temin ediyoruz onlarda :KK50:
Bende kozmetikte çalıştıgım dönem meraktan almıstım :KK9:
Ama bunu eşit sürmeniz gerekiyr yoksa biyer az bronz diğer taraf daha fazla bronz olabiliyor
mendilleri daha cok tavsiye ederim kullanan müşterilerim vardı cok memnunlardı ayrıca terleme oldugunda falan akma yapmıyordu
banyo yapıp iyice keselenmeniz gerekiyordu yani cıkması için :21:

Arkadaslar ben bu urunu yeni aldim 4 gun oldu 3 gundur kullanıyorum ben çok memnun kaldim ama bence cok beyaz tenli kisilerde kotu durabilir

X