Burhan'ın Çeyiz Topiği

IMG_20240414_215352.jpg

Şu kaldıysa al her türlü gideri var

Bana borcam alma, illa ki biri getirir dediler. Almadım kimse getirmedi. Annemin ve kayınvalidemin borcamlarına çöktüm. Meğer artık demode bir hediyeymiş, tercih edilmiyormuş. Borcamın modası mı olur ya. Yirmi yıldır modelleri aynı ve gayet işlevsel bir eşya. 😁
Demode mi? Ben pahalı diye almıyorlar sanıyordum, başka topikte öyle bir şeyler okumuştum çünkü, seni kandırmış olabilirler bak dikkat et😂😂

Demode mi? Ben pahalı diye almıyorlar sanıyordum, başka topikte öyle bir şeyler okumuştum çünkü, seni kandırmış olabilirler bak dikkat et😂😂
Demode bir hediyeymiş, öyle dediler. Artık alınmıyormuş, çok saçma geldi bana da. Ben millet alsın diye gözlerinin içine baktım ajsksk. Yok yahu nesi pahalı, ikili üçlü setler gördüm geçen. 300-400 liraydı. O fiyata ikili fincan zor alınır. 😁

Demode bir hediyeymiş, öyle dediler. Artık alınmıyormuş, çok saçma geldi bana da. Ben millet alsın diye gözlerinin içine baktım ajsksk. Yok yahu nesi pahalı, ikili üçlü setler gördüm geçen. 300-400 liraydı. O fiyata ikili fincan zor alınır. 😁
Aynen geyiği de çok döndü artık kimse almıyor, tencere gibi kapaklı olanları merak ediyorum

Aynen geyiği de çok döndü artık kimse almıyor, tencere gibi kapaklı olanları merak ediyorum
Bende kapağı plastik değil de yine borcam olanlardan var. Kapak olarak+süt helvası falan yaparken kullanıyorum. İnce bir tepsi lazım oluyor çünkü. 😁

Tam hediyelik ya ikili satılıyor diğer rengi mavi falandı 🤩
Yeni bir model di mi bu? Orada ben güzel kutulu ikili fincan seti beğendim ama o fincana pahalı geldi fiyatı. Bayılmadım çünkü. Sırf kutusuna tav olunduğu için alınır. 😁

Eklentiler

• IMG_6592.png
    IMG_6592.png
    584,6 KB · Görüntüleme: 26
X