Burchinipekten'in Diyet Günlüğü

bugün kilom 68.4 kg
(bugün yardımcı kadın eve girer girmez aaa sen zayıflamışın dedi çok mutlu oldum:))))

kahvaltı:
2 dilim ekmek
2-3 kk peynir
4 zeytin
1 salatalık-maydonoz
1 tt kaşığı pekmez
şekersiz açık çay

ara:
şu an yiyorum:KK66: 3-4 parça karpuz
1 kçük salkım üzüm

öğle:
kızımın sebze çorbasından 1 kase
1 tabak kıymalı pazı yemeği
yarım kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara: su

akşam: kızın uykusu gelene kadar dışardaydık sonra gel yedir yatır mutfağa gir etrafı toparla diyene kadar bu saat oldu yemek vaktini geçirdim..
1 bardak süt yanına fındık badem fıstık,2 kuru kayısı,1 kuru incir aldım
başka bişey yemem belki çay içerim..
herkese iyi geceler

26.07.11
68.2 kg :2: 67lere yaklaşıorum
bu saate kadar yediklerim

sabah:
1 haşlanmış yumurta
2 dilim ekmek
2 kk kadar peynir
4 zeytin
şekersiz çay
1 tt kaşığı pekmez
salatalık-nane-maydonoz

ara:1 kuru kayısı,2-3 fındık

öğle:yarım kase çorba
1 kepçe bulgur pilavı
yarım tabak etsiz semizotu yemeği
3-4 kaşık yoğurt

27.07.11

67.5 kg :KK33:

sabah:
az yağda tavada yumurta
1.5 dilim kepekli ekmek
1 kk kadar peynir
4 zeytin
1 ttkaşığı pekmez
maydonoz-nane-salatalık-domates
şekersiz çay

Takip ediyorum canım seni.Bakıyorum da iradene hayran kaldım...Maaşallah sana:nazar::nazar::nazar:
Böyle gidersen hem kilo verirsin hem de kilonu korursun.Fakat spor ya da egzersiz yapmıyor musun hiç??Arada yürüyüş falan da yapsan hem daha çabuk kilo verir,hem de fit bir vücuda sahip olursun:KK71:

Takip ediyorum canım seni.Bakıyorum da iradene hayran kaldım...Maaşallah sana:nazar::nazar::nazar:
Böyle gidersen hem kilo verirsin hem de kilonu korursun.Fakat spor ya da egzersiz yapmıyor musun hiç??Arada yürüyüş falan da yapsan hem daha çabuk kilo verir,hem de fit bir vücuda sahip olursun:KK71:

çokk teşekkür ederimmm:KK3: canım spor yapamıorum zaten ilk mesajlarımda yazmıştım ,çok yoğun çalışıorum bir yandan doktora tezi yazıyorum ders çalışıyorum yani..çocuğum 1 yaşında ve hiç durmuyor:)) iş ve ev halimi siz düşünün artık..işin kötü yanı haftaya eşim askere gidiyor ve ben ailemden de uzağım sadece annem var yanımda. beterin beteriyim yani:)))
o kadar yoruluyorum ki cidden çok fazla yemek yememe rağmen kilo almadım aylarca..
bu diyete başladım ama çok sıkmıyorum kendimi dün mesela öğlen yoğurtlu adana yedim bugün de öğlen şekerli kahve içtim ama olur böyle şeyler biliyorum ki bu kilolar gidecek..iki gün kaçamak yaptım ama o kadar zaten girip de yazmaya bile vaktim olmadı...
sebze yemeyi çok seviyorum çok da yapıorum bunun faydası oldu bence 2 hafta olmadan 2.4 kg gitti..

slm canım Allah kolaylık versin.bende hamileyim şuan.okadar çirkinleşti ki vücudum.65 ile hamile kaldım doğuma 2 ayım var.şimdiden 77 kilo oldum ya:KK43:napacam bilmiym.psikolojim bozuluyo valla.doğumdan sonra emzirme döneminde biraz dikkat ederim ama bakalm verebilecekmiyim.seni tebrik ediyrm

bugün menüm şöyle idi:

28.07.2011 67.5 kg
sabah:
1 yumurta beyazı
2 dilim ekmek
2 kk kadar peynir
2 çatal vişne reçeli
6 zeytin
şekersiz çay
nane-maydonoz

ara:yok

öğle:
yarım kase çorba
tonbalıklı salata
2 dilim ekmek

ara: 1 şekerli nescafe 4 bisküvi (kütüphanede çalışırken uyuyacaktım ayılmamı sağladılar valla:)
eve gelince yarım nektarin

akşam: yarım tabak kıymalı yeşil fasülye
1 kepçe pirinç pilavı
1 domates
yarım kase yoğurt

ara: 1 kuru kayısı 1 kuru incir badem-fıstık 2-3 adet,1 adet mini browni
şekersiz çay

slm canım Allah kolaylık versin.bende hamileyim şuan.okadar çirkinleşti ki vücudum.65 ile hamile kaldım doğuma 2 ayım var.şimdiden 77 kilo oldum ya:KK43:napacam bilmiym.psikolojim bozuluyo valla.doğumdan sonra emzirme döneminde biraz dikkat ederim ama bakalm verebilecekmiyim.seni tebrik ediyrm

ben de 65 le kalmıştım :)) kilolar hiç önemli değil çünkü tüm hayatın çocuğuna süt verebilmek oluyo yedikçe yiyosun:)
doğumdan sonra aynaya baktığımda tam bir enkaz görmüştüm göbek aylarca gitmedi ama şimdi bak o göbeğimden eser kalmadı 2 yıl önceki yazın giydiğim etek ve pantolonlarımı hafif sıksa da giyebiliyorum artık..benim normal kilolarım kaldı onlar eskiden de olan kilolarımdı zaten.. çocuk ek gıdaya geçince sen de yemene birazcık dikkat etmeye başlarsın otomatik zayıflarsın zaten..
sağlıkla doğurmayı hayal et sadece..

ben de 65 le kalmıştım :)) kilolar hiç önemli değil çünkü tüm hayatın çocuğuna süt verebilmek oluyo yedikçe yiyosun:)
doğumdan sonra aynaya baktığımda tam bir enkaz görmüştüm göbek aylarca gitmedi ama şimdi bak o göbeğimden eser kalmadı 2 yıl önceki yazın giydiğim etek ve pantolonlarımı hafif sıksa da giyebiliyorum artık..benim normal kilolarım kaldı onlar eskiden de olan kilolarımdı zaten.. çocuk ek gıdaya geçince sen de yemene birazcık dikkat etmeye başlarsın otomatik zayıflarsın zaten..
sağlıkla doğurmayı hayal et sadece..

çok teşekkür ederim.inşallh.ama kiloları da kafamdan atamıyrm.

çok güzel gidiyosun tebrik ederim seni inşallah istediğin kiloya ulaşırsın bende 10 kilo vermem lazım 61 kiloyom boyum 1.66 nasıl yapıcam blmiyorum rejime başladığım dediğim zaman daha çok yiyorum ve aklımda hep yemek oluyo

Arkadasim tebrik ederim. Her yazdiginin altina kilonu yazarsan cok sevinirim. Hani her gun tartil demiyorum ama bas yazinla son yazi arasindaki tarihe bakip kac kilo verdigini anlamak icin. :)

arkadaşlar hala 67.5 kiloyum

ramazandan sonra yazmaya devam edeceğim..herkese kolay gelsin...

merhaba kızlar..ramazanda oruç tutmadım ama paylaşım olmaz diye de günlüğe devam etmemiştim.eşim asker,bayram iznine geldi,evdeydik yedikçe yedik ve ben almadığım kilolarımı bu hafta aldım. 2 haftada 69.7den 67.5 e düşmüştüm.maalesef bugün tartıldım ki 69.6 kg ım

ama buraya hergün ne yediğimi ve kilomu yazınca inanın acayip motive oluyorum.işlerimin yoğunluğuna rağmen yazmaya devam edeceğim.kilolar gidecek ve ben inşallah 58 kg olacağım..

her gün kilomu ve menümü yazacağım ki takibi zevkli olsun..herkese kolay gelsin,gitsin kilolar...

güzel bişey gerçekten ben bu siteyi bulmadan önce herşeyi denedim defterlere yazdım kalorilerini hesapladım şu anki baş düşmanım olan ve kapağını sürekli açıp kapatmayı alışkanlık haline getirdiğim buzdolabının üstüne yazılar yazdım herşeyi denedim ama olmamıştı kendime ne söz verirsem vereyim hepsini bozdum..ama siteyi keşvedip zayıflama grubuna katılınca çok güzel sonuç aldım hala istediğim kiloya ulaşamadım tabi daha bir hafta oldu ama bir aydır uğraşıpta veremediğim 1 kiloyu bir hafta da verdim...buda bir başlangıç oldu bende 69 kiloyla başladım ve benimkilerde bebişimden kaldılar :)) iki ayda on kilo vermeyi düşünüyordum ama şimdi artık 15 kilo verceğime bile inanır oldum inşallah bu ayın sonunda şöle güzel bir sonuç alıcam...artık darısı hepimizin başına...

haydi başlıyoruz...
05.09.2011 pazartesi
69.6 kg

sabah menü:
1.5 dilim buğday ekmeği
2 kk peynir
4 zeytin
çook az yağda 1 yumurta
1 çay kaşığı pekmez
dom-salatalık
şekersiz çay

öğle: