Burada hep okuyup, bana asla olmaz dediğim başıma geldi. :'(

konunu takip ettim yazma fırsatım olmamıştı ama
senden yana hoşuma giden bir şey var ki sakin ve sabırlıca hareket ettin onun hırslı yazdığı hiç bir şeye cevap vermedin öyle yapsaydın dahada aranız açılırdı atalarımız ne demiş ; öfke ile kalkan zararla oturur

inşallah bundan sonra herşey güzel olur

Ha kız çocuk erkek çocuk fark etmiyor yani babacığına? Belki bizlerde ileride anne olduğumuz zaman onlar gibi oluruz kim bilebilir ki. Anne-baba yüreği işte. Hep evlatları için endişe duyuyorlar.

fındığım artık baban da bu kadar değiştiğine göre, gönül rahatlığıyla sevgilini süründürebilirsin çünkü hakediyor, şu sınavı da geçsin ondan sonra al hıncını

Teşekkür ederim. Amin. Sabır konusunda ben de seninle aynı fikirdeyim. Normalde ben de çok çabuk öfkelenen, sinir anında ne dediğini bilmeyecek kadar kendini kaybeden bir insanım. Ama yavaş yavaş sabretmeyi öğreniyorum ve çok meyvesini yiyorum. Yengemle alakalı bir konu açmıştım daha evvel, belki onu da görmüşsündür. Resmen iftira atılmıştı bana ve çok zor günler geçirmiştim. Karşılığında da hiçbir tepki vermemiş, gerçeklerin ortaya çıkmasını beklemiştim. Hatta burada bana kızanlar oldu hakkımı aramıyorum diye. Ama sonunda her şey benim lehime döndü. Karşılık verseydim, olay çıkarsaydım böyle olmayacaktı. Haklıyken haksız duruma düşecektim. Bu olayda da öyle. Şu sana vurmak isterdim lafını da etmeseydim şu an bana yalvarıyor olabilirdi mesela erkek arkadaşım. Bundan sonra hep böyle olmak lazım galiba.

Ha kız çocuk erkek çocuk fark etmiyor yani babacığına? Belki bizlerde ileride anne olduğumuz zaman onlar gibi oluruz kim bilebilir ki. Anne-baba yüreği işte. Hep evlatları için endişe duyuyorlar.

Aynen varya canım. Ben de onu düşündüm ve söyledim. Babam beni böyle yetiştirdiği için üzülüyorum, aynısını ben kızıma yapmam diyemiyorum. Her gün neler neler okuyorum burada ve başka yerlerde. Onları gördükçe psikopat bir anne olmam umarım diyorum.

yengenizle ilgili olan konuya bakmamıştım . Bunu başından sonuna kadar okudum seni deneyimlerine dayanarak gayet güzel yönlendiren arkadaşlar oldu.
Her düşünceden bir not aldın ve uyguladın belkide onu annene şikayetinden sonra arayacak bir güzel saydıracaktın ama iyiki de yazmadın.
Kendi kendine yok düğün yapcam yok ne kaçırdığını görecek baban felan gayet çocukça şeyler.
Tepki vermemen onu etkiledi .
Anneni de taktir ettim gerçekten sonuçta nişanlı değil, eş değil elin oğlunu mu havalandıracaktı
yanlız , müstakbel kayınpeder çok yapıcı birine benziyor seni de bir güzel tuzağa düşürmüş

olsun güzel olmuş sen tepkisiz kalınca telefon beklemiyordu demekki böyle bir anı kolluyordu tekrar barışmak için
Bundan sonra kimseyi idare etme bence . Zaten babası adını koyucaz demiş resmiyete döküldükten sonra babanlar da biraz daha rahat olurlar.
'sen doğru yol eğri yolunu bulur ' sözü benim felsefem bende önceden çok fevriydim artık sakince sabırla bekliyorum.
bugün canım mı sıkıldı üzüldüm mü ya sabır deyip bekliyorum canımı sıkan her neyse yoluna giriyor.

Kayınpeder öyledir, zaten o benim kankam ya. Çekindiği tek insan babasıdır, babası da genelde benim tarafımdan olur. O gün de beni şikayet etmiş zaten, bana el kaldırdı demiş. (Bu da kulağa çok tuhaf geliyor, karısını döven adamlar gibi hissettim kendimi.) Şaka yapmıştır o abartacak bir şey yok nazlanmayı kes demiş babası.

hahah çok güldüm şimdi ya
lütfen şiddet eğilimine yönelme arkadaşım
müstakbel nişanlının zoruna gitmiş onu da şikayet etmiş

herşeyin yoluna girmesine çok sevindim canım benim.. hadi allah tamamına erdirsin artıkı.. zeki kızsın vesselam

çok tatlısın ya
hadi hadi gül sen böyle nişan fotoğraflarını bekliyorum ona göre

Teşekkür ederim canım sen de öylesin. Atarım tabi sana. :)

herşeyin yoluna girmesine çok sevindim canım benim.. hadi allah tamamına erdirsin artıkı.. zeki kızsın vesselam

Teşekkür ederim canım. Amin. İltifatın için de teşekkür ediyorum.

Barismaniza sevindim ama sanki havada kalmis biseyler yerine tam oturmamis geçici çözüm gibi ..
Sanki birbirine asik iki insanmissiniz gibi hissetmedim ne bileyim sanki sen seviyorsun ama erkek sevmiyor seni..
Aileler arayi bulmaya calismis ama ayni eve girdiginizde onlar olmayacak. .
Bana evlensen bile yürümeyecek gibi geliyor .. umarim yanilirim..

Teşekkür ederimmm
nişan ne zaman

22 Mart inşallah canım.

Umarım... :) Böyle yorum yapan da ilk sizi gördüm. Hatta kendisi hep bundan şikayet eder. Bu ilişkide seven taraf benim, karşılık göremiyorum senden diye. Olaylar biraz soğuyunca bu yorumu göstereyim kendisine, dışardan bakınca ben seviyorum sen sevmiyorsun gibi görünüyormuş diyeyim de sevinsin. :)

Ayrıca bence de dememişsin, direkt sevmiyor seni demişsin. Hoş değil bence arkadaşım.

Hosunuza gitmemesine uzuldum ama istedigim sekilde yorum yapma hakkim var diye biliyorum. .

Hosunuza gitmemesine uzuldum ama istedigim sekilde yorum yapma hakkim var diye biliyorum. .

Yapamazsınız yada yapmamalısınız demedim zaten. İstediğiniz şekilde de değil ayrıca, saygı sınırları çerçevesinde yorum yapma hakkınız var.

Ben sadece sanki bizi tanıyormuşsunuz gibi erkek sevmiyor demenizi hoş bulmadım. Dışarıdan bakınca öyle gözüküyor yada bence öyle diyebilirdiniz. Bu kadar kesin bir ifade kullanmanıza şaşırdım. Sonuçta benim anlattığım kadarını biliyorsunuz sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…